Şimdi Ara

İSTİKLAL MARŞIMIZI DİNLERKEN NELER HİSSEDİYORSUNUZ ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Liseye dönmek istediğim sebeplerden biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Eagle 26 kullanıcısına yanıt
    Devlet demir yollarında makinist ve makine mühendisi idi. Manevra yapan lokomotifin altında kalıp parçalandı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Devlet demir yollarında makinist ve makine mühendisi idi. Manevra yapan lokomotifin altında kalıp parçalandı.

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm kaza iş kazası olduğuna göre kaza rahmetli babanızın hatasımıydı yoksa TCDD'ninde ihmali varmı ? Tazminat aldıysanız ne kadar aldınız ? Kaza hangi şehirde ve ne zaman oldu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam güzel bestelemiş diyorum. Genellikle pek bir şey hissetmiyorum. Bazen de savaşlarda yaşanan zorluklar geliyor aklıma. Lisedeyken Cuma günü İstiklal Marşı'ndan sonra haftasonu tatili başladığı için haftasonu rahatlığına kavuşuyorsun. Herkes onu düşünüyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 19 Şubat 2018; 0:22:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Eagle 26 kullanıcısına yanıt
    Peder alkollü olduğu için tazminat almadık. İstanbul halkalı dizel depoda oldu. Ben 13 yaşındaydım demekki 23 yıl olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 19 Şubat 2018; 3:20:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana her zaman şehitlerimizi hatırlatır. Ruhları şâd olsun. Allah bizi öteki tarafta onlara karşı utandırtmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Komutan Kangal -- 19 Şubat 2018; 3:27:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jinn

Bana her zaman şehitlerimizi hatırlatır. Ruhları şâd olsun. Allah bizi öteki tarafta onlara karşı utandırtmasın.

Amin inşaallah aynı zamanda Allah ahirette şehitlerin ailesine ve akrabalarından 70 kişiye şefaat yetkisi verecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Eagle 26 -- 19 Şubat 2018; 11:25:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.