Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İsten cıkmak istiyorum cikmam icin yarimci olun!!!!!

21
Cevap
1
Favori
536
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İsten cıkmak istiyorum cikmam icin yarimci olun!!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      136 Mesaj
      01 Şubat 2019 11:39:39 Konu Sahibi
      İşyerinde 1 ay oldu nerdeyse izinsiz 12saat çalışıyorum ve bu patronların umrunda değil kapıya eleman aranıyor ilani astılar gelen giden oluyo sadece biz sizi ararız diye gecistiriyorlar bazilariniz dicek haber vermeden ertesi gün gitme ama çevredeki yerlerde ise başlamak gibi niyetim var kötü ihtibar bırakmak istemiyorum isimde iyiyim ve ben çıkmak istediğimi duyunca beni bırakmamak için farklı yolları denicekler ama aynı yere varicak ne yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuzaknight -- 1 Şubat 2019; 14:58:34 >

|
      |
    • Çavuş
      79 Mesaj
      01 Şubat 2019 12:08:27
      ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.

Buyur kardeşim bende fazladan vardı kullanabilirsin :D
      01 Şubat 2019 13:16:06
      12 ne? gün mü saat mi?
      01 Şubat 2019 14:58:49 Konu Sahibi

Saat!!!!

Çözümü bı şekilde buldum sabah normal şekilde gidicem işe patronlara yüz göz olmadan güzel sohbetimiz olan ve yetkiye sahip birine işten ayrıldığımı ve başka iş için görüşmeye gittiğim için patronları bekliyemicegimi soylicem iyi gibi geldi fikir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuzaknight -- 1 Şubat 2019; 15:1:41 >
      |
      |
      hawk1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      757 Mesaj
      01 Şubat 2019 15:01:20
      quote:

Orijinalden alıntı: Ryuzaknight

Saat!!!!

Çözümü bı şekilde buldum sabah normal şekilde gidicem işe patronlara yüz göz olmadan güzel sohbetimiz olan ve yetkiye sahip birine işten ayrıldığımı ve başka iş için görüşmeye gittiğim için patronları bekliyemicegimi soylicem iyi gibi geldi fikir
      günde 12 saat çalışmak da kölelik tanrı yardımcın olsun umarım kölelikten kurtulursun bir gün.
      01 Şubat 2019 15:02:28 Konu Sahibi

Çözüm buldum gibi işten ayrilicam 1 aya yakın izinsiz çalışıyorum aynı paraya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      hawk1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      143 Mesaj
      01 Şubat 2019 15:03:41
      ne iş yapıyon.mayış kaç?haftada kaç gün çalışıyon? 12 saat çok fazla
      |
      |
      01 Şubat 2019 15:06:35 Konu Sahibi
      Hocam otelde bellboy yapıyorum mecburi meslek varda askerlik engel oluyo maaş 2300tl 7 gün 12 saat izinsiz calisiyorum

• Teğmen
      143 Mesaj
      01 Şubat 2019 15:13:09
      quote:

Hocam otelde bellboy yapıyorum mecburi meslek varda askerlik engel oluyo maaş 2300tl 7 gün 12 saat izinsiz calisiyorum
      7gün 12 saat ne la.haftalık mesai saati 45 saattir.sen 84 saat çalışıp askeri ücret alıyorsun nerdeyse. o ne ya iyimisin.bas istifayı kanun dışı o olay
      |
      |
      01 Şubat 2019 16:04:44 Konu Sahibi
      Başta böyle anlasmamistik elemanı çıkardılar işten başka birini alırız diye 1 ay oldu nerdeyse geleni gonderiyolar iş yok diye

|
      |
    • Er
      5 Mesaj
      01 Şubat 2019 16:36:24
      patrona uygunsuz bir anda parmak atıp "kovir misen ağam" de. %100 çıkartılırsın işten daha fazla tutmazlar seni orda.
      01 Şubat 2019 16:40:07
      Sende de bi enayi kafası var ha.

Ben yazın çalıştığım börekçide de böyle bir şey olmuştu. 1 hafta sadece bir hafta sabrettim ve dedim "işten çıkıyorum aybaşı paramı hazırla!"

Bu kadar! Burda -kusura bakma ama- ezik gibi konu açıp nasıl işten çıkacağını sorma bize! Aklın var iraden var.
      01 Şubat 2019 17:13:04 Konu Sahibi

Haklısın dostum bende hep bu tarz konularda dediğin gibi söylerdim ama başıma gelince farklı oluyor
      Ama dediğin gibi dobra olmam gerekiyor hayatım boyunca hep dobra olmusumdur ama bu konuda belkide iş arkadaşlarımı uzun bı dönem izinsiz gunler beklicek diye kararsız kaldım ama haklısın herkes kendini dusunmesi gerek sağol yardımcı oldun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuzaknight -- 1 Şubat 2019; 17:19:45 >
      |
      |
      Bocha Boston kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      01 Şubat 2019 17:36:59
      quote:

Haklısın dostum bende hep bu tarz konularda dediğin gibi söylerdim ama başıma gelince farklı oluyor
      Ama dediğin gibi dobra olmam gerekiyor hayatım boyunca hep dobra olmusumdur ama bu konuda belkide iş arkadaşlarımı uzun bı dönem izinsiz gunler beklicek diye kararsız kaldım ama haklısın herkes kendini dusunmesi gerek sağol yardımcı oldun
      Bak dostum seni iyi anlıyorum. Sen iyi kalpli ve kendinden önce başkalarını düşünen birisin.
      Ama hayat senin ve benim gibilere acımaz. En çok üzülenler ve aldatılanlar bizler oluyoruz.
      Sana acımayan patrona sen de acımayacaksın!

Patronlar haftada milyon kazansalar da yine işçisine ajitasyon yapar, işler kesat der.

Ben işten çıktığımda da aynen öyleydi. Adamın çalışacak işçisi yoktu, ben de dedim dershaneye giden oğlun gelsin baksın.
      Hem işçi almıyor hem de 3 kişinin işini bana yaptırıyordu. Part-time iş diye girmiştim; ama neredeyse tam gün çalışıyordum.
      Ben de "enayi değilim lan, bu hayatın çilesini başkaları çeksin" deyip işten çıktım.
      Aksi halde o iş öyle devam eder giderdi.

• Teğmen
      136 Mesaj
      01 Şubat 2019 17:44:49 Konu Sahibi

Bu akşam konusucam buraya da paylaşırım zaman ayırıp destek olduğun için teşekürler.

|
      |
      Bocha Boston kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      136 Mesaj
      01 Şubat 2019 17:51:13 Konu Sahibi

"Kovmiyrem ula" der ile yav*** bı patron

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuzaknight -- 1 Şubat 2019; 17:54:23 >
      |
      |
      reborn06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1735 Mesaj
      01 Şubat 2019 18:20:52
      Sen şu anda adama para veriyorsun. Yaptığın iş fazla mesaiye girer. Pazarları saatlik ücretin iki ile çarpılır.
      Alman gereken maaş asgari saatlik ücret üzerinden bile şu ankinin iki katı filan tutar.
      Demek ki sen her ay bir maaş adama veriyorsun.
      Bir muhasebeciye hesaplat. Birikmiş alacaklarım şu kadar diye konuş. Zaten öyle adamı tutmak istemezler.
      01 Şubat 2019 18:40:42 Konu Sahibi

Adam günlük 10 TL yemek parası veriyor onun lafınıda sürekli yapıyor muhasebeden extra çalışma parası istesem ne yapar acaba merak ettim bende

|
      |
      cemsinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      01 Şubat 2019 18:43:17
      Adamı mesai vermediği izinsiz çalıştırdığı için şikayet et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      01 Şubat 2019 19:00:43
      Bu ne abi ben cumartesi yarım gün çalışan yerlere bile bakmıyorum sen 7 gün 12 saat diyosun hemen konuş kaç ordan
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.