Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.979
Cevap
85
Favori
1.101.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıra numarasına göre, benimki (2019/22xx) yıl sonu gibi... 5 nci BAM da dosyası olan bir arkadaş (tahsincinar06) daha vardı. İstinaf girişi Mart 2019. O'nun istinafı sonuçlandı.
  • biraz önce 31nci hukuk dairesine uğradım kalemden öğrendiğim kadarı ile 2018 işe iadeler bitmek üzere dedi şu an yoğunluk 2017 alacak davalarına bakılmakta 2019 dosyalarına 4-5 aydan önce sıra gelmez dedi işe iade

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanok O kullanıcısına yanıt
    evet bilader nerden yakaladın :S
  • eyupcvk E kullanıcısına yanıt
    NEYSE BEKLİYİP GÖRCEZ UYAPTAN BAKTIM BUGÜN DEGİŞME YOK AÇIK YAZIYO.
    BENİM ANLADIĞIM DOSYA BAKMA SİSTEMLERİ ÖNCELİK İŞE İADEYE AĞIRLIK VERİYOLAR, 9.HUKUĞUN ALACAK DAVASINDA HIZLANMASI,2018 İŞE İADELERİ BİTİRDİLAR ALACAK DAVASINA YOĞUNLAŞTILAR
    senin dosya numaran kaçtı? eyüp kardeşim
  • Büyük ihtimalle dediğin gibi
    Benim 2518

• 2019 alacak davası olan 2020 içinde o zaman

• İst 25.hukuk işe iadede istinafta dosyası karara çıkan varmı yakında, hangi numaradalar acaba bilen varmi

• Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    Hocam uyaptan bakma edevletten gir bak .. uyap guncellenmiyor ne zaamandir .. edevlet daha guncel ..

• okanok O kullanıcısına yanıt
    işe iade
    YAKLAŞIK 9 GÜN OLDU BENİM DOSYA İNCELEMEDE YAZALI.
    DÜN ARADIM KALEMİ DOSYAMIN DURUMUNU SORDUM VE KAÇ GÜNDE KARARA ÇIKACAĞINI 2 HAFTA SÜREBİLİR DEDİLER SONRADA 30 GÜNLÜK KARARIN YAZILMA SÜRESİ VAR DEDİ .
    OFF OFF BEKLE DUR YEMİNLE PİŞMAN BİLE OLDUM BU DAVAYI AÇTIĞIMA BU NEDİR ARKADAŞ 2020 OCAKTA TAM 4 YIL BİTECEK BU NASIL İŞTİR ANLAYAMADIM
    NASIL İŞÇİ KORUMAK BU ONU HİÇ ANLAYAMADIM .
    BAKALIM DAHADA BENİ NE BEKLİYOR BİLMİYORUM. NORMAL ŞARTLARDA AVUKATIMIN DA DEDİĞİNE GÖRE 30-40 GÜNLÜK SÜRECİN SONUNDA KARAR YAZILINCA BİZ BANKADAKİ TEMİNAT MEKTUBUNU BOZDURACAĞIZ FAİZ İÇİNDE KARŞI TARAFIN AVUKATIN ARAYIP İSTEYEĞİZ YOKSA DA HACZE GİDECEĞİZ
    YANİ KASIMDA BU KONU KAPANACAK DİYE UMUT EDİYORUM AMA YEMİN EDERİM NEYLE KARŞILAŞIRIM DAHA NE SEBEPLE UZAR SÜREÇ HİÇBİRŞEY BİLMİYORUM VE HİÇ GÜVENEMİYORUMM...
  • Merhabalar,
    İstanbul 28. hukuk 2018/15** nolu işe iade dosyam bugün kontrol ettim karara çıkmış görünüyor. Bilgi bekleyenlerin bilgisine...
  • Oz-eylul O kullanıcısına yanıt
    Yazdiklarniz harfiyen doğru.hepsine katılıyorum.2017den beri bende ayni durumdayim.biz gibi olan kaç tane arkadaşımız var.yazıklar olsun bizi bu şekilde uğraştıran işverene ve devlete...yerel mahkemedeki hakim davayı uygun buluyo kesin karar veriyo.bi üst mahkeme olan BAM a gidiyo.demekki devlet hakimine bile güvenmiyo ikinci bir hakim e gerek duyuyo.sonrada işçinin emekçinin hakkını koruyacak.ne deyim daha.İnşallah bu stresten skntidan bütün mağdur arkadaşlarım kurtulur.

• Eylül bu saçmalığı kimse anlamadı zaten iki gun önce yusuf aramış 1800 lerdeyiz demişler fakat dosya numarası 2037 formda incelemeye alındı diyo bizde burda bilinmeyenli denklem cozuyoz acaba ne nasıl diye geçen zamana mi bunların bu tavırlarına mi hakkımızı aramak hakkatten zulüm oldu

• Selamlar,

Dosya bilgilerim şöyle;

Mahkeme : Ankara 5 nci BAM / işe iade davası
    Dosya Tarihi :29.05.2019
    Dosya Numarası: 2019/22XX

10.10.2019 itibari ile; "Ön inceleme için atama bekliyor." mesajı değişmiş, "Ön incelemede" yazıyor.
    Bilgi bekleyen arkadaşlara duyurulur...
    Tahmini olarak 1 hafta 10 gün içinde karara çıkacak diye düşünüyorum. Fakat bekleyip göreceğiz.

düzenleme: "işe iade davası" bilgisi eklendi.

Bekleyenlere Allah sabır versin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatcamli -- 10 Ekim 2019; 17:9:19 >
  • firatcamli: ALACAK. DAVASIMI İŞE İADEMİ SENİNKİ? BİLGİ VERİRSEN SEVİNİRİM.

• AZ ÖNCE E-DEVLETTE KARAR AŞAMASINDA DİYE YAZDI :)
    GİDEREK HEYECAN ARTIYOR
  • Hakankny kullanıcısına yanıt
    işe iade davası.
  • firatcamli-Oz-eylul gözünüz aydın olsun. Darısı bekleyenlere inşallah benim alacak davadı 2019/24xx 1 yılı gözden cıkardım.

• Oz-eylul O kullanıcısına yanıt
    hadi hayırlısı bakalım daha benim karat yazılmadı halen beklerim 1 ayda yazılır mis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.