Şimdi Ara

Işten atıldım beyler :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bugün işe gittim işte sabah her şey yolundaydı onun dışında yukarı çıktım milletle falan çay sohbet sigara falan saat 11 oldu işte odama geçtim sonra orada maillere bakarken ne göriyim patronun odasında yer değişikliği yapılcakmış beni istiyorlar her neyse bende okey falaan sıkıla mıkıla çıktım patronun odaya içeri girdim ne göriyim abi oda darmaduman olmuş adamlar kafasına göre yer değişikliği yapmış ben ama var ya inanılmaz ayar oldum buna bize sormadan yer değişikliği falan yapılamaz zaten imkansız adam değişiklik yapmış bende dedim ki hasan bey neden böyle yaptınız o da dedi ki böyle istedik böyle daha hoştu falan dedi he okey dedim falan işte yanımdada çalışma arkadaşım serkan var o da sinirden varya cocuk yerinde duramıyor her neyse hasan bey dedi ki şunları yer değiştircez falan dedi şunun ucundan sen tut falan bende geçtim bi ucunu tuttum abi aldım taşıyoruz beraber odaya götürdük sonra da adam elinden kaydırdı heralde ayağıma düştü masada benim malum ağır bişey bende işte inanılmaz ayar oldum bu adama ve bağırdım sonra adam wcye gitti sonra karşıma zabaanyy olarak geri geldi ve serkanla beni aldı iki tokatladı sonra bizi aşağıya attılar çok iyiydi ama en sonunda yer değişikliğini yaptık bende siz atmadınız ben kendim istifa ediyorum dedim

Taktik verin.

• okumayın zabaniyy
  • Zebani!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zebani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardımm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.