Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.990
Cevap
85
Favori
1.103.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimki 1 yıl olacak 4. celsesi Ekimde. Daha bilirkişi atanmadı sizin atanmış mıydı
  • eyupcvk E kullanıcısına yanıt
    malesef eyüp kardeş banada aynını dediler cuma aradım çıkmadı ondan önceki hafta arama yaptın 1300 leri geçtik demişlerdi. sizin numaranız kaç benim 16**
  • Benim 2518 ama adlı tatilden önce senin kararın çıkması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 8. Hukuk Dairesi 2019/21** ne zaman gelir yada nasıl takip edilir. bilgisi olan var mı? teşekkürler
  • mevluttat M kullanıcısına yanıt
    benimde dosya no.m 1889 ayda 300-400 diyorlar ama bence bu sayıyı bulmuyorlar. eğer öyle olsa şuan bana sıra gelmiş olması gerekiyordu ocakta 2018 lere başladıkdemişlerdi 300*6 ay 1800 lere gelmiş olmaları lazım şu anda ama malesef daha 1300ler de geziyorlar. Lanet olsun ki bir adli tatile daha takıldık yazıklar olsun diyorum gerkçekten . Bide işçilikhakları öncelikli diye bir algı var Yalan Kocaman Bi Yalan . son derece basit bir işe iade davasını tam 3,5 yıldır sonuçlandıramamış bir hukuk sistemi Yere Batsın...
  • Adli tatilde dosyalara bakılmaya devam edilmiyor mu ?

istanbul 28.hukuk ile ilgili hangi dosyadalar bilgisi olan var mı?
  • Yns56 Y kullanıcısına yanıt
    bildigim kadariyla, ise iade dosyalarina bakilmiyor, kapsam disi, ama bakina dosyalar var heralde.
  • Istanbul BAM 24. Hukuk Ise iadelerde kacinci sirada bilen vamri? Eylul ayina kalacak bu gidisle adli tatile denk geldi yine tam 14 ay oldu , on inceleme icin atama bekliyor halen..
  • http://tr.link/PPx7K istinaf mahkeme sonuçları

• ist bam 29 son durumu bilen var mı alacak davası sırası ile ilgili
  • Akbaba39 A kullanıcısına yanıt
    selam Akbaba39 ,
    istanbul Bam 27.hukuk alacak davası 2017/32** idi sizin dosyanız , hala bekliyor musunuz bir gelişme var mı davanızda ?
    teşekkürler
  • ozziem O kullanıcısına yanıt
    2. celsede bilir kişiye gönderdi.
    3. celsede bilir kişi raporu yetiştiremedi.
    4. celsede bilir kişi raporuyla kararı verdi.
    bilir kişi atandıktan sonra ilk duruşmada yetiştiremiyor, genelde 2.duruşmaya kalıyor.
  • İstanbul bam 38. Hukuk dairesiyle görüşen dosyası olan var mi?

• ist. 28.Daire 2018 işe iadelerde 300 ü geçmişti diye yazılmıştı,
    son durum nasıl ?
  • Valla arkadaslar İST. BAM. 31.hd. deki dosyam bayramdan yaklasik 1 hafta once karara çiktı yaziyordu halen öyle duruyo daha ne kadar beklicez bilmiyorum valla. Herkeze Allah sabirlar versin.

• Ank 9 hukuktaki arkadaşlar bi gelişme olunca burdan bilgi paylaşırsa iyi olur

• FLOKİ123 F kullanıcısına yanıt
    Sizin bir bilginiz var mı hangi sıradalar

• demmed D kullanıcısına yanıt
    Merhaba şuan için herhangi bir gelişme yok halen ön inceleme için atama bekliyor adli tatil geliyo zaten tahminim anca sene sonu

• Arkadaşlar merhaba. Bizim işe dönüş davamız sonuçlanmıştı ve karşı taraf 10 haziran itibariyle istinaf dilekçesini sisteme girmiş. Önümüzde nasıl bir süreç var tecrübeli arkadaşlar bilgilendirebilir mi? İstinaf'a gitmesi ne kadar sürüyor? Uyap'ta hangi kısımdan takip edebiliyoruz? İstinaf süreci ne kadar sürer? Ankara'da bulunuyoruz.
  • Arkadaşlar Öncelikle merhaba ANKARA BAM 26. hukuk Mahkemesinde dosya durumu nedir dosyam 24/nisan 2018 ama hala atama bekliyor dosya numaram 1229 bilen arkadaş yardımcı olursa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.