Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.982
Cevap
85
Favori
1.103.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32. Hukuk 2019 dosyalarına yeni geçtiklerini söylediler alacak davası 32. Hukuk ta dosyası olan arkadaşlar bilginiz olsun

• yalan 2018 18.. arşivde.

her aradığımda ayrı bir yalan..

• Dün sabah görüştüm bana dedikleri buydu hiçbişey anladım

• Bende iki gün önce aradım 2018 leri bitirmeye çalışıyorlarmış

2 - 3 aya sıra gelirmiş

@Ömerşahan

• İstanbul BAM 35.hukuk var mı arkadaşlar

• Lemis L kullanıcısına yanıt

Banada yıl sonu sıra gelir dedi benim dosyamda 2020/17.. Sıra nolu

• Arkadaş bugün itibariyle 24 hukuk 2019/87? Nolu dosyam is alacak mahkemesi karara çıkmış ve kazanmisim darısı tüm bekleyenlere

• REFERANS İÇİN...İST. 25.HUKUKDAKİ 2018/21..NOLU DOSYAM 1,5 AY ÖNCE KARARA CIKTI KAZANDIM.(ALACAK) ŞİMDİDE YARGITAY SÜRECİ BAŞLADI AVUKATIMA GÖRE NİSAN,MAYIS GİBİ ALIRIZ DİYOR. TOPLAMDA 12 SENE SÜREN BİR SÜREÇ......

• ufka U kullanıcısına yanıt

merhabalar moralinizi bozmak istemem fakat maalesef Yargıtay son zamanlarda Patronlar kulübü haline geldi ve Patronların istediği kararları çıkartıyorlar umarım size vicdanlı ve dürüst bir hakim denk gelir

• ufka U kullanıcısına yanıt
    Hakikaten nasıl bir iş içindeyiz bu ulkede iş mahkemeleri tek mahkemede bitirilmeli zaten çalışanlar hep mağdur iş mahkemesini kazaniyorsun istinaf mahkemesine gidiyor orayı da kazanıyorsun Yargıtay bu nasıl bir adalet anlam veremiyorum 3 yıl iş mahkemesi 3 yıl istinaf 3 yıl Yargıtay bunu adalet bakanlığı gormuyormu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İşe iadeyi kazandıktan sonra, davete rağmen işe başlamazsam, fesihte ödenmeyen kıdem ve ihbar tazminatları için bir de alacak davası açmak gerekiyormuş.Bu alacak davası sonrası tekrar istifnaf aşaması oluyor mu ? Çünkü işe iade davası sonrası istifnaf aşaması tamamlanmış ve haksız fesih hükme bağlanmıştı.

• Merhaba,

İstanbul Bam 30. HD nde bulunan 2019/22.. (4 haneli) dosyam sonuçlanmıştır, bekleyen arkadaşların bilgisine.

• adana bolge adlıye 8. davam sonuclandı kapak dosya hesabım yapıldı a101 den alacagım var ama 18 gun oldu hala odeme alamadım kapak hesabı yapılalı 5 gun oluyor odememı ne zaman alırım acaba avukat dogru dürüst cevap vermıyor ya offf

• lol-darius L kullanıcısına yanıt

UYAP VATANDŞLIKTAN AÇILAN ALACAK İCRA DOSYANIZDA EVRAK VE SAFAHAT BÖLÜMLERİNDE DOSYANIZDAKİ HAREKETLERİ GÖREBİLİRSİNİZ...BİRDE DOSYA HESABI KISMINI KONTROL EDİN BELKİDE YATIRMIŞ OLABİLİRLER İCRA DAİRESİNE

• Cskn1071 C kullanıcısına yanıt

Telefonda verdikleri bilgi dogruymus.Istanbul bam 50.hukuktaki 2021/2... (dort haneli) dosyam 23.12 de lehime karara baglanmis.19.01 de gerekceli karar yazilmis.Yargitay yolu acik birakilmis.2 hafta icerisinde basvurmazlarsa nihayete erdi diyecegim.Aksi takdirde en az 1 yilda yargitay surecek.Insallah sizlerinkide en kisa surede sonuclanir.

• Muhalif Bocek M kullanıcısına yanıt

benim 300 küsürlü dosya sizinki nasıl önce bitmiş anlamadım

Hayırlı olsun darısı başımıza insallah, rica etsem özelden dosya no paylasabilirmisiniz, benimde 50.hukuk 28xx' lerde. Seneye yaza belki diyordum, ama mesajinizdan sonra bir ümitlendim.

merhaba siziin dava tarihiniz nedir acaba..benimde 950 lerde ama incelemede dediler ..sizin dava degeri neydi yargıtay yolu açıldı acaba..

• A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt

24.. lu numara.Muhtemelen subat sonuna kafar sizinkisi de sonuclanir.

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.