Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.980
Cevap
85
Favori
1.103.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 ayda 2 bine yakin dosya olusmus arada dediğin doğru temmuz 20sinde adli tatil basliyor eylül 1 e kadar yil sonuna kadar nasıl yetistirecekler merak konusu bencede sen en az bir sene beklersin gibime geliyor
    ALLAH kolaylık versin ne diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • andomarda kullanıcısına yanıt
    O kadar olmasi imkansiz diye dusunuyorum benim yerel mahkemede cikan kararda 32bin küsür lu bi rakamdı istinafa gittiginde butun masraflarla birlikte 45 bin küsür istinafa gitmişti faiz 61bin lik olan yer tamam orasi karsi tarafin cebinden cikacak para lakin o paranin pul parasi su parasi bu parasi 32+10 desek bunun uzerine avukatin payini dusunce geriye kalan para elime gecer diye dusunuyorum tabi dedigin gibi 61 bin den vekalet ucreti düşülse geri ye kalan parayi alsam daha iyi olur yada dedigin gibi falanda avukatmi alacakki o paralari

• Sadullah14 S kullanıcısına yanıt
    arkadasşar burada asıl para kazanan devletin kendisi ve avukatlar
    icra dosyasında nekadar kesinti oldugunu zaten gorebilirsin
    gözden kaçırdıgınız diğer husus icra dosyasın gözüken vekalet üzreti ayrı avukat icraya koydugu için ekstradan vekalet ücreti alıyo
    yerel mahkemenin verdiği kararda yine avukat parasını aloyo tıpkı aşagıdakı gibi

mahkeme masrafları
    avukatla anlaştıgınız yuzde
    avukatın icra dosyası için vekalet ücreti
    yerel mahkemenin gerekçeli kararda yazdıgı vekalet ücreti

anlıcanız bize para felan kalmıyo beklediğiniz 3-5 yılı hiç saymıyorum bile
  • Sakarya bam da dosyası olan var mi
  • Sadullah14 S kullanıcısına yanıt
    tablodakileri düştükten sonra
    avukatla anlaştıgın yuzde ve yerel mahkemenin gerekçeli kararda yazdıgı vekalet ücretinide düşeceksin
    uyaptan onuda görebilirsin GEREKÇELİ KARARDA YAZAR iş mahkemesimi
  • Manifesto95 M kullanıcısına yanıt
    MERHABALAR , AZ ÖNCE 9.HUKUK ARADIM YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞTÜM.
    DURUMLAR ÇOK VAHİM VALLAHİ ÖYLE YIĞILMA VARMIŞKİ BUGÜN DEN İTİBAREN GELEN DOSYALAR 3 YIL BEKLEYECEK RESMEN PATLADIK DİYOR KADINCAAAZZ
    AMA BU ARADA İLK KEZTAM DOSYA NUMARASI ÖĞREMDİM 1579 DAYIZ DEDİ
    BİZ TABİ ADLİ TATİLİN BİTMESİNİ BEKLEYECEĞİZ , AÇILINCA DA BANA TAM 310 DOSYA VAR ACABA KAÇ AYDA SIRA GELİR BİLEMİYORUM.
    AYDA 300 DOSYA DİYORLAR AMA NE YAZIKKİ ÖYLE GİTSEYDİ ŞİMDİ BİZE SIRA GELİRDİ BENCE
    DAHA AZ BAKIYORLAR SANIRIM.
    NE BİLİM KASIMDA SIRA GELSE KARAR YAZIDI ÇİZİLDİ ARALIK OLSA ANCA PARAM GELİR YADA GELMEZ 2020YE KALIR
    VAY ARKADAŞ NE BAMMIŞ YAA VALLA AKILLARA ZİYAN BU NASIL İŞ ANLADIM BEN
    YANİ EYLÜL EKİM GİBİ SENİN DOSYAYA PEK SIRA GELECEĞİNİ SANMIYORUM BİLGİN OLSUN DİYE YAZDIM.
    YIL BİTER ARKADIŞIM ONA GÖRE YAPALIM PLAN PROGRAMI
  • Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum işçinin uzerinden devlet ve avukatlar geciniyor zaten bende iki yıllık faizi ile birlikte 30 civarı dusunuyorum oda zaten benim istesigim para isleyen faiz avukatin yüzdesi ne gidiyor geri kalanida yeter yeterki bi sonuçlansa

• 20,06 da karara çıktı dosya 16,07 oldu gerekçeli karar yazılmadı işe bak bee, bu gerekçeli karar ne kadar sürüyor
  • Bugün işe iade dosyam karar aşamasında olarak güncellendi. Sanırım sona yaklaşıyorum ama karar ne kadar sürer bilmiyorum. Bu arada işe iade davaları adli tatilde görülmeye devam ediyormuş avukata sordum.

• Benim dava 2018/38** numaralı. 28.bamda. 28.bamda sanırım çok yavaş işliyor süreç daha önce 6 ay da sonuçlanmıştı. Bu dava 2018 9. ay açıldı 10 ay oldu açılalı hala bekliyoruz. Bilgisi olan var mı 28.bam ne durumda?
  • merhaba arkadaslar bursa 9. bam da dosyası olan varmıdır ne durumdalar bilgisi olan varmı bursa bölge hızlımıdır acaba bursaya düşen arkadaşlardan yarım bekliyorum
  • tahsincinar06 T kullanıcısına yanıt
    Benim dosyada karar verildiği gün gerekçeli karar yazıldı. En geç 1 ay içinde yazılır. Artık şansa kalıyor, hemen de yazabilir, 1 ay sonra da yazabilir. Sonrası posta kürek işleri.
    Adli tatilde kimse yok ki, işe iade davalarına kim bakıyor?
  • ersan77 kullanıcısına yanıt
    Bildıgım kadarıyla nöbetçi heyet var adlı tatılde mahkemede onlar bakabilir belkı

• Ben aradım bam kalemi bakılmıyor dediler. kimin dediği doğru
  • Istanbul bam 38. Hukukta olan bir arkadaşla konusmustum. Yeni gelişmeler var mı eğer hala burdaysa? Yada 38. Hukukta olan birileri var mı ?

• İpek4545 İ kullanıcısına yanıt
    Umarım bakarlar ama sanmıyorum
  • rahmicnk R kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Benim Bursa BAM 3.hukukta 9.1.2019 tarihinde işe iade dava dosyam açıldı. 4.7.2019 tarihinde karara çıktı ve aynı gün karar yazıldı. 9.hukuk yoğunluğu daha az diye duyuyoruz ama siz 6-7 ayı gözden çıkarın. Şimdi zaten 1,5 ay adli tatile gidiyor. Umarım en kısa sürede sonuçlanır sizin ve bekleyen herkesin davası. Bursa BAM web sayfasında yıllık bilanço yayınlandı, ordan dava sayılarına bakıp fikir yürütebilirsiniz
  • zorlar Z kullanıcısına yanıt
    işe iade ise yılbaşına kadar davan bitmiş olur. tazminat ise 2018/19xx dosya da benim 300 lü numaralarda birisi vardı daha ona sıra gelmedi.2018 geçmemişlerdir.14 ay oldu benim de 1 yıl daha beklerim gibi
  • 30.hukukla görüşen varmı sıra hangi senede acaba alacak davalarında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ersan77 kullanıcısına yanıt
    Adli tatil daha başlamadı yarın başlıyor ama benim avukat adli tatilde işe iade davaları görülmeye devam eder dedi. Birçok kişi bakılmaz diyor, İnternette bakılır yazıyor hangisi doğru anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.