Şimdi Ara

İŞYERİ BANKA POS SEKTÖR BİLGİSİ (ANA KONU) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
290
Favori
55.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epttavm.com axess mobilya/dekorasyon olarak geçiyormuş. Elektronik diye yazıyordu konudaki dosyada, Mh ile görüştük mobilya/dekorasyon kategorisinde dedi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watsons.com.tr sektör olarak ne geçiyor acaba?

• k35 K kullanıcısına yanıt
    Hocam İsbank için magazdan alışveriş yaptım kozmetik geçti, mantık olarak internet mağazası da kozmetik geçmeli zaten kozmetik mağazası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 11 Ağustos 2021; 23:42:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Ben de sizin gibi düşündüm de sayfasındaki kampanyalarda elektronik dahil değil demiş de kafam karıştı.İŞYERİ BANKA POS SEKTÖR BİLGİSİ (ANA KONU) 

• Alacağım ürün elektrik de.

Hocam bu pos kodlarını çözmek uzmanlık işi, a bankasi için market, b bankası için elektronik geçebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 11 Ağustos 2021; 23:44:45 >
    Hocam sizi yanıltmak istemem ama elektronik ürün için farklı sanal poslari olacağını düşünmüyorum muhtemelen kozmetik geçecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 11 Ağustos 2021; 23:47:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam sizi yanıltmak istemem ama elektronik ürün için farklı sanal poslari olacağını düşünmüyorum muhtemelen kozmetik geçecektir.

Ben de öyle düşündüm,sağolasınİŞYERİ BANKA POS SEKTÖR BİLGİSİ (ANA KONU) 

Hocam rica ederim ne demek umarım tahminlerimiz doğru çıkar : ) keyifli alışverişler.

• Taktik;
    alisverisin kampanya icinde olacagindan emin degilsen kart bilgilerinde cvv kodunu yanlis girip odeme surecine devam et. sonra gelen 3d kodunu dogru sekilde gir. odeme banka hatasi sebebiyle gerceklesmedi hatasini alinca bankayi arayip posun hangi sektor oldugunu ve kampanyadan yararlanma durumunu sor.

• oguzozan O kullanıcısına yanıt

bugün lazım oldu böyle bir şey. bakiye yükleyebileceğimiz bir seyahat-konaklama sektörü gerekiyor. İDO'nun promo biletlerinde değişim %50 kesintili olur diyor, değilse Bursa-İstanbul feribot bileti alacaktım:(

• Haibrag.com'da Axess ile ödeme yaptım. Kuveyt Türk POS'undan çekti. Haibrag.com, Axess'te süpermarket olarak görünüyor.

İŞYERİ BANKA POS SEKTÖR BİLGİSİ (ANA KONU)

• soylendiyse goremedim kusura kalinmasin
    Kuveyt saglam kart
    Migros Sanal Market gida alisverisini
    yapi market olarak gormekte

• 27.10.2021 itibariyle pttavm.com Akbank Axess kredi kartlarında "Mobilya/Aksesuar" olarak geçmektedir. (MCC CODE:5712 MERCHANT TYPE: Furniture, Home Furnishings, and Equipment Stores, Except Appliances)

• Vakıf Bankomat N11 sektör bilgisi nedir bilen var mı

• sarkat kullanıcısına yanıt

Hepsiburada çok sektörlü mağaza ya da benzer bir şekilde geçiyordu, elektronik ürün kampanyasına katılmıştım geçerli olmadı. Kayıt açmalarını istedim ve aldığım ürünü kanıtlayabileceğini söyledim. Ürün faturasını gönderdim ve bankomat param yattı.

• Arkadaşlar. Hepsiburada'dan aşağıdaki lastiği alacağım. Axess'in yılbaşı kampanyası olan 400 tl chip para kampanyasından yararlanmak istiyorum. Hangi sektörü seçmeliyim?

https://www.hepsiburada.com/bridgestone-205-55-r16-91h-blizzak-lm005-oto-kis-lastigi-uretim-yili-2021-pm-HB00000QU7DO

• fozcan F kullanıcısına yanıt
    Elektronik tabiki

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim. Daha uygun fiyata buldum. Trendyol ile yazıştım. Hangi sektör olduğunu bilmiyorlar. Bilmeyi bırakın ne sorduğumu bile anlamadılar. Telefon ile de ulaşamadım. Saçma sapan bir şekilde bankanıza sorun dediler. Banka ne bilsin hangi sektör olduklarını? Yine de sordum. Onlarda haliyle firmaya sorun dediler. Hata yapıp chip paradan olmak istemiyorum. Aşağıdaki linkteki lastikten alacağım. hangi sektörü seçmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcan -- 10 Aralık 2021; 0:2:43 >

• fozcan F kullanıcısına yanıt

axess --> trendyol' u giyim olarak görüyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.