Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
7.980
Cevap
85
Favori
1.103.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. 29. Bam 2018/2661 nolu dosya 9 mayıs 2019da karara çıkmıştı. Bugün itibari ile karar uyapa yüklenmiş. Kazandık 🤘şimdi sıra e-tebliği beklemeye kaldı. Gelişmeleri diğer arkadaşlara referans olsun diye paylaşıyorum 👍 umarım herkes bir an önce sonuçla karşılaşır. (2016haziranda dava başlamıştı. 2018 şubatta kazandık. Karşı taraf istinafa gitti. 2018 hazirandan beri istinaftaydı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutay2455 kullanıcısına yanıt
    desene daha çok bekleyeceğiz, benim 2018/2300 lerde dosyam
  • İStanbul 26. bamda alacak dosya sırasını bilen varmı? Benim 2018/33** lerde hala ön inceleme için atama bekliyor yazıyor.
  • Arkadaşlar, yaklaşık 1 ay önce cimere dava dosyamın durumu hakkında bir mesaj göndermiştim, cevabı dün gelmiş, mesaj ektedir diyor ama ek yok😁 ben mi bulamadım, yoksa sonra mı eklenecek, yoksa eklemeyi mi unuttular? Daha önce cimere başvuran birisi yardımcı olursa sevinirim.
  • Buldum, uyapa girince evraklar kısmında dilekçem ve cevabı mevcut imiş. Gelen cevap ise çok aydınlatıcı, gelen dosya sırasına göre bakılıyormuş ve 2013 öncesi dosyalar öncelikliymiş. Bilmiyorduk, sağolsunlar öğrendik :)

• 6.hukuk 6 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin dosyada gelişme var mı? Ankara Bam 6.hukuk bilgisi olan var mı?
  • 28.hukuk bekleyenler ıse iadelerde 2018 /300kusurdeler benim ki incelemeye an itibariyle gectı suprız oldu

• Ramo 55 R kullanıcısına yanıt

çok sevindim kardesim hayirli haberler alirsin insallah

• Ramo55 çok güzel haber,
    benim sıra 900 lerde
    ne zaman sıra gelir acaba ?
  • Istanbul BAM 24. Hukuk Ise Iade dosya numarasi kacinci sirada bilen varmi ? Benim dosya 2018/35XX on inceleme icin atama bekliyor
    hadi bakalım hayırlısı bayağıdır eskiydin burada gidinde artık meydan bize kalsın 😁

• Saolun İşe iade 1.5 yıl bekleyen yok bizimde sansımıza maxfly sana 600 dosya kalmıs bunların yarısı işe iade olsa tahmini 300 dosya kalmıs aradan alınıyor sıra onemli deıl.

• gokhankaraca81 G kullanıcısına yanıt
    Gökhan bey alacak davası mı?
    gözün aydın son zamanlarda sıklıkla bakmaya başlamıştım.şükür 2018 dosyalarında gelişme oldu.
  • Ankara 9.hukuktan haber varmı 1yili geçti on inceleme için atama bekliyor

• Ankara 9.hukuk çok yavaş istanbul bile daha hızlı

• arkadaşlar ist.5.de 2018 yılından karara çıkan var mı? 2018/21xx atama için halen bekleniyor.
  • tdemirci T kullanıcısına yanıt
    İşe iade davası

• ben ise iade basvurumu sirkete yaptiktan bir hafta sonra parami aldim. parayi sirket hesapladi dekontta sadece ise almama bosta gecen sure kidem.ihbar ikramiye var faiz yazmiyo yuzde 10 u zaten avukata gitti ben butun haklarimi alip almadigimdan nasil emin olabilirim 3 yil sonra gelen hak faizsiz kabul edilemez

• Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    3 hafta önce aradım 1250 lerdeydi benim büyük ihtimal adlı tatilden sonraya kaldi ayda ortalama 300 dosya bakıyorlar sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manifesto95 -- 31 Mayıs 2019; 11:52:8 >
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.