Şimdi Ara

[İSTİFA ETTİM] Swatch'ta çalışıyorum, soruları alayım. (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260
Cevap
20
Favori
36.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam swatch marka slikon kordonlu bileğim ince olduğundan biraz küçük ve spor bi saat arıyorum hangisini tavsiye edersin? Dark rebele baktım ama iyi midir hoş durur mu? İçinde turuncu olduğundan her kıyafetle gider mi?
  • AT-ADAM kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba. ben size 2014 suob714 modelini öneriyorum. silikon kayış. çok rahat kullanımı. Satışta top 20de. siyah olması her kıyafete uyum sağlarken kadran içindeki kırmızı ton spor bir görünüm de katmaktadır. Fiyat: 129 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinbugra

hocam merhaba. ben size 2014 suob714 modelini öneriyorum. silikon kayış. çok rahat kullanımı. Satışta top 20de. siyah olması her kıyafete uyum sağlarken kadran içindeki kırmızı ton spor bir görünüm de katmaktadır. Fiyat: 129 TL

Hocam çok teşekkür ederim. Gayet iyiymiş listeme aldım
  • Arkadaşlar bu akşam ycb4026ag model bi saati aldım saat metal kayışlı olduğundan pek rahat edemedim. magazadan alırken kutu açıktı bileğime göre ayarladı verdi. acaba ertesi gün için magazadan system51 veya deri, slikon rahat bi model değişikliğine gidebilir miyim? Swatch'da sanırım değişiklik oluyormuş bilgisi olan var mı arkadaşlar? :)
  • Arkadaşlar iyi geceler. Bu akşam swatch'ın ycb4026ag modelini aldım: saat çok hoş ama metal kayış olduğundan biraz rahat edemedim. deri veya slikon kayışlı bir modeliyle değiştirmek istiyorum. Swatch'da böyle bir değişim olabiliyor mu aynı gün veya ertesi gün içinde. yarın bir deniycem ama sorayım dedim :)
  • frukfruk F kullanıcısına yanıt
    Hayır dostum, hele bilek ayarı yapıldıysa hiç değiştiremezsin maalesef.
  • @OZYMANDIAS,

Aşağıda resmini eklediğim aluminyum kasa saate yine kendi renginde aluminyum metal bant taktırmak istiyorum. Saat eski bir model (10+ yıl) olduğundan birkaç Swatch satıcısı bana 'artık bulunmuyor' dediler.

Acaba uygun bir aluminyum bantı nereden temin edebilirim ?

Ek bilgi: Saat satın aldığımda metal bantlıydı, ben sonradan değişiklik olsun diye deri kayış ile değiştirdim. Fakat çıkan metal bantı kaybettim.

[İSTİFA ETTİM] Swatch'ta çalışıyorum, soruları alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başkan2005

@OZYMANDIAS,

Aşağıda resmini eklediğim aluminyum kasa saate yine kendi renginde aluminyum metal bant taktırmak istiyorum. Saat eski bir model (10+ yıl) olduğundan birkaç Swatch satıcısı bana 'artık bulunmuyor' dediler.

Acaba uygun bir aluminyum bantı nereden temin edebilirim ?

Ek bilgi: Saat satın aldığımda metal bantlıydı, ben sonradan değişiklik olsun diye deri kayış ile değiştirdim. Fakat çıkan metal bantı kaybettim.

[İSTİFA ETTİM] Swatch'ta çalışıyorum, soruları alayım.

İstiklal Caddesi girişindeki Swatch getirebilir. Onlar da getiremezlerse bulmanız çok zor.
  • Fujhgi F kullanıcısına yanıt
    Vardır.
    Core Collection bu saat, sürekli satıyorlar.
    345 lira
    SVCK4032ag
  • Teşekkür ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OZYMANDIAS kullanıcısına yanıt
    Swatch'ın camları kolay çiziliyor diyorlar şu model de cam kolay çizilir mi dayanıksız mıdır ?

http://www.swatch.com/tr_tr/watches/irony/big/ywb402-special-unit

Bir de biliyorum zevk meselesi ancak siz işin içindeymişsiniz şu saatler arasından hangisi daha mantıklı sizce hocam ?

1-)http://www.swatch.com/tr_tr/watches/irony/big/ywb402-special-unit

2-)http://www.swatch.com/tr_tr/watches/irony/chrono-automatic/svgk402-simply-pure

3-)http://www.swatch.com/tr_tr/watches/originals/chrono-plastic/suim401-follow-the-track

4-)http://www.swatch.com/tr_tr/watches/irony/chrono/ycm4006ag-dr-swatson

tavsiyeleriniz benim için çok önemli hocam şimdiden teşekkürler
  • TheApproachingCurve kullanıcısına yanıt
    En mantıklısı 2 numara.
    Hepsinin camı çizilir, gider temizletirsiniz ücretsiz.

Safir cam olmalı çizilmemesi için, o modellerden de çok kalmadı.
  • TheApproachingCurve kullanıcısına yanıt
    merhaba. Bence de 2 numara fakat 2009 yapım. bizim elimizde yok mesela metal kasa ve otomatik.. kronosu da mevcut. bulursanız kaçırmayın. bulamazsanız 4 numarayı düşünün derim. bileğiniz standartsa eğer.. bilek kalınsa küçük kalır sırıtır
  • OZYMANDIAS kullanıcısına yanıt
    Dostum peki bu modelin svck4054ag kodu olan bordo heralde? Kirmizi olani yok mu azicik acik rengi. Pembe de olmasın ama resimdeki gibi istiyorum
     [İSTİFA ETTİM] Swatch'ta çalışıyorum, soruları alayım. [İSTİFA ETTİM] Swatch'ta çalışıyorum, soruları alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fujhgi

Dostum peki bu modelin svck4054ag kodu olan bordo heralde? Kirmizi olani yok mu azicik acik rengi. Pembe de olmasın ama resimdeki gibi istiyorum
     [İSTİFA ETTİM] Swatch'ta çalışıyorum, soruları alayım. [İSTİFA ETTİM] Swatch'ta çalışıyorum, soruları alayım.

Eski onlar üretilmiyor bulmak için dolaşmak lazım. Açık rengi yok bronz var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swatch ASTILBE G P140 pembe rengi var kordonda soyulma iç kısmında kararma var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çalışkan üye -- 30 Kasım 2020; 18:51:38 >
  • Çalışkan üye Ç kullanıcısına yanıt

Sanırım top 5 e falan girmişti Kayseri'de kapanan Kayseri Park bayiide 2 yıl falan kalmıştı

• dostlar. swatch saatlerin kordonlarının hepsi birbirine uyuyor mu. bende sağlam kordon var. bi tane beğendiğim saat ikinci el alıp kendi kordonumu takabilir miyim yani tartışmasız hemen uyar mı?

• Selam arkadaşlar, eşime hediye bir swatch aldım geçen hafta. Daha bir hafta olmadı alalı. Bir iki kez ya taktı ya takmadı. Durduğu yerde ekranında çatlak oluştu, içten sanırım. Bu konuda swatch iade alıyor mu ya da değişim mi yapıyor? Bilginiz var mı?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.