Şimdi Ara

It Takes Two | PS4 - PS5 | Ana Konu | GOTY 2021

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
4.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • It Takes Two | PS4 - PS5 | Ana Konu | GOTY 2021

Yayıncı Electronic Arts ve A Way Out geliştiricisi Hazelight, co-op macera platform oyunu It Takes Two için çıkış tarihi verdi.

26 Mart 2021'de PlaySation 5, Xbox Series, PlaySation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:

Ortak oyun için tasarlanan ve kendi türünde çığır açan platform macerası It Takes Two’da hayatınızın en çılgın macerasına çıkın. Remote Play Together / Friend's Pass ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin ve neşeli bir şekilde karışıklık yaratan çok çeşitli oynanış görevlerinin birlikte üstesinden gelin. Bir büyüyle oyuncak bebeklere dönüştürülen iki insan olan Cody ve May ile gergin bir ilişki yaşayarak oynayın. Birlikte her köşede bilinmez bir şeyin saklandığı fantastik bir dünyada sıkışıp kalıyorlar ve parçalanan ilişkilerini ister istemez kurtarmaları gerekiyor.

Her yeni seviyede eşsiz ve bağlı karakter yeteneklerinde ustalaşın. Çok sayıda beklenmedik engellerde ve kahkaha dolu anlarda birbirinize yardım edin. Gangster sincapların tüylü kuyruklarını pataklayın, bir çift külodu uçurun, hareketli bir gece kulübünde DJ’lik yapın ve büyülü bir kar küresinde kızakla kayın. Anlatım ve oynanışın eşsiz mecazi bir deneyimle birbirine karıştığı, içten ve eğlenceli bir hikayeyi yaşayın.

It Takes Two, ortak oyunda endüstrinin lideri olan ödüllü stüdyo Hazelight tarafından geliştirildi. Onlar sizi çılgın ve büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken tek bir gerçek var: Birlikte daha iyiyiz. 

Tamamen ortak mükemmellik — Remote Play Together / Friend's Pass ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin ve tamamen iki kişi için tasarlanan heyecan verici macerayı yaşayın. Bölünmüş ekranlı oynanış ile yan yana veya çevrimiçi ortak oynama arasından seçim yapın ve ilerlemek için tek yolun birlikte çabalamak olduğu, sürekli değişen zorluklarla yüzleşin.

Neşeli ve karışık oynanış — Çıldıran elektrikli süpürgelerden nazik aşk gurularına kadar karşınıza ne çıkacağınızı bilmeyeceksiniz. Kendi türünde çığır açan zorluklar ve her seviyede ustalaşılması gereken yeni karakter yetenekleriyle, interaktif hikayenin sınırlarını zorlayan oynanışın ve anlatımın mecazi birleşimini tecrübe edeceksiniz.

İlişkilerin evrensel hikayesi — Karşılıklı geçinmenin ortaya çıkaracağı zorlukların dokunaklı ve içten hikayesini keşfedin! Farklılıklarının üstesinden gelmeleri için Cody ve May’e yardım edin. Tuhaf ve sevimli karakterlerden oluşan kadroyla tanışın. Güçlerinizi birleştirin ve birlikte maceraya çıkın! 

Tanıtım fragmanı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 10 Aralık 2021; 15:57:12 >

• Oyun başyapıt bence. Fiziğe dayalı çok çeşitli ve Çok zekice tasarlanmış bulmacalar, oynarken hem keyif alıyorsunuz hem de hayret ediyorsunuz nasıl düşünmüşler nasıl akıl etmişler bunu diye.. Ve bunu hayatın içinden güzel bir öyküyü takip ederek yapmışlar.. Yalnız önemli bir uyarı yapayım, 2 kişi oynandığı için rakibin yeteneği sizden düşükse aranız bozulur, küfür kıyamet, öfke bağırış çağırış arasında , saç baş yolarak oynarsınız, ama yine de oynarsınız çünkü harika bir oyun :)

• Görseller :

• It Takes Two 14-15 Saat Sürecek

A Way Out geliştiricisi Hazelight'ın yeni co-op macera platform oyunu It Takes Two'nun oynanış süresi belli oldu.

GamingBolt ile röportaj gerçekleştiren It Takes Two yönetmeni Josef Fares'in belirttiğine göre oyun yaklaşık 14-15 saat uzunluğunda olacak.

Oyunda toplanabilirler bulunmayacak. Etrafta dolaşmak yerine etkileşime geçilebilecek içerikler eklemek istemişler. Bu yüzden de oyunun dünyasına 25 civarında mini oyun, yan içerik vs. eklenmiş.

Keşfedilmeyi bekleyen pek çok gizem de oyuncuları bekliyor olacak.

• It Takes Two'nun Yapımı Tamamlandı

Josef Fares, yeni co-op macera platform oyunu It Takes Two'nun gold statüsüne ulaştığını duyurdu.

Bu da oyunun asıl geliştirme sürecinin tamamlandığı ve oyunun erteleme almadan 26 Mart 2021 tarihinde oyuncularla buluşmaya hazır olduğu anlamına geliyor.

A Way Out ve Brothers: A Tale of Two Sons'ın arkasındaki isim Josef Fares yeni oyunu It Takes Two için oldukça iddialı. Oyundan sıkılanlara 1000 dolar vereceğini söylüyor.

"It Takes Two ile ilgili size garantisini verebileceğim şey şu: Bu oyundan bıkmak imkansız. Bunu manşet olarak geçebilirsiniz. 'Bu oyundan bıktım çünkü beni şaşırtmıyor' diyen herkese gerçekten 1000 dolar vereceğim. Bin dolar, garanti. Oyundan bıkan herkese vereceğim. Fakat bu konuda dürüst olmaları gerekiyor." 

• Şu Oyunsuzlukta bence mükemmel bir oyun. Oyunun vaad ettikleri bir yana videosundan da belli iyi olduğu. Kaldı ki bu adamlar iyi oyun yapıyor inş pahalı olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • It Takes Two – Official Gameplay Trailer

• Oyun aşırı eğlenceli görünüyor.
  • It Takes Two ‘Birlikte Daha İyiyiz’ Fragmanı

Yayıncı Electronic Arts ve A Way Out geliştiricisi Hazelight, co-op macera platform oyunu It Takes Two için ‘Birlikte Daha İyiyiz’ başlıklı yeni bir fragman yayınladı.

It Takes Two’da hayatınızın en çılgın yolculuğuna çıkın. Remote Play Together ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet ederek neşeli ve karışık ortak oynanış zorluklarıyla yüzleşin. Kendi türünde çığır açan bu platform macera oyununda tek bir gerçek var: Birlikte daha iyiyiz.

Ortak oyun için tasarlanan ve kendi türünde çığır açan platform macerası It Takes Two’da hayatınızın en çılgın macerasına çıkın. Remote Play Together / Friend's Pass ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin ve neşeli bir şekilde karışıklık yaratan çok çeşitli oynanış görevlerinin birlikte üstesinden gelin. Bir büyüyle oyuncak bebeklere dönüştürülen iki insan olan Cody ve May ile gergin bir ilişki yaşayarak oynayın. Birlikte her köşede bilinmez bir şeyin saklandığı fantastik bir dünyada sıkışıp kalıyorlar ve parçalanan ilişkilerini ister istemez kurtarmaları gerekiyor.

Her yeni seviyede eşsiz ve bağlı karakter yeteneklerinde ustalaşın. Çok sayıda beklenmedik engellerde ve kahkaha dolu anlarda birbirinize yardım edin. Gangster sincapların tüylü kuyruklarını pataklayın, bir çift külodu uçurun, hareketli bir gece kulübünde DJ’lik yapın ve büyülü bir kar küresinde kızakla kayın. Anlatım ve oynanışın eşsiz mecazi bir deneyimle birbirine karıştığı, içten ve eğlenceli bir hikayeyi yaşayın.

It Takes Two, ortak oyunda endüstrinin lideri olan ödüllü stüdyo Hazelight tarafından geliştirildi. Onlar sizi çılgın ve büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken tek bir gerçek var: Birlikte daha iyiyiz.

Tamamen ortak mükemmellik — Remote Play Together / Friend's Pass ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin ve tamamen iki kişi için tasarlanan heyecan verici macerayı yaşayın. Bölünmüş ekranlı oynanış ile yan yana veya çevrimiçi ortak oynama arasından seçim yapın ve ilerlemek için tek yolun birlikte çabalamak olduğu, sürekli değişen zorluklarla yüzleşin.

Neşeli ve karışık oynanış — Çıldıran elektrikli süpürgelerden nazik aşk gurularına kadar karşınıza ne çıkacağınızı bilmeyeceksiniz. Kendi türünde çığır açan zorluklar ve her seviyede ustalaşılması gereken yeni karakter yetenekleriyle, interaktif hikayenin sınırlarını zorlayan oynanışın ve anlatımın mecazi birleşimini tecrübe edeceksiniz.

İlişkilerin evrensel hikayesi — Karşılıklı geçinmenin ortaya çıkaracağı zorlukların dokunaklı ve içten hikayesini keşfedin! Farklılıklarının üstesinden gelmeleri için Cody ve May’e yardım edin. Tuhaf ve sevimli karakterlerden oluşan kadroyla tanışın. Güçlerinizi birleştirin ve birlikte maceraya çıkın!

• bu oyun çok güzel olur coop güzel ve eğlenceli olur bekliyorum
  • Bende ps5 var arkadaşımda Ps4.Ben bu oyunu alsam arkadaşımın almaması lazım.Peki ben ps5 versiyonu aldığım için Ps4 arkadaşımı davet edip,onlan oynayabilirmiyim?

• Oyunu 2 kişi aynı ekranda oynabiliyor mu bilen varmı?

• Evet hocam oynayabiliyor. Aynı "A Way Out" oyununda olduğu gibi. :)

@dimontales

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Evet hocam oynayabiliyor. Aynı "A Way Out" oyununda olduğu gibi. :)

@dimontales

Teşekkürler hocam o zaman aile eş dost baya zevkli olur :)

• Oyunu ön sipariş verdik merakla bekliyoruz eminim eğlenceli bir oyun olacak tek canımı sıkan tarafı Türkçe altyazılı olmaması ama olsun :) kardeşimle aynı ekranda 2. Bir dualsense ile oynayacağım umarım dualsense'in tüm özelliklerini kullanmışlardır

• Steam fiyatıyla aynıymış ve çok güzel gözüküyor. Deathloop ve Re Village beklerken iyi gider almayı düşünüyorum ben de

• Oyunun çıkmasına 3 gün kaldı inceleme puanları ne zaman açıklanır acaba

• Oyunun çıkmasına 1 gün kala İnceleme sitelerinden Puanlamalar veya İnceleme yazıları paylaşılıyor. Oyunun çıkmasına 1 gün kala yada Oyun çıkışı ile birlikte yayınlanıyor. :)

@dimontales

• 2 gün sonra çıkıyor bu oyunsuz dönemde ilaç gibi geleceğini düşünüyorum.

• Oyun ön indirmeye açıldı şuan indirmeye başladım ps5de 43.72 GB baya yüksek bir boyut oyuna göre ama baya sağlam bir oyun bence puanları merak ediyorum 90 üzeri olur umarım

• A Way Out geliştiricisi Hazelight'ın yeni co-op macera platform oyunu It Takes Two için incelemeler yayınlanmaya başlandı.

PlayStation 5 Metascore 90

Game Rant 100 

GamesBeat 100

GamesRadar+ 100

Game Revolution 95

XGN 93

4Players.de 91

Jeuxvideo.com 90

Digital Trends 90

PlayStation LifeStyle 90

Slant Magazine 90

GamePro Germany 90

Gamer.no 90

Screen Rant 90

TheGamer 90

Multiplayer.it 87

GameByte 85 

WellPlayed 85

Push Square 80

VGC 80

Wccftech 80

Press Start Australia 75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 24 Mart 2021; 19:35:7 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.