Şimdi Ara

İsyan Ettiren Oyun (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
5.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gercekten pc versıyonu ıcınde bırsuru sorun duydum allahtan beklemısım bı cıksın gorelım dıye.kac arkadasımla konustum adamlar cınnet gecırıyor.
  • pardon ya türkçeyi ne yapmış öyle özür diliyorum acelede iş böyle tekrardan özür diliyorum türköe yi kötü kullandıgım için kusura bakmayın
  • @KaQs

Dostum şu Türkçemize biraz saygı en azından hala doğru konuşamıyorsun . :/ Lütfen konuşmamıza dikkat gösterelim :)
  • boş lakırdılar....
  • sırf bu yeni oyunları oynayabilmek için gittim msi n460gtx hawk taloon attack ekran kartı aldım ama nafile. oyun çok berbat. verdiğimiz paraya yazıklar olsun. tam ateş edicem ekran bir donuyor 2 saniye sonra bir bakıyorum ölmüşüm. böle oynanır mı bu oyun. optimizasyonu ile meşhur bir oyuna hiç yakışmadı. ben de ramlar falan yetmiyor ya da ekran kartı sorunlu sanıyordum ama görüyorum ki herkes şikayetçi. keşke imkan olsa da paramızı geri alsak ve modern 2 ye devam etsek.
  • Bir kaç tane aklıma bir şeyler geldi.Activision şey demişti cod serisinin en iyi yapımı olacak diye bir şey demişti.oyun gerçek"ten cod serisinin bitiş oyunu oldu.Activision firmasının oyunları oynanmaz adamlar para göz yahu bir sürü para kazınıyorlar ama oyunuculara en kaliteli yapımlar çıkartamıyorlar
  • Konsolum olduğu halde konsolda fps oynamayı saçma buluyorum.Gamepadle silah mı tutulur
  • X.T.R.E.A.M

Kardeş sana aynen katılıyorum ps3 var iyiki doğru seçim yapmışım pc için dediğin gibi gamepadle silah tutulmaz kardeş fps ancak ve ancak pc de klaye ve mause ile oynanır. Killzone 2 oynarken çok zorlandım bir bölümü bitirmek benim için ölüm oluyordu ben mi böyle oynuyorum derken bölümsonucanavarı sitesinde killzone 3 tanıtım videosunda baktım adamda benim gibi oynuyor adam yanyan gidip ateş ediyor inanın ps3 alalı topu topu 10 kere oyun oynamışımdır heralde ps4 çıkana kadar pek aklıma konsolda oyun oynamak gelmez oynarsam pes2011 oynarım birde granturismo gerisi yalan bunlar oynanabiliyor ama fps oyunları çok zor...
  • @eagle31907
    oyunu pc versiyonunu oynarken herhangi birşeye rastlamadım...

Valla kardeş bende gtx470 var ama oyunu takılmadan oynayamıyorum. oyun orjinal ve bin pişmanım aldığıma sadece takılma sorunuda değil grafikleri MW2 nin yanında çok sönük silah hissiyatı hiç yok
    sesler... allahım ya şu oyunu yapanlar açsın BC2 ye baksınlar silah sesi nasıl yapılırmış görsünler DICE dan öğrensinler. allahtan rus keyi almışım...
  • microsoft parayı bastırıp bu şekil yaptırmıştır oyunu
    bu arada ps3 black ops da sorun yaşayanlar için üzgünüm :(
  • İnwity war ekibini dagıtırsan olaçagı bu
  • Şu hale bak, daha yazmayı bilmeyen adamlar (İnwity war, rezaret, zizin, actiwision vs.) demediklerini bırakmamışlar puhaha. Oyunu teknik sorunlardan dolayı eleştirirsiniz anlarım. Ama teknik sorunları çıkarınca gelmiş geçmiş en iyi CoD oyunu olabileceğini anlamayanların köküne kibrit suyu diyorum.
  • @yılmaz q7

ilk defa sana katılıyorum.

bu arada;size tavsiyem mw2 yi satıp black ops almayın sakın.mw2 de dursun bi kenarda.
  • adamlar zaten parayı kırdılar bu saatten patch çıkarsalar ne çıkarmasalar ne. respawn entertainment ten 2-4 seneye kadar cod killer bir oyun bekliyorum
  • Valla bende bi problem yok.Oyunu rahat bi şekilde bitirdim
    Sistem(HD 4850 X2,8GB RAM,i7 930 işlemci)
  • Valla bende bi problem yok.Oyunu rahat bi şekilde bitirdim
    Sistem(HD 4850 X2,8GB RAM,i7 930 işlemci)
  • BSC Misafiri
    30.11.2010 07:42:42
    aynen katılıyorum!
    ayrıca aklıma şöyle bir entrika geldi: Bu sene oyunu infinity ward çıkarmadı çünkü mw2 başarısından sonra kötü oyun yapmaktan korktu, başka firma üstlendi ve oyun mw2'ye göre daha kötü, zevksiz, sorunlarla dolu. Bundan dolayı bir dahaki IW yapımı cod daha çok satacak ?
    Sadece bir teori :)
  • son zamanlarda oyun ıcın ilginc multi görüntülerden acıkcası sıkıldım cunku gormeden adam sallıyor elindekini havaya ve karsı taraf ölüyor anlamsız
  • Galiba İ·nfiniti ward artık yapmayacak oyunları
  • bazi yerlerde acayip lagggg bazen ekranda beliren cizgiler
    beni deli eden diger sey illa kendimiz save yapcaz bide
    spetcnez 160 dan fazla kemige sahip olamaz konsol detaylarini inceleyin diyen hata
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.