Şimdi Ara

İsviçre Vizesi Dayının Sponsor Olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite hazırlık öğrencisiyim. İsviçre'de yaşayan halamın davetiyesi ile kış tatilinde 20 günlük ziyaret yapmak istiyorum. Yalnız bu sponsor olayı canımı sıkıyor. Babam kendi işini, pazarcılık yapıyor ve 2-3 senedir de iflas durumu vardı yani bankalar vs ile arası iyi değil. 1 senedir durumu düzeltti denebilir ama yine adına hiçbir şey yok kredi kartı vs (1 araba dışında) fakat borç vs durumu da yok. Yaşadığımız süreçten ötürü resmiyette aylık geliri vs de düşük. Ziyaret süresince tüm masraflarım halam tarafından karşılanacak. Benim de 700 küsür frank (yaklaşık 4000 tl) civarı bankada gösterebileceğim meblağ var. Bu durumda ne yapmalıyım? Dayım geliyor aklıma kendisi yıllardır aynı şirkette çalışan orta gelirli birisi. Bana sponsor olabilir. Onu sponsor olarak göstermek mantıklı mı? Babamdan hiç mi şans yok? Babamın ayrıca üzerinde para göstermesi zor biraz. Yardım edebilirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gezgin fırsatları grubundaki soruyu buraya da mı sordun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuni.

Gezgin fırsatları grubundaki soruyu buraya da mı sordun
    Yok bi şey görmedim orada başka biri de mi sormuş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halanın davetiyesi işini görmüyor mu? Seninle aynı durumda bir arkadaşım vardı, amcasının davetiyle çok rahat gitti İsviçreye. Detaylarını tam bilmiyorum tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.