Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.982
Cevap
85
Favori
1.103.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi hukuk dairesini aradım aynısıni bana da dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğruymuş o zaman kardeşim beklemeye devam tam 7 ayı geçti atama bekliyor allah askina

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akbaba39 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım seni kandırmışlar, İstanbul 27. hd şu an 2018/3000 leri geçmiş durumda, bak bu linke tıklayıp görebiliyorsun
    https://www.lexpera.com.tr/ictihat/arama?p=q1YKDlGyUnJOLE71SSxX0lEKdvNRsoquVvIDigYkpqcChcKAAkqGSrG1Ogjh4MwquJSpAUIuODWxKDkjsDS1qBImnVlckpiXVJqjYGSup5CRomBkYGiB0OCal5iUk%2bqRmZ6RA8QlqUUwbSFFpakIZc45QIPdMouKS5AdFFsLAA%3d%3d

• Arkadaşlar tekrar merhaba an itibari ile 31.hd deki ise iade dosyam incelemeye alinmis saygılar

• gkhndnlr G kullanıcısına yanıt
    IST 25.HD 2018/6XX 900 ILE 1300LERE Gelmişti evet
    Sizi tebrik ederim güzel araştırma takipçisin
    Görüşünü Mahkeme Gerekçeli kararı gibi mukembel yazmışsın

Benim dosya an itibariyle Kesinleşme şerhi vurulması için
    Tebligat çekildi elektronik Posta ile yeni sistemde
    Tebligat email olarak gitmektedir.
    Bu tür yeni sistemde posta suresi hızlanmaktadır.
    Herkese Hayirli olsun
    En kısa sürede sonuçlanır insallah
    On inceleme sonrası uzun sürmez önümüzdeki hafta içi karar cikar.

• Bayrakbekir81 B kullanıcısına yanıt
    hadi hayırlı olsun allah utandırmasın inşallah lehine sonuçlanır işe iade davası evet uzun sürüyor fakat ekmeklik dava 4-4 yanı sıra tazminatlar faizleri ile alacağın miktarın 2,5 katını alıyorsun güzel haberlerini bekliyoruz inşallah

bekir bu arada gidip orada rüşvetmi verdin naptın tatile kadar dedin gün içerisinde incelemeye geçti hafta içi sonuçlanır senin dava bence her dosya farklı mesela arkadaşının 2300 lerde seninki 2700 ya aradakiler farklı işe iadeleri ayırdıkları için dosya no atlaması oluyordur bence

• okanok O kullanıcısına yanıt
    Merhaba. İstanbul bam 27.hukuk ‘u aynı gün bende aradım doğru söylüyor arkadaş , 2017 1000 dosya kaldı daha dediler.
    Bizimki işyerinden tazminat alacak davası sizinki işe iade davası o yüzden farklı olabilir mi ?

Ayrıca gönderdiğiniz linke bakıyorum öyle birşey göremedim ?
    Filtreleyip baktım 27.hukuk ama görüntülenmiyor 2017 ler var hala .
    Nasıl kandırmış olabilirler nerden öğrenebiliriz ne yapabiliriz ? Yardımcı olursanız sevinirim siz daha deneyimlisiniz bu konuda
    Teşekkürler 🙏

• Türk Telekom, Tttnet, Avea, Asistt gibi telekom bünyesinde yer alan şirketlere işe iade davası açıp sonuç bekleyen ya da davası sonuçlanan var mı ?
  • samsun bölge adliye mahkemesi 7. hukuk dairesinde dosyasını olan varmı yada karara bağlanmış olan

• andomarda kullanıcısına yanıt
    Kardeşim iyi dileklerin için öncelikle teşekkür ederim darisi başina inşallah sizinkilerde tez vakitte sonuçlanir. Valla bende şaşirdim ne yalan söyleyeyim yuzyuze konustuk adli tatilden once sonuclanir dediler bu kadar erken beklemiyordum acikcasi. Hayirlisi olsun artik arkadasimin dosya onandi davalar ayni ve ayni dairede insallah benimkide lehime sonuclanir.

Bizim dava işe iade istemli sendikal tazminat davasi.
    İlk mahkemenin verdigi karar ise baslatsin/baslatmasin 12+4 bürüt maas üzerinden ve istinaftan cikan karar itabari ile emsal işçinin maasi üzerinden hesaplaniyormus oda agi haric 3700 tl +agi + yol + yemek + 3 tam maaş ikramiye birde bunun 1 yillik faizi hesaplaniyormus bakalim ne cikicak

Hakkimizda hayirlisi

80-90 arası bir rakama tekabül ediyor hayırlısı olsun iyi değerlendir parayı bir daha gelmez bu fırsat 😁 böyle davalar şans topundan pata çıkmış gibi birşey hakkında hayırlısı güzel haberler bekliyoruz

• Akbaba39 A kullanıcısına yanıt
    Sayın Akbaba39,
    www.lexpera.com.tr adresinde arama penceresine; istanbul bam 27. hd 2018 diye yazıp arttırın, ictihatlar kısmında arattırın çıkan sonuçlarda görebilirsiniz.
  • demmed D kullanıcısına yanıt
    Sayın demmed, www.lexpera.com.tr adresinde arama penceresine; istanbul bam 27. hd 2018 diye yazıp arttırın, ictihatlar kısmında arattırın çıkan sonuçlarda görebilirsiniz.
  • okanok O kullanıcısına yanıt
    Merhaba verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim fakat kandırma yok sizin söyledikleriniz işe iade istemli bu dairede çok olduğu için işe iade geldiğinde öncelik veriyorlar sonra alacak davalarına bakıyorlar bizimkisi alacak ve rakamlar doğru ben kartal a bam a şahsen gidip kendileriylede görüştüm 2 kez cimer e yazdım cevapta geldi diğer çoğu dairede bile alacak 2017 lerde bana fazla fazla söylediler 2017 lerin bitimi 1 yılı bulur diye çünkü daha sonra tekrar arayıp diyelim 1 ayda biter dediler arkadaşlar böyle dediniz daha neden bitmedi diye arıyorlarmis bilginiz olsun hepimiz için hayırlısı olsun

• Arkadaşlar merhaba, Istanbul BAM 30. Hukuk’ta devam eden dosya no: 2018/500’lerde hukuk dava dosyamız (Tazminat) bulunmakadır. Fırsat buldukca özel kalemi arıyorum ama farklı farklı bilgiler verilmekte. Su an sıra bilgisini bilen var mıdır? Ayrıca sıranın ne zaman gelecegi konusunda tahmini olan var mıdır? Degerli bilgileriniz icin simdiden tesekkur ederim. Syg.

• yhfmlys kullanıcısına yanıt
    Merhaba benimde 30.hukuk da 2019/1000 lerde sizin ne zaman istinafa gitti dosya ne zamandır bekliyorsunuz ?

• Bureva B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2018 Mart ayında alacak dosyam istinaf mahkemesine intikal etti. Sıra hangi dosyalarda bilginiz var mıdır? Syg.

• Bana 2017 lerde olduğunu söylemişlerdi demekki doğruymuş ortalama 1.5 sene sürüyor dedi sonumuz hayır olsun !
    Size ne dediler sıra ile alakalı

• Bureva B kullanıcısına yanıt
    En son 2 ay önce gibi konusmustuk. Sıra 2017 lerde demişlerdi. Benim 14 ay oldu. Bakalım 2019 Agustos, Eylul gibi sonuclanacak diye bekliyoruz hayırlısı. İse iade davaları daha hızlı sonuclanıyor ama alacak davaları maalesef daha yavas. Yasal faiz isliyor ama islese ne olur ki para resmen pul oluyor.Syg.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.