Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.980
Cevap
85
Favori
1.102.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir duyum aldım Seçimlere kadar istinaf takı tüm dosyalar bitecekmiş herkese duyurulur (alacak, işeade)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robotadam06 kullanıcısına yanıt
    dostum geçende işe iadeler 1 ay içinde bitecek diye yazmıştın.
    lütfen böyle saçma sapan şeylerle insanların umutları ile oynama
  • Robotadam06 kullanıcısına yanıt
    Kardesim giristeki vezneye verdim 12 aralikta annemin davasi bu. 3 gun once aradim iste dilekcenin incelendigini soylediler siraya koymuslar ne demekse artik kabul edilmis herhalde kardesimib engelli raporunu koyduk yuzde 66

• gokhannn888 G kullanıcısına yanıt
    Duydumu söyledim umudu allahtan bekle hayırdır la

• gokhannn888 G kullanıcısına yanıt
    Duydumu söyledim umudu allahtan bekle hayırdır la

• bu konu hakkında bilgisi olan bilgilendirir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara bam 5. Hukuk hangi sıraya bakıyor bilen var mı telefonlada ulaşılmıyor artık

• saban33 kullanıcısına yanıt
    Ben de ist bami aradim.. 2018 in seri dosyalarına bakiyoruz. Seri dosyasina nasil giris yapiliyor neye gore seri oluyor anlamadim.

Insanlar bu belirsizlikten rahatsiz.. seffaf olsa kimse belki arayip durmicak.

Hani internetten baksak bugun hangi dosyaya kadar bakıldı gibi.. goremiyoruz surekli ariyoruz ve net cevap sadece siraniz gelmedi olara alabiliyoruz. Ama bu net bir cevap degil bana gore

• saban33 kullanıcısına yanıt
    Ben de ist bami aradim.. 2018 in seri dosyalarına bakiyoruz. Seri dosyasina nasil giris yapiliyor neye gore seri oluyor anlamadim.

Insanlar bu belirsizlikten rahatsiz.. seffaf olsa kimse belki arayip durmicak.

Hani internetten baksak bugun hangi dosyaya kadar bakıldı gibi.. goremiyoruz surekli ariyoruz ve net cevap sadece siraniz gelmedi olara alabiliyoruz. Ama bu net bir cevap degil bana gore

• Temyize cevap dilekçesi oluşturulmuş dosyamizda oldu 1000 dosya anlamıyorum zaten değer tutarı temyize yeterli değil daha ne kadar beklenicek hiç bir ilerleme yok zaten istinaf olumlu sonucladi tekrar temyiz açıldı 24.12 de 07.01 de cvp yazıldı ama ilerleme yok 5.hukuk alacak 38 bin sizce kabul gorurmu görürse ne zaman görür bilgisi olan var mı

• Seri dosya dosya no bilgi verdilermi istanbul bam 2018 geçtik dio bsey demio baska

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitmedimi senin dava

• Yns56 Y kullanıcısına yanıt
    Yunus kardes banada 2019/53 dosya no verilmis ayni msj bana da geldi tahminimce cimere yaptigimiz basvuru bakanliga iletilmis one alim dilekcesi bnde verdim sali gunu sonucu ogrenmeye gidicem istanbul bam 33.hukuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avckerem -- 13 Ocak 2019; 17:42:37 >
  • Kardeş banada burdan bilgi verir misin ? Sana zahmet arkadaşta yazmıştı ona msj geldi öne alım dilekçeniz kabul edilmiştir diye 10 günde sonuçlandı. Onun ki

• Yns56 Y kullanıcısına yanıt
    Senin kacinci hukuk acaba bazi hukuk daireleri.yogunluktan hemen inceleyemiyomus one alim dilekcelerini. Bahsettigin arkadada yazili mi cevap geldi peki surec nasil isledi

• Sizin davaniz tam.olarak neydi miktar olarak 45 bin liranin uzerinde miydi cunku temyiz yolu da acik birakmislar

• Avckerem A kullanıcısına yanıt
    Benim değil dava aslında bir yakınımın fakat hukuk daireleri aynı olunca gelişmeleri yazayım dedim.

Bu dava SGK'ya açılmış dava. Yüksek ihtimalle temyize taşıyacak. Tutar 45 bini geçer rahat.

• İstinaf mahkemesinde bir yılı aşkın süredir bekliyorum. Acaba bu kadar uzun sürmesinin nedeni nedir ?

Ankara BAM 26.Hukuk Dairesi 2018/95 09.01.2018 tarihinde numaralı dosya açıldı ancak hala ön inceleme için atama bekleniyor yazısı var e-devlet de mahkemeyi arıyorum bilgi veremeyiz diyorlar bi yardımcı olun.
  • Avckerem A kullanıcısına yanıt
    28 hukuk benim ki işe iade 2018/1898

Arkadaşın 26.hukuk 2018/1500 küsüratlı bişeydi öne alım dilekçesini teslim etti. 10 gün sonra mesaj geldi dilekçeniz kabul görmüştür diye 5 gün sonra incelemeye alındı 3 gün içindede karar çıktı 10 gün sonrada gerekçeli kararı gitti aldı.

Ben aradım dilekçem ne oldu diye 25 gün oldu kabul edilmemiştir. Muhtemelen diyo :) tahmini yorum yapma dedim kesin bir şey var mı ? herhangi bir msj gelmedi bana kabul yada red bilemem dedi kapttı. Uyap tan sms üyeliği oluşturmuştum bende. Komik olan 2 mizin dilekçeside aynı :) neye göre onun kini kabul ediyolarda benim kini etmiyolar

• 28.hukuk 2018 ise iadrlerde dosya kacta bilen varmi

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.