Şimdi Ara

It Takes Two Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
6
Favori
52.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Reklamı geçmek bu kadar zor olmamalı. 'Koskocaman' linke git yazısına tıklıyorsun, çıkan reklamı kapatıp tekrar linke git diyorsun ve yama drive olarak karşında. Bu kadar basit.

• atessivas kullanıcısına yanıt

Acaba bende mi sıkıntı var çözemedim o kısmı tam dediğin gibi yapıyorum ama devamlı o saçma reklam geliyor. O sebeple sıkıntılı dedim zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

Acaba bende mi sıkıntı var çözemedim o kısmı tam dediğin gibi yapıyorum ama devamlı o saçma reklam geliyor. O sebeple sıkıntılı dedim zaten.

Muhtemelen malware virüsü yemişssin önemli bişey değil internetten bir araç bul tarat.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

Saçma sapan bir şekilde birkaç tekrar denemeden sonra bu sefer google drive'a yönlendirdi. Yalnız gerçekten çok aptalca bir dosya indirme sistemi

• skywalkerhan kullanıcısına yanıt

Trlink kullanıyoruz, reklamlar aslında kolayca geçilebiliyor.

Linke git yazısına tıklayınca açılan sekmeyi kapatın.

Tekrar aynı tuşa basın.

Bu sefer sizi sayfaya yönlendirir.

Eğer bildirim izni isterse engelle tuşuna basın.

• womba W kullanıcısına yanıt

Diğer gruplardan erken yayınlarsanız eminimki üstünüzdeki bu zan kalkar. Hatta diğerlerinin beta halini bile paylaşmadığını düşünürsek bence şu anda da üstünde zan yok ama.

• Hocam sitenizde çeviri yüzdesi eklerseniz güzel olur ben bakıyorum bu oyunu bekliyorum

• Kovalenko kullanıcısına yanıt
    Siteye eklediğimiz çeviri yüzdelerini her hafta pazartesi güncelliyoruz. Bir aksilik olmazsa yamayı bu hafta sonu çıkarmayı planladığımız için eklemeye gerek duymadık.
  • Kolay gelsin
  • ücretsiz mi bu yamalar? sitenize baktım direk indirilebiliyor

• EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt
    Evet, ücretsiz.
  • womba W kullanıcısına yanıt

adam ya geldi adamm

• TackleBarry kullanıcısına yanıt

ücretli yamalara karşılık ücretsiz yama çevirileri senin niye bu kadar zoruna gidiyor her konuda bunu sorup duruyorsun sebebini bi açıklar mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Kolay gelsin, fakat hala anlamış değilim neden şuanda aktif olarak çevirdiğiniz tüm yamalar başka bir grubun çevirdiği oyunlarla aynı gidiyor, denk geldiyse neyse de özellikle bunun için kurulduysanız bana garip geliyor. Çevrilmesini istediği ama çevirisi olmayan oyuncu topluluğunun talep ettiği bir sürü güzel oyun var.

Anonymous her yamaya atladığı için olabilir mi?

Daha çıkmamış oyunlara yama yapması da bana garip geliyor.

• r0ket kullanıcısına yanıt

Zoruma gitmediğini sadece daha çok oyunu Türkçe deneyimlemek istediğimi ve aynı yamadan 2 tane olmasının bana bir faydası olmadığını azıcık düşünme yeteneğine sahip biri anlayabilir ama, bu kadar açıklama yeterli sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 1 Nisan 2021; 17:28:51 >
  • Ben şahsen para sorun olduğundan değil bilgisayarıma uygulamalarını yüklemek istemediğimden dolayı ücretli yama yapan arkadaşları tercih etmiyorum. Ayrıca bu yamayı çeviren arkadaşların birkaç güzel çevirisini daha kullanmıştım. Ellerine sağlık.

Oyunlara ücretsiz Türkçe yama yapan insanlarda sizde olan "Acaba bu oyunun yamasını yapan başka bir grup olabilir mi?" zekasının olmadığını mı düşünüyorsunuz acaba? Daha çok oyunu Türkçe deneyimleme isteğinizi abonesi olduğunuz grupların istek bölümlere yazabilirsiniz. Ücretli yamayı diğer grupla aynı zamanda yapıyorlarsa bu misilleme değil alternatif üretmektir.

Tekrar ellerinize sağlık arkadaşlar. Betayı test edebilirim.

• gerald008 G kullanıcısına yanıt

Hahahah  

Cidden ne saçmalayacağını şaşırdı millet. Oyun çıkmadan çevrilmeye başlanmış, çıkına mis gibi Türkçe. Gel gelelim bu arkadaşa garip geliyormuş.

Ciddi ciddi kafayı yedi yama bölümü.

• Yama ne durumdadır dc veya konu üzerinde güncellenmedi henüz

• RCipple kullanıcısına yanıt

Discord'da da bir arkadaş sormuştu, ona böyle cevap verdim. Madem sordunuz, buraya da yazayım:

Çeviri devam ediyor, hafta sonuna yetiştiremezsek yüzde güncellemesi yapacağız. Yetişirse direkt yayınlayacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

Hahahah  

Cidden ne saçmalayacağını şaşırdı millet. Oyun çıkmadan çevrilmeye başlanmış, çıkına mis gibi Türkçe. Gel gelelim bu arkadaşa garip geliyormuş.

Ciddi ciddi kafayı yedi yama bölümü.

Netflix ile resmi bir şirket bile olmayan bir grubu karşılaştıran yönetimin üyesi mi bunu söylüyor :D

Kimin kafayı yediği belli :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.