Şimdi Ara

İşyeri İçin Fiber Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşyerinde telefon kullanıyoruz artı olarak internete TT VDSL 24 mbit 100 GB AKN ye 65 TL ödüyoruz.

Fiber geldi süperonline araştırdım
    https://www.superonline.net/kurumsal/kampanyalar/fiber-kampanyalari/esnafin-limitlerini-kaldiran-fiber-internet

tarifeyi buldum.Upload hızı ne kadardır?

Toplam kullanımımız 100 download 25-30 upload kullnımımız var her ay.

Alternatif olarak 60-70 lira civarı farklı bir tarife önerebilir misiniz.

• Netspeedi deneyebilirsiniz. 24 mbps hız 100gb akn 3 mbps upload 46 lira. Veya 150 akn 32 mbps 3 upload 52 tl. Hattiniz kaldıriyorsa 100 mbps 4 upload. 200 aknli 58 tl olan tarifeyi kullanmanızı tavsiye ederim ülkenin %90'nını kapsamakta şuan altyapısı büyük ihtimal sizide kapsar taahhüt olmasa geçicektim netspeede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kampanya kapsamında sadece “8Mbps Platin Paket” sunulmaktadır. Tercihe göre 24 ay boyunca sabah 08:00-20:00 saatleri arasında 24 Mbps hızında internet kullanılabilecektir. Taahhüt süresi sonunda 08:00-20:00 saatleri arasında sunulan yüksek hız faydası sona erecektir

Upload hızı muhtemelen 5 fakat 69 tl ye 8 mbps veriyorlar gibi görünüyor 24 mbps in fiyatını yazmamışlar normal müşterilere 89 tl ye 25 mbps veriyorlar 7/24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 23 Ocak 2018; 12:52:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geceleri işyeri kapalı hiç lazım değil 89 liralık paketi 69 liraya cazip geldi bana.
    Netspeed şuan iyi fakat ilerisi için soru işareti Turknet te olduğu gibi şikayetler artarsa diye korkuyorum.Stabil olması lazım internet işimizde önemli.
  • basmane kullanıcısına yanıt
    8 mbps yeterli ise geçin ama netspeed e de bakın sıkıntı çıktı iptal edip buna geçersiniz turkcell 69 tl 8mbps veriyor diğeri 49 tl ye veriyor sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 23 Ocak 2018; 14:23:37 >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmane -- 23 Ocak 2018; 15:31:7 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.