Şimdi Ara

İstenmeyen anılardan ve duygulardan kurtulma

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
1
Favori
168
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İstenmeyen anılardan ve duygulardan kurtulma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    168 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    cd44

Arkadaşlar ben internette geçmişte yaşadığım kötü anılardan nasıl kurtulurum diye araştırıyordum. Sonra karşıma eft tekniği diye bir şey çıktı. Bir kadın anlatıyor işte yok efendim çinliler bunu yapıyormuş yok çakra falan diyor dedim abla animeci galiba ve kapatacaktım boş iştir diye ama sonra bi deneyeyim zararı olmaz dedim. Yaptım dediklerini ablanın ulan harbiden çok işe yaradı.

Arkadaşlar bu teknik anıları unutturmuyor ancak o anı tekrar aklınıza gelince oluşan o kötü hissi yok ediyor. Yani o anıya karşı tepkisiz kalıyorsunuz. Çok sıradan bir şeymiş gibi geliyor. Tek kötü yanı her kötü anıya ayrı ayrı yapmamız ama benzer anılar istisna. Kesinlikle deneyin

https://youtu.be/iO9ElJrXLeg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Er
    1 Mesaj
    boş iş geçmişi bırak şu ana bak
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Aklıma bu bölüm geldi
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
Sohbet
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.