Şimdi Ara

İsveç, 2025 yılından itibaren sigarayı tamamen yasaklıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
10.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sigara sadece içeni etkilese birşey demem.içsin.ama içmeyenide etkilediği için doğru karar destekliyorum.
  • Ozgurluk dusmani isvec

• Ozgurluk dusmani isvec

• Prof da olsa bizim insanımızda saygı yok. İçmeyene saygi gösteren bi tane tiryaki görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Acaba devletin aktif ve pasif içicilikten hastaneye düşenleri yaşatmak için harcadığı astronomik rakamları karşılıyor mu o vergiler? Ya da anne karnındayken sigara-alkol içildiği için zarar görmüş çocukların zararlarını giderebilir mi aynı vergiler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 yıl ögretmenlik yaptım.. Bir kere bile başarılı olamadığım yegane şey "sigara" dır. Sigara içen hiçbir öğrencime bu lanet şeyi bıraktıramadım. Diyorum "sağlığına zararlı, ilerde görürsün" bana diyor ki; "dedem 95 yaşında kavağa çıkıp dal keserdi.. ama sigarasını da içti".. Ne diyim ki ben buna..

• Sen içebilirsin panpa.
  • Haber tamamen asparagas,

İnsanların evinde veya kamusal alan haricinde içmelerini yasaklayamazlar.

Neden yasaklayacaklar? İnsan sağlığına zararlı diye mi? O zaman öncesinde daha çok konu var.

Çevreyi kirletiyor diye mi? O da hayır.

Yolda yürürken,Cafe de otururken rahatsız olanlar düşünülebilir, Serzenişlerinde haklılar.

Ama insanın kendi evinde veya bahçesinde dahi içilmesini yasaklayacak ..ötü hiçbir ülkede şuan göremiyorum :)

• quote:

Neden yasaklayacaklar? İnsan sağlığına zararlı diye mi? O zaman öncesinde daha çok konu var.

Şünkü uygarlık, 'yerli ve milli' olmak bunu gerektirir.
    Ey İsveç sen kimsin ya!
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Bunla da dalga geçiyorlar. Sigarayı zaten çok içeni yok bunların, çiğnedikleri tütünü yasaklasalar olay olur cidden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilen varsa bir bot/script vs yazsın, her 5sn de bir farklı ip den habere girsin, haber her daim en çok okunan olsun, tüm gençlik siteye her girişinde haberdar olsun....

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

ne güzel bir haber. dinimizce de haramdır. yasaklansın.
    Dininde haram olmasi yasaklanmasini mi gerektiriyor? Ayrica senin dininden banane...

• Kapalı alanlarda zaten yasakta, şu açık havada, yanıma gelip içen yüzüme karşı dumanını üfüren insanlardan nefret ediyorum ya. Bazıları laftan da anlamıyor.
  • Kesinlikle yasaklanmalı içenlere hapis cezası verilmeli

• Karar aldığını nereden biliyorsunuz sadece öneri verildi diye biliyorum ben
  • Yorumlari okumadim ama soyle birsey yazilmistir tahminim

İsvec yasaklayinca: ah iste avrupa iste bu yuzden avrupa ben buraya ait degilim yaa keske isvece gitsem xD

Turkiye yasaklasa: ortadogu ulkesi ne beklersinki diktatorluk geliyor leeelooolööö haklarimizi isteruk

• getir bu kararı Türkiyeye yüzyıllardır yıkılmayan ülke yıkılır

• Uyuşturucu ile bir tutulmalı, eczanelerde reçete ile gerçekten tiryakilere tedavi süresince belli dozlarda verilmeli bence.
    Hayvanoğlu hayvanın biri mesela az önce durakta insnaların arasında içti herkese üfledi dumanını ziktir olup gitti sonra, napalım dövelim mi bu şahsı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 18 Aralık 2018; 11:8:44 >
  • Bravo İsveç. Darısı başımıza.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.