Şimdi Ara

İSTEK > BORDERLANDS 3 TÜRKÇE YAMA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
6.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş ingilizcen yoksa nasıl yadımcı olmayı planlıyorsun? Çevirmenlere çay kahve servisi yaparak mı?
  • Oyunun dilinden ötürü çevirisi biraz zor. Çeviri ekiplerini de göremez olduk artık. Daha Pre-Sequel var %50'de kaldı yardım bulamadığı için.
    Tüm bunlara rağmen bir babayiğit çıksada şu oyunu çevirse.
    Bilmiyorum bir oyunu çevirmek eğlenceli bir aktivite mi ? Ama şu karantina günlerinde şu oyun sürekli bana göz kırpıyor ama yarım yamalak İngilizce dil bilgimle o oyunu oynamak zor gibi.
  • 45193 satır var.
    3 dlc ile birlikte.
    bir arkadaş the council yama konusunda sormuştu çevirirmisin diye evet çeviriyorum.
    oynayacağım oyunları çevirisi yoksa çevirip oynuyorum.
  • İSTEK > BORDERLANDS 3 TÜRKÇE YAMA
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Anonymous Çeviri'nin anketinde Borderlands 3 vardı. Ona da dikkat et bence. Sen tam biraz çevirirsin onlar başlar projeye senin çevirin heba olur. Onların daha fazla çevirmeni olduğundan senden daha hızlı çevirirler eğer başlarlarsa projeye.
    "Oynayacağım oyunların çevirisi yoksa çevirip oynuyorum" sen nerenin kralısın gralll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sasua S kullanıcısına yanıt
    Translate olarak çeviri yapıyor ama bilginiz olsun. Tercih meselesi yani.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Fark etmez onu yapamayanlar da var

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

Ninja arkadaşımızın sitesinde çevirisi mevcut. İndirdim, kendisine tsk ediyorum. Translate olduğuna bakmayın. En azından konuyu anlarsınız, görevler hakkında fikir sahibi olursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Anonymous Çeviri'nin anketinde Borderlands 3 vardı. Ona da dikkat et bence. Sen tam biraz çevirirsin onlar başlar projeye senin çevirin heba olur. Onların daha fazla çevirmeni olduğundan senden daha hızlı çevirirler eğer başlarlarsa projeye.
    çoktan bitirdim bile.
    ff15 var sırada nasipse.
    Hadi bakalım bekliyoruz heyecanla hocam.

Ben translate yaptığını bilmiyordum normal çevireceksin sandım o şekilde çabucak biter tabii ki. Neyse ingilizceden hiç anlamayanlar için yardımcı bir şey olur. Eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Ben translate yaptığını bilmiyordum normal çevireceksin sandım o şekilde çabucak biter tabii ki. Neyse ingilizceden hiç anlamayanlar için yardımcı bir şey olur. Eline sağlık.
    Yama çıkana kadar translate ile bitiririz siz çeviri yapmıyorsunuz sanırım artık

Hocam translate çevirisi hazırsa gönderebilir misiniz? Teşekkürler.

Düzenleme: Sitenizden indirdim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonGS35 -- 9 Nisan 2020; 0:25:8 >
  • Ninja'nin Code Vein çevirisiyle oyunu oynuyorum ve inanin bana translate gibi değil. Borderlands 3 ü denemedim hala oyunu kurup bakacam. Eminim ki o da güzeldir. Ve final fantasy'i sabırsızlıkla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

çoktan bitirdim bile.
    ff15 var sırada nasipse.

Alıntıları Göster
    Türkçe olmadı steam sürümü var
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Yeni yama yapmıyorum ama geçenlerde tekrar borderlands pre squel'e yardım etmek isteyen birisi çıktı. Dosya attım bakalım ne olacak. Aslında onda çevrilecek pek bir şey kalmadı. Ana oyun için Yan görevlerin konuşma altyazıları var bi 2.400 satır onun dışında nerdeyse herşey çevrili bir iki ufak dosya kaldı o kadar. Yardım eden olsa düzgün kısa sürede biterdi ama kimse kolay kolay elini taşın altına koymuyor.
  • Doğrudur ilk yüklemeye çalıştığımda çok zorlanmıştım birden fazla klasör vardı bit şekilde yapmıştım yardım eden kişi bitirir ise kuruşum dosyası hazırlamayı düşünür üsünüz

• google'a borderlands 3 türkçe yama yazdığınızda ilk çıkan turkceyamacı diye bir site var, normalde indirmem bilmediğim yerlerden herhangi bir şey ama bunlardan download ettim başka bir siteyle karıştırıp, rar'dan çıkardığım gibi defender trojan algıladı, kurmadan kaldırdım pc'den direkt. sizce format atmalı mıyım pc'ye, anti virüs kullanmıyorum.
  • Melankoli4 M kullanıcısına yanıt
    Format atman gerekmez ama bi antivirüs indirip tarat bilgisayarını. Ve o sitenin virüslü dosyalar paylaştığını herkes bağırıyo biraz daha dikkatli olmalısın.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.