Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.982
Cevap
85
Favori
1.103.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba an itibari ile yaptığım kaba hesaba göre ist 25 bam Bu sene başından itibaren bakmaları gereken toplam dosya sayısı 3172

benim sıram 2018/552 1 sene içinde ortalama 1150 dosya bakabiliyorlar. umarım Yeni seneye sıra gelir.

Yakın zamanda telefon edip dosya sayısı öğrenen varmı acaba alacak kısmında ?
  • Arkadaşlar merhaba İstanbul bam 26 tazminat davası sıra hakkında bilgisi olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30.hukuktan bilgisi olan varmı acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2019/87x numaralı dosyam 24 hukuk İstanbul'da nezaman sonuçlandır bilgisi olan varmidir

• karaerkan1978 K kullanıcısına yanıt
    En son Mart ayında aramıştım söylenen 2017/1200 lerde olduğu. Ayda 100 dosyaya baksa bana sıra gelmişti. Muhtemelen bunlar günde 1 adet alacak davasına bakıyorlar başka bir açıklaması yok. Bu seneden de ümidimi kestim seneye kalacak bizim dosya

• Barış-16 B kullanıcısına yanıt
    Barış kardeşim benim dosya incelemede görünüyor. Senin de bugün yarın incelemeye girer
  • Arkadaşlar slm.

Benim davam hala sürüyor ama arkadasimin bir davasi var. Dava sonuclandi istinaftan geldi alacak tazminati hesaplandi. Ayrica isverenin 1 aylik kanuni sureside doldu. Bizim avukat bilirkisiye vermis bunun anlami nedir yani bilirkisi ne yapacak konuyla ilgili.
    Bilgisi olan varsa yorumlarinizi bekliyorum.

• Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın yerel mahkeme kararı olumlu iki tarafa da tebliğ edildi...karşı taraf 15 tebliğ edildiginden 15 gün içinde istinaf a gitmeli...biz istinaf a gitmeden önce noterden ise iade talebi acmiyoruz...istinaf sonrası karar kesinleştikten sonra açıyoruz..Doğrusu bu değil mi?

• Aslında şunu öğrenmek istiyorum
    Yerel mahkeme olumlu karar verdi..şirkete ve avukata tebliğ edildi...
    Şirket 15 gün içinde istinafa gitmezse avukat noterden ise iade talebi yapıyor...istinaf öncesi benim 10 günlük gibi bir surem yine oluyor mu? Yoksa 10 günlük ise iade surem sadece istinaf sonrası karar kesinlesip, tebliğ edildikten sonra mi başlıyor? Çok karistiryorum bu kismi

• hakannn26 H kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle. İstinaf sonrası karar kesinlestikten sonra noterden (200 tl gibi bi masrafi var ) yapiyorsunuz.

• Bayrakbekir81 B kullanıcısına yanıt
    bekir sonuçun ne oldu gelişme nedir aenin sürecinde

• Herkeze merhaba,

istinaf işe iadeyi onayladıktan sonra avukatım işe iade için başvuracağım dedi, vekalet vermiştim,
    işe başlamak için avukat başvuru yapabiliyor mu ?
  • İst 29 BAM hala beklemekteyim alacak davasını
  • tdemirci T kullanıcısına yanıt
    Hocam senin dosya 2018/3××× , sana sira en 2 sene surer.
    Benim dosya 2017/47×× , aradim daha 2017/2××× lerdeyiz dediler.
    2017 alacak dosyalrinin bitmesi zor, 2018 dosyalari incelemeye baslamalari sanirim 2020 yilinin haziran ayinda falan baslar.
    3000 dosyayi incelemekte en az 2 yil surer

• mevluttat M kullanıcısına yanıt
    kardeşim aradınızmı son durum nedir
    numarasını bana verde bende arayım
  • Arkadaşlar ankara 5. hd. işe iade dosyam (2019/3**) bugün "ön inceleme için atama bekliyor" dan "ön incelemede" olarak güncellendi. Aynı hd'de olan varsa bilgilendirmek isterim. Bundan sonraki süreç nasıl işler, ne kadar zamanda sonuçlanır bilgisi olan var mı?
  • Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    Aradım cumadan cumaya dosya girişi yapılırmış adlı tatil öncesi yetişir dediler fakat sıra numarası vermediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsincinar06

Arkadaşlar ankara 5. hd. işe iade dosyam (2019/3**) bugün "ön inceleme için atama bekliyor" dan "ön incelemede" olarak güncellendi. Aynı hd'de olan varsa bilgilendirmek isterim. Bundan sonraki süreç nasıl işler, ne kadar zamanda sonuçlanır bilgisi olan var mı?
    Hocam istinaf TARİHİ nedir acaba? Tşkrler

• İstanbul Bam 24. Hd 2017/3705 yakin dosya numarali arkadaslar, 24 hd ses varmi ??

• mevluttat M kullanıcısına yanıt
    senin adına sevindim kardeşim gelişme plursa haber verirsin
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.