Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
7.982
Cevap
85
Favori
1.103.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ankara 9.Bam dan bahsediyoruz heralde benimde 2018/20xx eylül ekim arası incelemeye alincak sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen usta muhtemel süre eylül ekim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mevluttat M kullanıcısına yanıt
    Avukatın söylediğine gore dosyayi masaya koydukları an süreç daha çabuk işliyor dedi incelemeye alınsa da rahatlasak

• karaerkan1978 K kullanıcısına yanıt
    Gecen ay aramistim 2017 nin 1500 lerine bakiyolardi haftada 15 dosya bakiyilarmis dediklerine gore benimde 2018 1129 seneye insallah gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaslar istanbul 31 HD. ise iade dosyam dün karara cıkti ve karar ilami yani gerekceli karar yazildi. Ve karar lehime verildi kesin karar. 2018/27×× uyap a eklenmis karar. Darisi herkezin basina pazartesi buyuk bi ihtimalle gelir dosyam. Bilgi olsun diye paylasiyorum Allah herkeze sabirlar versin.

• Milletin bam bam sonuclaniyor benim 1 yil olacak Eylule celse atadi hakim. 1 celse arasina 4 ay koymak hangi adalette var? Bilirkisiye bile atamadi hakim, 4 celse olacak.. TR de hukuk yok arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozziem -- 7 Temmuz 2019; 17:45:13 >
  • merhaba arkadaşlar,

2018 aralıkta açılan işe iade davası için bölge mahkesi kesin karar değil mi? sonrasında bir daha temyize gidilir mi? 40 bin lira diye bir duyum aldım alacak 40 bin lirayı geçerse bölge mahkemesinden sonra temyize gidiliyormuş..Tam detayı bilen bir arkadaş yanıtlayabilir mi?
  • Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    YUSUF KARDEŞ SELAM
    EYLÜL DE ÇIKAR DEMİŞLER YA NASIL OLACAK O İŞ BENİMKİ DAHA ÇIKMADI VE ADLİ TATİLE KALACAK KESİN
    1889 BENİM DOSYA
    ŞİMDİ TATİL GİRSE 5 EYLÜLDE AÇILACAK EEE 1 AYDA 300 BAKSALAR 1800 OLUR
    EKİM DE ANCAK BANA SIRA GELİR BENCE
    OFF VALLA YILAN HİKAYESİ OLDU BU İŞ
    NE BAMMIŞ ARKADAŞ
    14 AY OLDU SES SEDA YOK.NE İŞ YAPILIYOR ORADA BEN BİLEMEDİM. BİDE BENİM HAKİM ŞANSLISIN BU DAİRE ÇOK HIZLI ÇALIŞAN Bİ DAİREDİR DEMİŞTİ. ALLAHTAN HIZLIYMIŞ YANİ
  • Arkadaşlar kafama takıldı bilen varsa yazsın benim davam olumlu sonuçlanınca işsizlik maaşı alabilecek miyim toplu bir şekilde ve bu zamanın işsizlik maaşına gore mi yatacak şuan halihazırda çalışıyorum bilen varsa cevaplasın lütfen

• mevluttat M kullanıcısına yanıt
    MERHABA MEVLÜT BEY ,
    SİZİN DOSYA NUMARASI KAÇTI BENDEN ÖNCE Mİ ACABA
    BENİMKİ 2018/1889 AMA SANKİ ADLİ TATİLE ARTIK YETİŞMEZ GİBİ GELİYOR BANA
    HEP 1500 LERDELER NASIL OLUYOR SA UZUN ZAMANDAN BERİ PEK İLERLEME OLMUYOR SANKİ BANA YILIN BAŞLARINDA
    SİZE ÇOK AZ KALMIŞ ADLİ TATİLE KALMAZ DEMİŞTİ BİRİSİ , AMA DAHA HALA BENİM DOSYAMA SIRA GELMEDİ :(ARTIK ARAMAKTANDA USANDIM ZATEN
    BENCE DOĞRU BİLGİ VERMİYORLAR
    Bİ İŞE İADE DAVASI AÇTIK 3,5 SENE OLDU RESMEN BU NASIL Bİ ADALET SİSTEMİDİR ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL,
    İŞE İADELERİ DAHA ÇABUK SONUÇLANDIRIYORLAR SÖZÜMONA AMA ONUN SONUCU OLAN İŞE GERİ ALINMAK YADA TAZMİNAT YÜZYIL SÜRÜYOR E NE ANLADIK İŞE İADENİN
    ÖNCELİKLİ OLMASINDAN GERÇEKTEN AKILLARA ZİYAN ....
    NEYSE HAYIRLISI OLSUN BAKALIM
  • Merhaba arkadaşlar,

Geçen ay 14. BAM da duruşmam görüldü ve İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 15. Ceza Dairesi nezdinde İTİRAZ kanun yolu açık olmak üzere oybirliğiyle verilen karar açıkça okunup usulen anlatıldı. 15. BAM itiraz ettik. Oda; İTİRAZIN REDDİNE,dosyanın İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 14. Ceza Dairesi'ne İADESİNE, Kararımızın İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 14. Ceza Dairesince itiraz edene tebliğine.
    Dosya üzerinde yapılan inceleme sonucu oy birliği ile kesin olarak karar verildi şeklinde cevap vermiş.

Şimdi benim Temyiz hakkım bulunuyor mu yoksa herşey bitti mi?
  • cucuuu1978 C kullanıcısına yanıt
    28.hukuk. bugun karara cikmis davam.ise iade..

Sonucu goremedim henuz.

Darisi bekleyenlerin basina
    Allah insallah hayirli haberler verir

• ercanyed E kullanıcısına yanıt
    Hocam ist.29.hukuk alacak davalarinda 2 binlerdeymis, benim dosya numaram 4700 lerde..
    Sanirim 2 sene daha rahat surer belkide gecer...
    Istinaf mahlemeleri tikanmis durumda, bunun icin alt heyetler olusturulmasi gundemdeymis, akp bu konuda calisma yapiyormus fakat bu alt heyetlerin olisturulmasida en az 1 2 yil surer...
    Istinafa gelen her yeni dosyanin suresi bir onceki dosyadan daha uzun olacagi kesin...
    Adalet maalesef bitmis ulkemizde...

• Benim dosya erzurum bamda 5 ay olmak üzere,adli tatil filan 8 ayı gözden çıkardım fazlasını bilmem...
  • kutay2455 kullanıcısına yanıt
    2017 2000 lerdemi 🤐🤐benimde 29.hukukta 2018 1700 lerde numaram 2 sene beklerim artık

• Filizmelos12 F kullanıcısına yanıt
    Merhabalar , filiz hanım dosya numaranız kaçtı acaba
  • Arkadaşlar işe iade dosyam ön incelemede aşamasından inceleme için atama bekliyor aşamasına geçti. Bu da ilk aşama gibi uzun sürer mi acaba? Bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan bir arkadaş cevaplarsa sevinirim.

• kutay2455 kullanıcısına yanıt
    Aynen usta bende beklemedeyim adalet er yada geç olucak hepimiz için hakkımızda sonuçlanması dileğiyle teşekkürler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oz-eylul O kullanıcısına yanıt
    bana söylediklerini söyledim inş.o tarihte gerçekleşir beklemekten başka ne yapabilirki?
  • Yns56 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba; 2018/19xx ler
    Herkesin bekledigi haberler gelir insallah

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.