Şimdi Ara

İŞYERİMDE İNTERNET BANA ULAŞMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
82
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • işyerim 4 katlı ben en alt katta yani bodrum katında 2 kişi çalışıyorum internet ise binanın hemen içinde girişte kutuda kutuyla aramda bayağı bir mesafe var burdan interneti kablosuz nasıl alabilirim çalıştığım ortamda duvarda internet prizide var bu interneti nasıl alabilirim almam gereken aparat ve aletler nelerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 20 Şubat 2017; 21:47:9 >

• '' ortamda duvarda internet prizide var ''

Eğer çalıştığınızın yerin prizlerinde ethernet çıkışı var ise ve ordan internet sağlayabiliyor iseniz ordan odanınızda bulunan prizdeki ethernet çıkışına bir Router/Access Point takarak Kablosuz alanınızı genişletmeyi sağlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wblogy

'' ortamda duvarda internet prizide var ''

Eğer çalıştığınızın yerin prizlerinde ethernet çıkışı var ise ve ordan internet sağlayabiliyor iseniz ordan odanınızda bulunan prizdeki ethernet çıkışına bir Router/Access Point takarak Kablosuz alanınızı genişletmeyi sağlayabilirsiniz.

teşekkürler hocam tavsiye edebeilceğiniz bir cihaz varmıdır uygun fiyatlı 50 tlyi geçmeyen almam lazım şart çünkü
  • 50 tl ye çok düzgün bir cihaz bulacağını düşünmüyorum.

129 tl ye Zyxel NBG-418N düşünebilirsin. 5 Dbi değiştirilebilir anten var üzerinde Normal bir router 2 dbi anten kullanıyor üzerinde bu cihazda 5 dbi anten senin açından daha iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.