Şimdi Ara

It (2017) | Bill Skarsgård (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
4
Favori
13.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmi dün izledim.Bazı konularda kitaba sadık olmamaları canımı sıktı.Bunun haricinde gayet güzel bir iş çıkarmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadşlr ben kitabı okumadım ikinci bölüm gelecekmiş ama o Palyaço neydi ?
  • Dayanamadım internetten izledim

Korkudan çok gerilim daha fazlaydı. Cidden kaliteli film olmuş. Hele bazı yerleri resmen ağzım açık izledim.

Korkunç Olmayan Kapı - Korkunç Kapı - Çok Korkunç Kapı sahnesi çok komikti Sonda da yine IT - Chapter One yazdılar. İkinci filmin geleceği çoktan belliymiş. Umarım büyük hallerini güzel seçerler.
  • Gişe çoşuyor ha 553 M dolar olmuş tarih rekoru herhalde.

Haftayada bende izleyeceğim.

• Beverly'nin büyüklüğünü scarlett johansson oynasın

It (2017) | Bill Skarsgård
  • Adanada dublajlı tüm yerlerde. Blu-ray beklicez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beverly'i oynayan küçük kıza çok benziyor ama scarlett. Dehşet güzelliği de var tabi
    Amy Adams da olabilir ama umarım scarlett olur
    @MessiTugi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean14 -- 2 Ekim 2017; 13:11:18 >
  • film hakkında aklıma bir soru geldi

Bu palyaço madem sadece çocukları öldürüyor. Ozaman bu çocuklar büyünce heralde 35 falan olacaklar. 35 yaşında çocuk olmuyorlar ki neden palyaço hala o kişilere saldırmaya devam ediyor ozaman hani sadece çocuklara saldırıyordu? Yoksa çocuklara kaybettiği için intikam mı almak istiyor aynı kişilerden 27 yıl sonra?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean14 -- 2 Ekim 2017; 13:22:58 >
  • Filmi bir Annabelle, bir Siccin, bir Dabbe, bir The Conjuring beklentisiyle izlemezseniz gayet beğenirsiniz. Ben de ''çok korkunç bir film izleyeceğim'' beklentisiyle gitmedim, sinemadan da gayet mutlu ayrıldım, verdiğim paraya da değdi. Bence hoş ve orjinal olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean14

film hakkında aklıma bir soru geldi

Bu palyaço madem sadece çocukları öldürüyor. Ozaman bu çocuklar büyünce heralde 35 falan olacaklar. 35 yaşında çocuk olmuyorlar ki neden palyaço hala o kişilere saldırmaya devam ediyor ozaman hani sadece çocuklara saldırıyordu? Yoksa çocuklara kaybettiği için intikam mı almak istiyor aynı kişilerden 27 yıl sonra?

büyük insanlara saldırıyormuydu ki ? hep çocuklara saldırmıştı sanki filmde yada ben mi uyudum izlerken

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

büyük insanlara saldırıyormuydu ki ? hep çocuklara saldırmıştı sanki filmde yada ben mi uyudum izlerken

2. çekilecek filmden bahsediyorum, 2.filmde bu çocukların büyüklük hallerini çekecekler ve palyaço yine bunlara saldırcak. 1990 yapımı it filminde de çoçuklar büyüyünce 35 küsürlü yaşlarda iken, saldırıyodu palyaço. seyretmedin mi 1990 versiyonunu? hani sadece çocuklara saldırıyodu onu merak ettim işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean14 -- 2 Ekim 2017; 16:53:14 >

• quote:

quote:

quote:

2. çekilecek filmden bahsediyorum, 2.filmde bu çocukların büyüklük hallerini çekecekler ve palyaço yine bunlara saldırcak. 1990 yapımı it filminde de çoçuklar büyüyünce 35 küsürlü yaşlarda iken, saldırıyodu palyaço. seyretmedin mi 1990 versiyonunu? hani sadece çocuklara saldırıyodu onu merak ettim işte

yok valla hatırlayamadım filmi ben bundan bahsediyorsun sandım

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok valla hatırlayamadım filmi ben bundan bahsediyorsun sandım

kesin seyret 1990 olanı, al bak hatta efsane bi sahnesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean14 -- 2 Ekim 2017; 17:16:26 >

• ocean14 kullanıcısına yanıt

Onların, tekrar onu alt edip yeneceklerinden korktuğu için, geri dönmelerini istemiyor...

• Bence Stanley'i oynayan Wyatt Oleff, Bill'i oynamalıydı.Daha iyi bir oyunculuğu var diye düşünüyorum.
  • Bu film korku film mi gerilim filmi mi ? Tam olarak anlayamadım.Sinemalarda falan +15 yazıyordu , gerilim filmi sandım ben de girmedim o yüzden.

• ocean14 kullanıcısına yanıt

[çocuklar büyüyüp otuzlu yaşlara geldikten sonra başka çocuklara karşı bu tip olaylar yaşanmaya başlıyor, bunlar olayların palyaço'dan kaynaklandığını farkedip yıllar sonra onu tekrar durdurmak için biraraya geliyorlar diye hatırlıyorum.]

• Yani gerilim mi daha ağır basıyor korku mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Onların, tekrar onu alt edip yeneceklerinden korktuğu için, geri dönmelerini istemiyor...

Hayır. Tam aksine geri dönmelerini istiyor çünkü intikam peşinde. O vakte kadar onu yok etmeye yaklaşmayı bir kenara bırakın mücadele etmeye kalkışanı bile olmamıştı ki kaybedenler onu öldürmeye çok yaklaştılar ve ilk defa korkuttular. Pennywise ise bunu gurur meselesi gibi bir şey haline getirmiş durumda. 27 yıl sonra işlenen çocuk cinayetlerinin her biri ekibin Derry'e geri dönmesi için birer işaret ki sona doğru cinayetlerinden birinde kan ile duvara ne istediğini bile yazıyor. 27 yıl sonra yetişkin hallerine dadanmasının tek sebebi ise onların artık çocuk olmamaları ve yetişkin bireyler olarak haliyle çocukluk zamanlarının verdiği inancın gücünü kaybetmiş olmaları. Hiç kimse bir çocuk kadar kendini inancın gücüne teslim edemez ve o da yetişkinliklerinin 27 yıl öncesinin intikamını almak için en uygun zaman olacağını düşünerek uykusuna dalıyor, uygun zaman geldiğinde de onları geri çağırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 3 Ekim 2017; 23:49:15 >

• Maximum_Carnage kullanıcısına yanıt
    Seriyi ve kitabı okuyalı çok uzun zaman oldu fakat ,tam olarak emin olmamakla beraber, ben hala
    onlardan çekindiğini düşünüyorum. Çünkü yetişkin olup Derry'ye geldiklerinde onları, yalnız veya toplu olarak birkaç sahnede, tehdit ediyor ve Derry'den hemen ayrılmalarını istiyordu. Kasabadakiler de ta en başından beri bu tür cinayet olaylarına göz yumuyorlardı. Ona tek karşı çıkanlar Kaybedenler Kulubü idi. Tamam, Penny intikam da almak istiyordu ama onlara tamamen gücü yetmediği için , serseri çocuğu da ( adı neydi Henry Bowers mı ne) kullanmaya çalışıyordu. Diyorum.ya bölük pörçük hatırlıyorum...Yarın fırsat bulursam seriye bir göz atacağım.

Bu arada Billy boy karakterini canlandıran çocuk 27 yaşında intihar etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 4 Ekim 2017; 0:55:50 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.