Şimdi Ara

İSTİFA ETTİM! Sigorta 4a-4b bilgilendirme İçerir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
8.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne işi hocam bırakın tren+bisiklet keyfi yapsın. Herkesi kendiniz gibi asosyal sanmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylık 3binde fena para sayılmaz asgari ucretin 2 katı lakin yeteneğiniz varsa kendi işinizi kurmanız daha iyi olabilir
  • Sen bu ise iskurdan mi giris yaptin? Eger oyleyse senin icin devletten odeme parasida aliyordur.

Bence adam iyi biri degil.yoksa sigortani olmasi gereken uzerinden hesaplardi. Bence dogru yapion.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazlasını alıp daha rahat bi ortam varsa bu şekilde çalışmayın işverenler öyle 3000 lira verir burnundan getirir de asgari ücretten sigorta ne ya aradaki farka mı muhtaçlar bu kadar ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam "için işinde yazmişsiniz"

• inş istediğin gibi bi iş bulursun blue

inansın işte mutsuz olması kadar kötü bişi yok. işte mutsuz olunca eve arkadaşlara eşe dosta da yansıyor katlanarak gidiyor.

• tebrikler hocam. mutsuzsan durmanın bi anlamı yok. ben de bakıyorum sürekli. iş bulduğum an direk çıkacağım.
  • Hocam senin DIY konuların vardı çok severdim yenisini beklerdim ne oldu onlara geçen aradım bulamadım vallahi üzüldüm. Aklımda kalanlar çamaşır makinesi ve deniz tabanında yürükmekle(ya da bisiklet sürmek) ilgili olanlar..

• Geçmiş olsun kardeşim. Salla gitsin. Gemi inşaa işinde çokça açık var zaten. Bulursun bir yer. Tuzla tersane kaynıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepyekyek

aylık 3binde fena para sayılmaz asgari ucretin 2 katı lakin yeteneğiniz varsa kendi işinizi kurmanız daha iyi olabilir

aylık 2750 ama ailem ile kalmadığım içim elime kalan para 1000 lira falan. asgari ücret alıp ailemle yaşasam daha çok para kalıcak elime
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

hocam "için işinde yazmişsiniz"

editlerken karambole gitmiş olabilir düzeltirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERIKCI

Hocam senin DIY konuların vardı çok severdim yenisini beklerdim ne oldu onlara geçen aradım bulamadım vallahi üzüldüm. Aklımda kalanlar çamaşır makinesi ve deniz tabanında yürükmekle(ya da bisiklet sürmek) ilgili olanlar..

evet deniz dibinden taş alıp yürümüştüm

https://forum.donanimhaber.com/do-it-myself-projelerim-ve-bluescream-manufacturing-ana-konu-ss-video-15-subat-14--76872978#76872978

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Geçmiş olsun kardeşim. Salla gitsin. Gemi inşaa işinde çokça açık var zaten. Bulursun bir yer. Tuzla tersane kaynıyor.

4 yılımı verdim tuzlaya ben tam bir çukur
  • _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    Çok daha uzun sürdü benim maceram. Çok iyi bilirim
  • quote:

Çok daha uzun sürdü benim maceram. Çok iyi bilirim

anlat bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

quote:

aylık 3binde fena para sayılmaz asgari ucretin 2 katı lakin yeteneğiniz varsa kendi işinizi kurmanız daha iyi olabilir

aylık 2750 ama ailem ile kalmadığım içim elime kalan para 1000 lira falan. asgari ücret alıp ailemle yaşasam daha çok para kalıcak elime

desenize para su gibi akıp gidiyor insanın elinden daha iyi bir aylık kazanmanız dileğiyle o halde
    Neyini anlatayım olm? 4 sene denizcilik okudum. 1 sene aydıntepedeki sanayide staj gördüm. 1 sene kaynarca askeri tersanede. bir süre denizde çalıştım. Sonra baktım olmuyor geri döndüm. Başlarım böyle işe dedim
  • quote:

Neyini anlatayım olm? 4 sene denizcilik okudum. 1 sene aydıntepedeki sanayide staj gördüm. 1 sene kaynarca askeri tersanede. bir süre denizde çalıştım. Sonra baktım olmuyor geri döndüm. Başlarım böyle işe dedim

en sevdiğim yerler :D nerede okudum demiştin denizciliği sen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

quote:

desenize para su gibi akıp gidiyor insanın elinden daha iyi bir aylık kazanmanız dileğiyle o halde

turistik bir yer olduğu için her şey pahalı.
    Ben lise okudum orda. PADML. sene 99 :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.