Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.980
Cevap
85
Favori
1.103.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nasıl iş anlamyamıyorum ankara bam operatör dahil artık telefona bile bakmıyor 16.10.2018 de görüşebildim en son 2018/500 ile 1000 arası dosyalara bakılıyor demişti 5. Hukuk

arada arıyorum telefona hiç cevap veren yok cimer e kayıt açtım ordan da ses seda yok sanırım sistem aşırı yüklemeden çökmüş
  • Yns56 Y kullanıcısına yanıt
    Yunus kardesim cevap onun telefonuna mi geldi.bugun aradim kalemi yine halen dilekce baskanda.diyo bnde fircaladim 30 gunde bir dilekce karara nasil baglanmaz kabul edildi mi diye soruyoruz cevap yok red mi diyoruz cevap yok baskanda deyip duruyorlar. Sunu anladim ki telefonla bilgi vetme taraftati degiller yarin gidip ogtenicem tam neticeyi. Gecen sali gunu aradim bu seferde incelendi dosyaniz one alindi dediler bugunde baskanda diyolar boyle bir cagdisilik var mi ya isim gucum yok her dakka kalkip kartala mi gidelim yani
  • cabrio C kullanıcısına yanıt
    Kardesim sistem ancak bu kadar yavas isler burokrasi resmen cokmus
  • ibrahimalicevik İ kullanıcısına yanıt
    Sana tavsiyem kardesim bizzat adliyeye git kimligini ibraz et durumunu ogren telefonla sallamiyorlar vatandasi
  • Derttaşlar evvela hepimizin sorununun bir an evvel çözülmesini diliyorum.. ben de Ocak 2018’den beri ,İstanbul Bam 24. Dairede 2018/20X nolu dosyayı bekliyorum.. daire ile en son geçen ay başında konuştuğumda 1 Ocak 2019 itibari ile 2018 in dosyalarına bakmaya başlayacaklarını söylediler.. durum o günden bu güne stabil.. yakın dosya numarasına sahip olanlar varsa hatta kalalım karşılıklı olarak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtntskrn -- 14 Ocak 2019; 18:55:15 >
  • mtntskrn M kullanıcısına yanıt
    Bizzat mı gidip sordunuz ? Yoksa telefonda mı verdiler bilgiyi?
  • Ece Aktaş E kullanıcısına yanıt
    Telefonda verdiler bilgiyi.. sizinde mi 24. Dairede dosyanız?
    Benimki 32. De şahsen gidip sormayı düşünüyorum ben , öyle daha sağlıklı olacak gibi
    Ne zamandır istinafta görünüyor? Arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla hemen her dosya yaklaşık bir sene bekliyor..
  • Aynen 1yildr ist.bam 28.dairede net cvp vermio tel.bakan kisi ise iade bide
    Benim de dosyam 2018 Şubat ayı başında gitmişti İstanbul BAM 24. Hukuk'a. Dosya numaram 2018 4XX. En son 7 Aralık'ta telefonla bilgi aldığımda 2017 dosyalarından 1000 kadar kaldığını ve 2019 yılbaşında 2017 dosyalarını bitirmiş olmayı hedeflediklerini söylemişlerdi. Uyapta durumumda bir değişiklik yok henüz. "ön inceleme için atama bekliyor"

Ocak ayı başından bu yana yaptığım aramalara ise cevap alamadım.
    Öğrenebilirse, umuyorum, avukatım haberdar edecek gidişatla ilgili.
  • nerde o günler. bitmez bu davalar
  • 2017 aralıktan beri dosya öninceleme için atama bekliyor
  • ankara bam 5.hukuk daha 2017 dosyalarına bakmadı 2018 e ne ara geçmiş aralıktan beri bekliyoruz
  • kardante K kullanıcısına yanıt
    Bu hafta yolum düşecek o tarafa, bilgi alabilirsem ya da bi gelişme olursa haber ederim sana muhakkak
  • Bizzat gidip ogrenin arkadaslar daha saglikli
    Ece hanim sizin dava sigortayla ilgili bir dava mi benimki de 33.hukuk 2018/27×× normalde 1.5 sene surer dediler one alim dilekcesi verdim kabul ettiler tahminen subat ayi sonunda sonuclanir dediler bakalim
  • 1 ay 11 gündür incelemede takıldı kaldı arkadaş ya , sanırım benim dosyayı kaybettiler. 1 ay da karar çıkar diyen arkadaşlar bu nasıl birşey bu nasıl bir sistem. Milletin ki incelemeye girdikten sonra , 1 ayda sonuçlanıyor. Bizimkisi incelemede hala 1 yıl sürecek herhalde. ( sakarya Bam 2018/133 )
  • Avckerem A kullanıcısına yanıt
    Benimki işe iade davası , sıra no su 2**/2018 , haftaya o taraflarda toplantım var . Yetişebilirsem adliyeye uğrayacağım kaleme soracağım inşallah.
    Bu arada , kaleme sormak derken dilekçe mi vereceğim gidip orda bir memura mı soracağım hiç bir fikrim yok prosedür hk.
    2 aydır istinafta
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.