Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.990
Cevap
85
Favori
1.103.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgi için teşekkürler Ece hanım
    Adalet maalesef çok ağır işliyor. 2 yıl işe iade davasını bekle, sonra 2 yıl da alacak davasını...
    Davalar birkaç ayda sonuçlansa da istinafa gittiğinde sıranın gelmesi en az 1 yıl sürüyor...
  • ben mahkemeyi kazandiktan sonra ise girdim beni ise alamayacak ise alinmama tazminati ne olacak bu durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19oct16 1 kullanıcısına yanıt
    çalışıyor olun veya olmayın fark etmez mutlaka istinaf sonuçlanıp karar onaylandıktan sonra noter kanalıyla “ işe geri alın “ tebligatı gönderin 1 ay içinde, yoksa paranız yanar bütüüün bu süreç çöp olur.
    1 ay cevap hakkı var %99,9 çağırmayacaklardır otomatikman size ödeme yapma zorunluluğu olacak .
    İşsizlik maaşı alamadıysanız yine 1 ay içinde işkura gidin işsiz kaldığınız aylar için geriye dönük ödeme alın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı günler herkese;
    Uyap'ta 19.04.2019 itibariyle karar taraflara tebliğ edildi görünüyor.
    13.04.2019 da karar ilamı yayınlanmıştı.

• torakor kullanıcısına yanıt
    Farzedelim isveren isi tazminata goturdu, bu durumda tazminat davasinin faizi var degilmi? tazminat suresi bitince faizi ile aliyorsunuz degil mi paranizi ?
  • ersan77 kullanıcısına yanıt
    sizi isten atarken kidem ve ihbar odememisse ve dava sonucunda sizi ise almaz ise kidem ve ihbar da odeyecek + 4 net + 4 brut + diger alacaklar.
    Dava bitince sizi ise almamis ve paranizi da odemedi ise icra acacaksiniz vs...
  • 25. hukuk 2018/13xx nolu ise iade dosyam 4'u is gun olmak uzere 6 gundur Hala on incelemede. On inceleme asamasi bu kadar surerse kararin yazilmasi kimbilir ne kadar surer..

• Ece Aktaş E kullanıcısına yanıt
    Ece AKTAŞ çok faydalı oldu çok teşekkür ederim çok :)

• ersan77 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim :)

• 30.hukukta olan varmı arkadaşlar dosya numarası ortalama kaçta arayan görüşen var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maxwellkirchoff M kullanıcısına yanıt
    Benim 25.Hukuk 2018/600lerde karara cıktı Gerekçeli karar yazılmadı daha ise iade davası

• Glsn- G kullanıcısına yanıt
    Gerekçeli karar imamını aldinizmi kesinleşme şerhi'li olarak
    Icraya koydunuzmu

• O.Korkmaz O kullanıcısına yanıt
    Gerekçeli kararı aldım kesinleşme şerhini memuru yerinde bulamadığım için alamadım ve iş kur binası değiştiği için işim salıya kaldı. Avukatım bir ay sonra işverenin vereceği yanıta göre icraya koyacağımızı söyledi yani 3 hafta beklemem gerekecek. Sizin durumunuzda gelişme var mı ?

• Glsn- G kullanıcısına yanıt
    04.04.2019 karar çıktı Halen Bekliyorum
    Sendikal ise iade davası
    Dava kararı
    Işveren ise başlatsın baslatmasin 12+4 tazminat kararıydı
    Başlama derdim yok
    Hayirlisi Bakalım Gerekçeli karar yazılsaydı

• Arkadaşlar selam, ist bam 24 hukuk 19 ay oldu, halen atama bekliyor, alacakta sonuclanan en son numarayi biliyormusunuz? Benim 2017/370*

• Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    ben sordum önce işe iade baska bişey yok sırda bu yüzde soylemiyorlar karışık gdiyor sıra
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow.VK

Kendinizi çok beklemiş gibi düşünmeyin. 01.01.2016 tarihinde işe iade actigim dava daha yeni istinifa gitti ve dün sordurttugumda 1 sene sonraya anca sizin dosyaya bakabiliriz dedi yani toplamda 5 sene sonra tamamlanmış olacak. Bu 5 sene içinde bende ölebilirdim avukatim ölebilirdi iş yeri kapanabilirdi. İşe iade dediğin şeyin 5 yıl sürmesi çok korkutucu bir durum.
    Bizimde bi işyerinden alacak davamiz var. Mahkeme devam ediyor. İstinafa giderse ve istinaftan donerse dava biter mi? Birde yargitaydan bahsediyorlar

• Herkese selamlar saygılar , 16.11.2018 de yerel mahkemede lehime karar çıkan duruşmada işveren istinaf a gitti. Yaklaşık 4 ay bekledikten sonra istinaf ta dosya numarası verildi . İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 7. Hukuk Dairesi 16 Mart ta 2019/637 dosya nosu ile ön inceleme için atama bekliyor şeklinde ibare ile halan beklemede . İşe iade istemli bir dava dir. Bu mahkeme de dosyası olan arkadaşlar var mı ? Şu anda hangi dosya numaralarını inceliyor lar ? bu mahkeme ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? sonuçlanması için 2 sene daha beklermiyim acaba ? Selamlar Saygılar .

• Elif..28 E kullanıcısına yanıt
    Elif Hanım selamlar,
    Bugün tekrar görüştüm 310 numaralı dosyaya ulaştıklarını söylediler.Bize gelene epey zaman geçecek anlaşılan...

• undersmoke kullanıcısına yanıt
    Bugün aradım bende 15.Hukuk için şuan 310 lara işlem yapılıyormuş. Anlaşılan çok uzayacak bu iş karınca hızıyla ilerliyor resmen. 2 ayda 120 dosyaya bakabilmişler.

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.