Şimdi Ara

isveç te volvo fiyatları.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çok ilgimi çekti bizim türkiyede 18-20 000 liraya aldığımız bır ikinci el 2001 volvo s 40 isveçte kaçlia bilen varmı,bi de suriyede tamir ve yedek parçaların bizdekilere oranla çok çok ucuz olduğu söyleniyor.gerçekten öylemi bu deneyime sahip arkadaşlar varmı

• arkadaşım bu marka İsveç markası gayet tabi orada fiyatı da tamiri de ucuz olacak bundan daha doğal ne olabilir? bizim şahin ve doğan gibi bu araçlar oralarda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 02 volvo s 40

çok ilgimi çekti bizim türkiyede 18-20 000 liraya aldığımız bır ikinci el 2001 volvo s 40 isveçte kaçlia bilen varmı,bi de suriyede tamir ve yedek parçaların bizdekilere oranla çok çok ucuz olduğu söyleniyor.gerçekten öylemi bu deneyime sahip arkadaşlar varmı

Ben Finlandiya ve Norveç'te gördüğüm kadarıyla; trafikte ki araçların abartısız % 30 -40 arasında Volvo olduğunu gördüm. Daha çok SW modelleri yaygın. Bütün Avrupa gibi. Yani oralarda çok yaygın. Arabanın 0 km olan türkiye ile dışarıda sadece vergilerden dolayı en az % 45 -48 arasında fark vardır.
    Bu tip şeyleri nerede yaşıyorsan ve alabileceksen orada hesapla. Başka yerlerle mukayese etme bence. Finlandiyada kaldığımız otelin otoparkına günlük 26 € park parası aldılar. 2 Dakika için park cezası 160€ ceza kestiler. Onlarda burada ucuz.
    Kolay gelsin. İyi seneler.

• Aşağıdaki linkten İsveç'deki ikinci el Volvo fiyarlarına ulaşabilirsiniz:
    http://www.volvocars.com/se/footer/about/misc/Pages/UsedCarLocatorFlash.aspx#/home/

2001 1.6 bir S40 49 bin kron, yani 10 bin tl'den daha düşük:
    http://www.volvocars.com/se/footer/about/misc/Pages/UsedCarLocatorFlash.aspx#/car/kvzbepbg

• Yani İsveç'teki milli gelir düşünülürse bir kişi bi ay çalışarak ikinci elde olsa bir otomobil satın alabiliyor.üzerinde düşünülmesi gereken bir konu.
  • bu durumun isveçle bir alakası yok tüm avrupada otomobiller çok ucuz dünyanın en pahalı otomobillerini bizTürk halkı kullanıyor sanki çok zenginiz ya cebimizden paralar taşıyor
  • öncelikle hesheitin gönderdiği link enfes. evet kulaktan duymuşluğumuz vardı ama linkten arabaları ve fiyatları görünce kahroluyor insan.milletin eskittiği 10 yıl binip performansının kaymağını yediği bir arabaya dünyanın parasını ödemek ve sonraki zamanlarda da orasını burasını yaptırmak insanın ağrına gidiyor.evet bu bir ülke politikası forumda giderilecek bir mesele değil .ancak bu volvonun 2-3 yaşındakine hatta sıfırına binmek nekadar da zorlştırılmış.k d v fişlerini topladığımız geçen yıla kadar tüp ,kömür vs lüks tüketimsayılıordu.ee volvoya şaşmamak lazım.kaliteli olan hatta temel ihtiyaç olan şeyler bi
    ze lüks sayılmış.linkte isveç ikinci el ilanlarını görünce şoke olmamak elde değil.hayalini kurduğum arabanın ücretini 8 yasındaki arbaya vermisim
  • arkadaşlar öncelikle fazla başlıklardan dolayı özür dilerim .bu ukalalıktan değil ,acemilikten olmuş .bir başlık dışındakileri silmek istedim olmadı.sanırm bunu yetkililer yapcak.bu yüzden simdiki sorunumu bu başlık altında yazıcam.konuya ilişkin soru ya da cevap bulamadım.sorunum...gösterge ışıkları yarım ve cılız yanıyor,usta ampullerin bittiğini ,değişmk gerktiğini söyledi.volcar ı aradım sanayidekilerin hiçbirinin uymadığını söyledim.elde hazır yok bir numune gönder istetelim dediler.gercekten de aksesuarcılardakilerin hiç biri olmaycakmı.bu nasıl iş.Bu sorunu yaşayıp çözüm bulanlar varmı ilk şanssız benmiyim.bilgilerinizi acil olarak bekliyorum.saygılar.araç volvo s 40,2001 ,1,6,benzinli
  • Hort, merak ettim güncel xc90 ve s90 fiyatları ne acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şekilde bende merak ediyorum. XC90 nın fiyatı İsveç'te nedir? Burda ÖTV ve KDV yi ekleyince abartısız söylüyorum iki katı oluyor fiyat

• XC90

D5 AWD Inscription (7-kisi) 626 bin SEK

D4 AWD Inscription (7 kisi) 591 bin SEK

T8 AWD Inscription (7 kisi) 806 bin SEK

T8 Excellence 1.295.000 SEK

SEK = Isvec kronu

• quote:

Orijinalden alıntı: Skjenol

XC90

D5 AWD Inscription (7-kisi) 626 bin SEK

D4 AWD Inscription (7 kisi) 591 bin SEK

T8 AWD Inscription (7 kisi) 806 bin SEK

T8 Excellence 1.295.000 SEK

SEK = Isvec kronu

Oldukça uygun, hele ki İsveç'teki ortalama maaşa göre hesaplayınca ortadaki fark çok daha bariz anlaşılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.