Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine güncelleme olarak 30.hukuk var mı diye sorayım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar saygılar ,
    İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 7. Hukuk Dairesi nde 2019/63* nolu dosyam mevcut. ön inceleme için atama bekliyor . Mahkemenin hangi dosya numarasına baktığını nasıl öğrenebilirim ? Yardımlarını talep ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demmed D kullanıcısına yanıt
    Merhaba benim alacak davası 2017/32** hala bekliyorum 18 ay oldu ön inceleme için atama bekliyor 2 kez cimer e şikayet yazdım cevap geldi hiçbir gelişme yok sizin alacak davası mı?

• Akbaba39 A kullanıcısına yanıt
    İstanbul bam 27.hukuk dairesi bu arada

Merhaba,
    Mayıs 2018'den beri ön inceleme için atama bekliyor tam 12 ay oldu , dava başlangıcım ise Ocak 2015 maaleseffffff
    İşyerine kıdem tazminatım için dava açtım kazandım ,2018 mayıs'da istinafa gitti, yani alacak davası oluyor sanırım işe iade değil.
    siz aradınız mı hiç 27.hukuk 'u ?
    2017 de olup hala beklemesi normal değil bence dosyanızın ?
    yada avukatınız varsa ona bilgi verin 2018'lere geçilmiş İstanbul bam'larda diye kendisi bilgi alsın.
    bize en son söylenen avumatımız tarafından , Temmuz'a kadar biteceği ama şuan hangi dosyadalar bilmiyorum çünkü telefonları açmıyorlar 27.hukuk yada meşgul sürekli aramak lazım
    kolaylıklar dilerim
    Merhaba,
    Az önce İSTANBUL BAM 27.hukuk aradım ve biri çıktı sonunda ilgilenen şükür
    aylardır meşgul aylardır cevap yoktu çünkü

1-2017 yılında şuanda 2300' lerdelermiş dosyalar çok fazla maalesef dedi ,
    2-2017 yılından kalan 1000 dosya kadar varmış ellerinde ( toplam 3300 dosya ) ve 3 aya 2017 'ler ancak bitermiş oda tahmini ..?
    3-Şunu sordum ; 25 .hukuk ve bazı diğer istanbul bamlarda 2018'li dosyalara geçmişler, sizde neden bu kadar yavaş diye sorduğumda aldığım cevap ;
    iş kazası vb. gibi acil olan dosyalar 27.hukuk'ta çok fazla , onlar öncelik öne alındığı için yıl farketmeksizin ve çok dosya olduğu için elimizde yavaşlıyor gibi bir bilgi verdi.

yoğunluğu anlıyorum da, istinaf mahkemeleri niye var o zaman? neden bu kadar uzun sürüyor 1 yıl içinde sonuçlanması gerekiyor bu tür davaların
    allah herkesin yardımcısı olsun ne diyim ?

Evet, o arkadaşın mesajını gördüğüm için teyakkuza geçip adliyeye gittik. O arkadaşın incelemesi bitip kararı çıkmış ve gerekçeli karar yazımını bekliyordu 15 gün önce... Benim daha yeni "atama bekliyor" yazısı kalktı. Arada dosyamı atlamışlar.
  • Arkadaslar 2 gün önce ön incelemede yazıyordu istinaftaki dosyamda şimdi tekrar ön inceleme için atama bekliyor olmuş bilgisi olan var mı ne demek oluyor bu ?

Merhaba bende bugün 27.hukuk kalemine ulaştım çok şükür uzun zamandır telefonlara bakmıyorlardı tahmini sizin aradığınız saatlerde işe iadeler öncelikli bakılıyor şuan alacak davalarında 2017 de 2000 li dosyalardayız benimki 32** zaman vermiyim ama 1 yılı bulur dedi.Ben kartal a bam a şahsen bizzatta gittim öne alım dilekcesi verdim avukata arattırdım 2 kez cimer e yazdım hicbirsey değişmedi yani allah önce benim sonra sizin yardımcımız olsun benim dosya sonuçlanmadan sıra size gelmez ben bi değişiklik olursa buradan yazarım haberleşiriz size zahmet sizde paylaşırsanız sevinirim

• Dogan.akk D kullanıcısına yanıt
    banada aynısı oldu inceleme için atama bekliyor yazıyordu sonra incelemede yazdı daha sonra inceleme için atama bekliyor yazdi şok oldum

• gkhndnlr G kullanıcısına yanıt
    slm,
    siz nereye gittiniz 25.hukuka mı atladıklarını nerden öğrendiniz ?
    hayırlı olsun adınıza gözünüz aydın
    darısı bekleyenlerin başına inşallah
    slm,
    tabiki haberleşiriz,Bana 3-4 ay dediler 2017 dosyalarının bitmesine tahmini , size nasıl 1 sene dediler anlamadım 2017 olmasına rağmen ?
    Sizin daha önce dosyanız , umarım hızlı bir şekilde sonuçlanır hayırlısıyla sıra 2018 'lere gelir
    haberleşiriz

iyi günler
  • 25 ci hukuku aradım alacak davalarında 2017 yılı 1200 1400 lere bakıyorlarmış. Bu kafayla giderlerse 1600 e sene sonu anca bakarlar.

• Slm. Bugün Istanbul BAM a gittim 31. Hukuk kalemine dosya numaram 2018/27xx dosya numarasi olarak 2400 delermis adli tatilden önce sizinkide bakilir dediler ise iade davasi bu arada haftada 80 dosya bakiyorlarmis bilginiz olsun.

• Manifesto95 M kullanıcısına yanıt
    evet 9. hukuk
  • telatmert61 T kullanıcısına yanıt
    Bi gelişme olmadı mı sonrasında ne kadar zaman gecti bunun üstünden kardeşim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogan.akk -- 17 Mayıs 2019; 16:36:48 >
  • bir hafta oldu ınceleme için atama bekliyor dan incelemeye gecmesi ve tekrardan ayin13 de ınceleme için atama bekliyor a dönmesi yanı eskiye devam

• telatmert61 T kullanıcısına yanıt
    Öne mi alınmış oluyor acaba bu durumda ?

• Dogan.akk D kullanıcısına yanıt
    7.hukuk dosyasını aradım samsunu bana sistemsel bır arızadan dolayi herkesde böyle yazdı dediler (incelemede) diye bende tamam dedim.daha sonra uyapi aradim ankarayi bana aynen dedikleri bir haftadır sistemde her hengi birşey yok dedi beyfendi siz mahkemenizi arayın onlar nasıl kayda geçiyorsa bizde ekrana oyle düşer çok şaşırdım

• peki bir hafta öncesinde böyle birşeyler dosyasında gerceklestimi...olanlar yazsın lutfen

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.