Şimdi Ara

Istikbal koltuk takimi hangisi daha iyi lutfen acil yardim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> Istikbal koltuk takimi hangisi daha iyi lutfen acil yardim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    166 Mesaj
    Satici kiz israrla bunu onerdi bu daha saglam diye ikiside ayni para ama limanin bugun fiyati dusmus

http://www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/dante-deluxe-takim

Bizee bu lima yi begendik 600 tl daha uygun suan

http://www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/lima-koltuk-takimi
    Sungeri yayi vss hangisi iyidir

Ama kiz lima ici bos dante saglam diyince ayni gozle bakamaz olduk

Uzun vadede sorunsuz kullanmak istiyoruz 2 tane 3 ve 7 yasinda cocugum var sitede ozelliklerinden anlayamadik

Acil yardim bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    414 Mesaj
    İkisininde görüntüsü çok sağlam hissiyatı uyandırmıyor.Tabi benimki sadece görüntüye yorum yapmaktan ibaret.Ve bence gayet pahalı ürünler.3 tane çocuk varsa,daha sağlam ürünlere bakmanızı tavsiye ederim.İstikbal olması zorunlu değilse,daha farklı ürünlere bakabilirsiniz.Ankara mobilya ve inegöl mobilyalar bu konuda daha iyiler.

Ha illa 2 modelden biri olsun derseniz Lima yı öneririm.Çünkü Dante yerden çok yüksek ve bacakları haliyle uzun.Çocuklar üzerinde zıplayacağı,itip çekeceği için o ayakları parçalarlar :)
    |
    |
    unrealwar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.