Şimdi Ara

İsveç 2016'da vatandaşlık alan milletleri açıkladı: 1. Somali 2.Suriye 3. Irak :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Where Sweden's new citizens came from in 2016: top-15 (Statistics Sweden):

1. Somalia (9,069)
    2. Syria (4,479)
    3. Iraq (3,694)
    4. Poland (2,702)
    5. Thailand (2,675)
    6. Afghanistan (2,330)
    7. Finland (2,182)
    8. Denmark (1,942)
    9. Eritrea (1,451)
    10. Iran (1,420)
    11. Turkey (1,320)
    12. Serbia (1,234)
    13. The United Kingdom (960)
    14. Romania (886)
    15. Germany (858)
    https://www.thelocal.se/20170322/heres-where-swedens-new-citizens-came-from-in-2016

• Bizimkiler açıklasa

1. Syria (2,000,0000)
  • Ah o gemide ben de olsaydım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav arkadaş somaliden bile vatandaş kabul ediyorlar. Şartları falan ne acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

Yav arkadaş somaliden bile vatandaş kabul ediyorlar. Şartları falan ne acaba?

hocam bu isviç finlanda falan her türlü herkesi kabul ediyor sanırım.Hatta bazı kişiler 10 sene sonra hepten arap dolacak falan diyor ama devletleri düşünmemiştir böyle bir şeyi bilmiyorum
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    İsveç her mikim salatalık diyene tuz kapıp koşan tiplerle dolu hümanizm diye bi tutturmuşlar ensesine vur ekmeğini al tam

• Kendi kuyularını kazıyorlar

• İsveç kendi sonunu hazırlıyor resmen. Yazık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 37202 kişi almışlar biz de 53.76 katı kadar suriyeli almışız. Kim kendi kuyusunu kazıyor acaba ?
  • BLACK DEATH 2 başlıyor.
  • 5 yıl o ülke sınırları içerisinde yaşamak. 18 yaşını doldurmak. En ufak suça bulasmamak. Vatandaşı olduğun ülkedeki eğitim düzeyi ve çalışma oranı. Vatandaşı olmak istediğin ülkenin koyduğu yıl şartı süresince iş/eğitim katkısı. Iyi derece yabanci dil. Bu nitelikler tamamlandığında sadece İsveç değil çoğu Avrupa ülkesinde yaşama imkanı sağlarsınız. Bu adamlar gel hele kardeş ülkeye buyrun diye bos beleş kişileri vatandaşı yapmıyor. Bu vatandaşlık hikayelerinde aklıma hep şu gelir. Zamanında savaş dönemi einstein ve emrindeki 40 akademisyen bilim alanında çalışmalar yapamadigindan dolayı türkiye sınırları içerisinde çalışmalar yapmak istemişler. Aynı zamanda herhangi bir beklenti içerisinde olmadan ücretsiz eğitim vermek istemişler. Einstein ve 40 değerli akademisyen. Einstein in el yazısının olduğu mektup hala günümüzde. Ama peki ne olmuş sizce? Bu adamlar reddedilmiş. Düşünün bu degerli bilim adamları 15 20 sene ülkemizde egitim verselerdi? Günümüzde peki ne oluyor. Gram ülkeye katkısı olmayan kafası sadece uremeye basan milyonlarca Suriyeli var. Kimin kuyusu kazıliyor sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImPerspektif -- 23 Mart 2017; 11:46:40 >

• Adamlarda nüfus artışı olmuyor ki göçmen alarak açığı kapatmaya çalışıyorlar.

• Bu mantıkla ABD nin çoktan çökmesi lazımdı ??

Eğitim,iş,refah üçlüsü korunduktan sonra hiç bir zararı olmaz.

Tabi nüfus oranlarını korumak lazım bende ülkenin %90'ı mülteci olsun demiyorum.
  • Yazık İsveç dünya'nın en refah ülkesiydi.Göçmenlerden ilerde en pislik ülkesi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

5 yıl o ülke sınırları içerisinde yaşamak. 18 yaşını doldurmak. En ufak suça bulasmamak. Vatandaşı olduğun ülkedeki eğitim düzeyi ve çalışma oranı. Vatandaşı olmak istediğin ülkenin koyduğu yıl şartı süresince iş/eğitim katkısı. Iyi derece yabanci dil. Bu nitelikler tamamlandığında sadece İsveç değil çoğu Avrupa ülkesinde yaşama imkanı sağlarsınız. Bu adamlar gel hele kardeş ülkeye buyrun diye bos beleş kişileri vatandaşı yapmıyor. Bu vatandaşlık hikayelerinde aklıma hep şu gelir. Zamanında savaş dönemi einstein ve emrindeki 40 akademisyen bilim alanında çalışmalar yapamadigindan dolayı türkiye sınırları içerisinde çalışmalar yapmak istemişler. Aynı zamanda herhangi bir beklenti içerisinde olmadan ücretsiz eğitim vermek istemişler. Einstein ve 40 değerli akademisyen. Einstein in el yazısının olduğu mektup hala günümüzde. Ama peki ne olmuş sizce? Bu adamlar reddedilmiş. Düşünün bu degerli bilim adamları 15 20 sene ülkemizde egitim verselerdi? Günümüzde peki ne oluyor. Gram ülkeye katkısı olmayan kafası sadece uremeye basan milyonlarca Suriyeli var. Kimin kuyusu kazıliyor sizce?

İskandinavya ve özellikle İsveç biraz farklı orada pkk yapılanması var.Ben baskı görüyorum diyor adamlar alıyor.Göçmenler geldikten sonra tecavüz,cinayet sayıları arttı.Bu hadiselerin suçluları tamamen göçmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Capire

İsveç her mikim salatalık diyene tuz kapıp koşan tiplerle dolu hümanizm diye bi tutturmuşlar ensesine vur ekmeğini al tam

Adamlar o iyi niyetten ve karakterden dolayı o refahta ve medeniyetteler zaten.

Almanya daha fazla aldı 1 milyona yakın herkes gitti arkadaş bizde bir gitseydik valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Bu mantıkla ABD nin çoktan çökmesi lazımdı ??

Eğitim,iş,refah üçlüsü korunduktan sonra hiç bir zararı olmaz.

Tabi nüfus oranlarını korumak lazım bende ülkenin %90'ı mülteci olsun demiyorum.

Abd'de de koyu kapitalizm olduğunu unutuyorsunuz.

Abd'ye giden kişi zaten oranın o kapitalizmine adapte olmak zorunda yoksa ya gidemez yada bir ihtimal gitti sokaklarda fakir fukura bölgelerinde sahillerde çöplerden beslenir. Avrupa ülkelerindeki gibi gel al sana devletten maaş, al kalacak yer diyeceğini sanmıyorum Abd'nin.
  • Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    Bu iyi niyet değil kerizliktir İsveçte geçen yıllarda suç oranları zirve yaptı Almanyanin eli mahkumdu böyle göçmen politikalarına 2.dunya savaşı sonrası büyük bir erime oldu nufuslarinda

• quote:

Orijinalden alıntı: Capire

Bu iyi niyet değil kerizliktir İsveçte geçen yıllarda suç oranları zirve yaptı Almanyanin eli mahkumdu böyle göçmen politikalarına 2.dunya savaşı sonrası büyük bir erime oldu nufuslarinda

Göçen insanlarda akıllı olsunlar akıllarını başlarına toplayıp sahip oldukları geçiçi fırsatları iyi değerlendirsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: D12

Yav arkadaş somaliden bile vatandaş kabul ediyorlar. Şartları falan ne acaba?

hocam bu isviç finlanda falan her türlü herkesi kabul ediyor sanırım.Hatta bazı kişiler 10 sene sonra hepten arap dolacak falan diyor ama devletleri düşünmemiştir böyle bir şeyi bilmiyorum

Finler milliyetçidir kardeş İsveç gibi boş hümanistlik yapıp doldurmazlar ülkelerini
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.