Şimdi Ara

[İstek] İllaoi rehberi yapar mısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
5.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce satın aldım ve çok beğendim,oyun boyunca güçlü tek sıkıntısı mobilitysi yok,bilen arkadaşlar varsa bi rehber yapsalar güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

Bu mesaj silindi.
    Rehber değil de, kendimce 1-2 ipucu verebilirim:
    Topta rakibinle fighta girdiğinde, yakın menzilden e atmaya çalış adama.E attıktan sonra dokungaçlar ruhuna vurmaya çalışacaktır, bu sayede adam da ruhuna yakın bi yerde olursa o da hasar alır.
    Aynı şekilde fightta da mümkün olduğunca e atmaya çalış ki dokungaçlar sürekli vursun.
    Başkaaa, ilk item olarak buzdoğan öneririm.
    Ultini mümkün olduğunca adam varken atmaya çalış, gerekise flash ulti yap ki alana vurabilsin.
    Dediğim gibi en kilit noktası esini sürekli dokungaçlara yakın kullanmaya çalışmak.
    Bi de lane e hemen koş ve ileri geri hareket ederek alana pasifini bırakmaya başla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Nasıl oynanır ne yapılır skilleri nedir hiç bilmiyorum ama lanet bi şampiyon olduğunu biliyorum. Ordan burdan şeylerini çıkartıp kulenin altında hasar veriyor. Bide garip bi damagei var ne olup bittiğini anlamadan ölüyosun.
  • kaçan adamı takip ederken adama e at sonra hayalete hiç vurmadan adamı takibe devam et. sonra da bana teşekkür et
  • Agresif oynamak lazım. Koridoru kaybetsen bile olabilecek 5v5 maç ile geri dönüş çok rahat yapabiliyor.

Ben genellikle q ile rakibi dürtüyorum. Rakip eğer dokungaç kesmek için hareket yaparsa w ile hem kendim hemde dokungaç hasar veriyorum.

Ulti olayı tek kişiye fazla hasar çıkartmıyor. Özellikle rakibin elinde range karakter varsa çöp olabiliyor.

İtem olarak kara balta ve üçlü çıktıktan sonra tank çıkıyorum.

Mobil olduğum için cümleleri toparlamak zor oluyor.
  • Klavyeyi tokatla adam ölüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asit yağmurundaki baz

Klavyeyi tokatla adam ölüyor

Kısa ve öz
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Orijinalden alıntı: Asit yağmurundaki baz

Klavyeyi tokatla adam ölüyor

Kısa ve öz

Alıntıları Göster
    Kesinlikle Kara Balta öneririm çok tatlı gidiyor hatta attack olarak sadece kara balta cıksan bıle yeterli gerisini tank yap :D

• Şakacı illoi rehberi bekleniyor.
  • Noluyo .s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

Noluyo .s

Belirli bir yeri geçerse adam %90 civarı yavaşlıyor.
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    Onun yerine ruhu oldur 1dk boyunca iskence ceksin.
  • quote:

Zaten o sınırı geçince işkencede yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Zaten o sınırı geçince işkencede yapıyor.

Alıntıları Göster
    ultisi ahrinin esi gibi kullanılabiliyor r-flash yaparsan aşırı op damageler çıkarabilirsin teamfightta aklıdna bulunsun
    http://plays.tv/video/5654a375bbab1eada9/ult-flash-on-illaoi

• Gnar'a karşı alma haşat ediyor deneyimledim.
    Kendisi gibi ağır champlara karşı etkili.
    İllaoi tamamen soloq champı neredeyse o cc ama hasarı deli .
    Görevi tflerde adamların ortasına flashlayıp ulti ile dikkat dağıtmak veya e ile ruhu patlattığın adamı geri gönderdiğinde hızlıca adam avantajından kule almak.
  • Kara balta sterak ve ölü adamın zıhı iyi gidiyor
  • yeni buzdogan guzel olabilir
  • Buzdogan sterak yada karabalta sterak ile hayvani damage cikariyor. Gerisi tank kasarsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Buzdogan sterak yada karabalta sterak ile hayvani damage cikariyor. Gerisi tank kasarsin.
    Q kol atar,
    W zıplar,
    E rakibin ruhunu kendine çeker,
    R ordan oraya zıplar

18-12 masteries ve atak rün.
  • Kara Balta çoğu zaman yeterli oluyor ama hem kalkanı hem de base AD arttırdığı için Sterak da güzel gidiyor yanına. Hortlağın pençesi kabiliyeti de Illaoi'yi iyice koridor kralı yapıyor. Geç oyunda dikkat etmek gerek, koridoru iterken takımın ne yaptığını da takip etmeli zira siz sürekli 3-4 kişinin üzerinize gelmesiyle objektif almadan ölebilirsiniz.

Eşya, rün ve kabiliyet dizimi için;
    https://mobatr.net/rehber/ahtapot-illaoi
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.