Şimdi Ara

İstegelsin İndirim Kampanyaları/Kodları Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
230
Favori
275.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende 10 Tane almayı düşünüyorum ve 26,25 TL indirim olarak gözüküyor.

İstegelsin İndirim Kampanyaları/Kodları Ana Konu
  • darkhomer kullanıcısına yanıt
    Hocam ben deneyemedim stok bitmiş benim burda(ne ara) ama sepete başka ürün atın indirim miktarı artıcak mı kontrol eder misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim bölgede kampanyaya tıklayınca aradığınız ürün bulunamadı uyarısı veriyor. Ama Barilla makarna aratınca çıkıyor. Sepete ekleyince ise indirim olmuyor. Daha aktif etmediler sanırım burada.

• 100/30 olmadikca uygulamayi bile acmiyorum malesef

• manyax M kullanıcısına yanıt

Hocam siz diyince farkettim valla dediğiniz gibi sanırsam.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkhomer -- 24 Ekim 2020; 12:10:31 >
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Sepetin 60 TL ve üzeri olması gerekiyormuş indirim için. 10 tane makarna atıp neden indirim olmadı diye bakıp duruyorum :) 60 TL geçince indirim yaptı kampanya aktif.

• manyax M kullanıcısına yanıt

Hocam 60tl min ödeme tutarı olarak gözükür bu kampanyalarda yani yarı yarıya tam faydalanmak istiyorsanız başka ürün ekleyince sepet tutarı artmıyorsa indirim tam düşmemiştir demektir başka ürün eklemek gerekir.

• Önemli duyuru :

iade.com üzerinden yaptığım alışverişte papara kullandım. Papara cashback alamadım. Nedenini sorduğumda bir şey değeri farklı dedi MH. unuttum adını. Normalde 400 müş bu siparişte 500 dedi değeri.

Aynı zamanda iade.com refi ile yapmama rağmen alışverişi o da yansımadı üyelik hesabına.

Zaten ön yargılıydım yine de bir deniyeyim dedim, sonuç bu. İade.com kullanarak cashback alamıyorsunuz. Diğeri site tarafından halledilir mi bilmiyorum ama papara kısmında iade yok.

Konu sahibi arkadaş gerekli düzeltmeyi yapsın lütfen. Hepsiyle birleşiyor yazmışsınız size güvendim. Başkaları sorun yaşamasın.

• inanlı kullanıcısına yanıt

Hocam ben iade.com'dan da papara'dan da iademi alıyorum ikisi birlikte.Sisteme yansımama birçok nedenden olabiliyor ve en büyük nedeni de adblock tarzı eklenti kullanımı.Sisteme yansımayan alışveirş için iade.com'a wp üzerinden sipariş bilgierinizi verdiğinizde yine hesabınıza gönderiliyor.Papara konusunda net bilgiyi verebilir misiniz mh'nin ne dediğini?Ben çünkü 1 ay önce kullandığımda hem iade.com iadesini hem de papara cashback iadesini aldım.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

-Aldığınız ürünlerin ... değeri farklı.

-Diğer siparişlerinize bakalım..

-Evet onlardan iade almışsınız. O siparişlerin ... değeri 400

-Bu siparişinizde 500

-Neler almıştınız.

+Market ürünleri

-Anlıyorum. Ürünler ile alakalı. Aldığınız ürünler ile ilgili.

Tarzı konuşma oldu. Aldığım ürünler her zaman aldığım normal market ürünleri. Hiç sorun yaşamamıştım iade konusunda.

Papara da market olarak gözüküyor işlem ismi. Normalde istegelsin yazardı.

... değeri konusunda sanırım bbi mı bbm mi öyle birşeydi bibiay yada bibiem gibi bir okunuştu sanırım. Sallıyor da olabilirim aklımda kalmadı.

• inanlı kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 ay öncesine ait dökümleri atıyorum. Sorun iade.com kullanıp kullanmamanız değil bence. Pos cihazıyla alakalı bir sorun gözüküyor. İade.com'da sistemde gözükmediyse dediğim gibi wpden yazın hallediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 24 Ekim 2020; 15:5:13 >

• bugün benimde papara karttan yaptığım siparişten cashback yansımadı. mail attım ama cevap verilmedi. iadeal.com kullanmıştım o geldi papara gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde istegelsin yaziyordu ama Gıda yaziyor şuan bende. Aradım Müşteri Hizmetleri ve kontrol edildikten sonra haber verecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkhomer -- 24 Ekim 2020; 15:13:59 >
  • Sanırım papara kaynaklı bir problem var.Geçen gün yaşanan sistem sıkıntısı giderilirken cashback düzeltilemedi tam sanırsam.Papara cashback konusuna bakarsanız görebilirsiniz.

• darkhomer kullanıcısına yanıt
    bende de aynı şekilde gıda olarak geçti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, sisteme yansımayan iadelerin işlenmesi 1 hafta alabiliyor, eksik sipariş formunu doldurmanız yeterli, WhatsAppdan yazarsanız daha hızlı ilgilenebiliriz: 05061001090
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanlı

Önemli duyuru :

iade.com üzerinden yaptığım alışverişte papara kullandım. Papara cashback alamadım. Nedenini sorduğumda bir şey değeri farklı dedi MH. unuttum adını. Normalde 400 müş bu siparişte 500 dedi değeri.

Aynı zamanda iade.com refi ile yapmama rağmen alışverişi o da yansımadı üyelik hesabına.

Zaten ön yargılıydım yine de bir deniyeyim dedim, sonuç bu. İade.com kullanarak cashback alamıyorsunuz. Diğeri site tarafından halledilir mi bilmiyorum ama papara kısmında iade yok.

Konu sahibi arkadaş gerekli düzeltmeyi yapsın lütfen. Hepsiyle birleşiyor yazmışsınız size güvendim. Başkaları sorun yaşamasın.

Merhaba, WhatsAppdan yazarsanız ilgilenelim, eksik sipariş formunu doldurdunuz mu?
    Whatsapp: 05061001090

• iade.com İ kullanıcısına yanıt

teşekkürler.

• Çalışan kod varmı acaba

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.