Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: biyolog06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.990
Cevap
85
Favori
1.103.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir iki ay calisma durumum yok sadece 1 yada 2 gun gidip bloflerini gorecegim zira alacagim para oldukca fazla , sormak istedigim telefon ve mail daveti samimi bir davetmidir ?
  • karapara K kullanıcısına yanıt
    Avukatim ile beraber hareket ediyoruz ama iyi niyetli olmadiklari kesin,eski sozlesmem vs aynen devam ama 2 yilda maas zamlari vs %30 a yakin artis sozkonusu bu durumda bana ilk gun 4 net + kidem+ ihbar parami vermem gerekmiyormu ? vermediginde zaten iyi niyet olmammis oluyor degil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torakor

Avukatim ile beraber hareket ediyoruz ama iyi niyetli olmadiklari kesin,eski sozlesmem vs aynen devam ama 2 yilda maas zamlari vs %30 a yakin artis sozkonusu bu durumda bana ilk gun 4 net + kidem+ ihbar parami vermem gerekmiyormu ? vermediginde zaten iyi niyet olmammis oluyor degil mi ?
    Söylediğiniz net olarak anlaşılmıyor anladığıma göre cevap vereyim, şirketin size 4 net maaş ödemesi gerekiyor sizin de onlara eğer aldıysanız kıdem ve ihbar tazminatını ödemeniz gerekiyor , aldığınız kıdem ihbar tazminatından 4 aylık net maaşınızı düşüp geri ödeyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zuhalll87 kullanıcısına yanıt
    size sıra gelmediyse daha 2018 e geçmemişlerdir. sizden 1 yıl sonra da bana sıra gelir anca 2018/19xx
  • cucuuu1978 C kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta arayıp sorduğumda 2017 lere bakıldığını söylediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba , kidem ihbar almamistim , bu durumda 4 net maasi ilk gun ofislerine gittigimde yatirmak zorundamidir ? bunun icin bekletebilirlermi ?

• Merhaba , kidem ihbar almamistim , bu durumda 4 net maasi ilk gun ofislerine gittigimde yatirmak zorundamidir ? bunun icin bekletebilirlermi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: torakor

Merhaba , kidem ihbar almamistim , bu durumda 4 net maasi ilk gun ofislerine gittigimde yatirmak zorundamidir ? bunun icin bekletebilirlermi ?
    Kanunda kesin bir süre belirtilmiyor , sözlü olarak talep et 1 hafta içinde istiyorum de , kabul etmezlerse noterden 1 hafta içinde yatırmaları için ihtar çek , ihtardan sonra 1 hafta içinde yatırmazlarsa icraya verebilirsin , onlarda muhtemelen senin işe başlamanda samimiyet olmadığını düşünüyorlar nasıl olsa çıkar diye bekletiyorlar parayı , ihtar çekersen ciddi olduğunu anlarlar

• Bu faiz işlenmiş halimi yoksa buna 3 senenin faizi mi işleyecek. 3 senede 500 lira çok komik kalmış çözemedim.

• Benim dosya bugün karara cıktı bilgin olsun

• seyyahbey S kullanıcısına yanıt
    Göndermezdi çünkü istinaf gider ken ki tutar 48 bin tl üzeri değildi

• karamamba03 kullanıcısına yanıt
    İCRADA BEKLEDİĞİ SÜRECE İŞLEMİŞ FAİZ
  • eyupcvk E kullanıcısına yanıt
    maşallah diyelim bir ayı rahat bulur kararın yazılması
    benimki bugün tam 21 gün oldu yazılmadı
  • Bugün sonuçlansa ne kadar elime geçer arkadaşlar?
  • Hayırlısı olsun bukadar bekledik bunuda bekleriz

• eyupcvk E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,sizde gelişme oldukça ben heyecanlanıyorum,dosya numaralarımız birbirine çok yakın...
    Peki dosya karara çıktığında bir açıklama yazıyormu uyap'tan baktığımızda.yani istinafta da kazanıp kazanmadığımızı öğrenebiliyormuyuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fermur F kullanıcısına yanıt
    selam,
    senin minumun 1 senende daha var alacak davası ise işe davası ise 6 ay felan kadar sürer
  • demmed D kullanıcısına yanıt
    kardeş selam,
    benimde 27. Bam senin alacak davası mı? yoksa işe iade mi?
  • Ankara bam 9. Hukukta benim dosyamda karar çıkan arkadaşlar kaç ay beklediniz ortalama.. yani önümde ne kadarlık bi süreç var?

• Istinaf kararım aciklandi ama bu ne anlama geliyor sacmalik.?

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.