Şimdi Ara

İstegelsin İndirim Kampanyaları/Kodları Ana Konu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
231
Favori
275.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu online maretlerin en ucuzu hangisi? Sürekli alışveriş yapanlar bilir. Fiyatları markete göre çok uçuk. Uygulamada 15 liraya domates satıyorlar.

İlk kez sipariş vereceğim yaklaşık 100 TL lik bir alışveriş olacak. En uyguna hangisi gelir ?

• ofamof kullanıcısına yanıt

Hocam alıcağınız ürünlere göre değişir, şu sıra istegelsinde indirim olmadığı için marketyo ve hepsiexpress'e bakabilirsiniz. Marketyoda 150/40 olabilir o yoksa 125/25 olur. Hepsiexpress'de ilk üç siparişe oranları yazdım yukarıda.

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Hocam alıcağınız ürünlere göre değişir, şu sıra istegelsinde indirim olmadığı için marketyo ve hepsiexpress'e bakabilirsiniz. Marketyoda 150/40 olabilir o yoksa 125/25 olur. Hepsiexpress'de ilk üç siparişe oranları yazdım yukarıda.

Çok sağolun hocam.

• güncelleme var mı

• Ignite kullanıcısına yanıt

Morhipo üzerinden 100/20 ile istegelsin getiriyor, vodafone süpermarket'de 100/20 ile istegelsin getiriyor.

• Şuanlık kod vs. bir şey var mı güncel?

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    ancak ücretsiz saatler yok 13/100 oluyor indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Morhipo üzerinden 100/20 ile istegelsin getiriyor, vodafone süpermarket'de 100/20 ile istegelsin getiriyor.

morhipoda napmak gerekiyor 20 için. kod var mı

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Kendiliğinden düşüyor indirim ama 5,90 getirme ücreti koyuyor + poşet ücreti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcnet

Kendiliğinden düşüyor indirim ama 5,90 getirme ücreti koyuyor + poşet ücreti.

benim eski mohipo hesapta düşmedi. sıfır hesap mı olması lazım acaba

İstegelsin İndirim Kampanyaları/Kodları Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 12 Aralık 2020; 19:1:24 >

Denemedim ama düşüyordu otomatik emin değilim.

İndirim ilk alışverişe özel. İstegelsindeki ücretsiz teslimat saatleri morhipoda da geçerli. Uygulamada satın al dedikten sonra ücretsiz teslimat saatlerini seçip sepete geri dödüğünüzde teslimat ücreti düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkeKoc

İndirim ilk alışverişe özel. İstegelsindeki ücretsiz teslimat saatleri morhipoda da geçerli. Uygulamada satın al dedikten sonra ücretsiz teslimat saatlerini seçip sepete geri dödüğünüzde teslimat ücreti düşüyor.

ben webdn yaptım o yüzden mi olmuyor acaba. daha önce istgelsinden ve morhipo dan alışveriş yaptım ama morhipo marketten hiç yapmadınm. bi de uygulamadan deneyeyim

• Kampanya 16-31 Aralık 2020 tarihleri arasında istegelsin’de tek seferde 200 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL, ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 50 TL bonus yüklenecektir.

· 50 TL bonus kazanmak için istegelsin web sitesi ve ya mobil uygulamasından GarantiPay üzerinden ödeme tamamlanmalıdır.

· Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir.

· İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

· Kampanya ilk alışveriş indirimi, başka indirim ve diğer iş birlik kampanyalarla birleştirilemez

· Ek kart, sanal kart dahildir.

· Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları içindir. Bonus, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express dahildir.

· Money Bonus ve Paracard kampanyaya dahil değildir.

· Kazanılan bonuslar 7-17 Ocak 2021 tarihleri arasında tüm Garanti üye işyerlerinde ve GarantiPay geçerli web sitesi/ mobil uygulamalarda kullanılabilmektedir.

· Kullanılmayan bonuslar 18 Ocak 2021 tarihinde geri alınacaktır.

· Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

· istegelsin ve Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.

GarantiPay ile Ödeme Nasıl Yapılır?

· Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin

· Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınız bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)

· Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti Dijital Parolanız ile onaylayın.

Kartı olanlar için güzel oran eğer pazar günüde güzel bi kampanya gelirse şarküteri ya da 1 al 1 bedava gibi tadından yenmez.

• İste gelsin 2020 yıldızları ürünleri piyasaya g9re minimum %30 pahalı, artık iyice düştüler gözümde. Hoş ben kimim, o da ayrı mesele.

• neredesin saadet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Multe

neredesin saadet

ben zeynep hanımı özledim İstegelsin İndirim Kampanyaları/Kodları Ana Konu 

• Yine money yok
  • Düşükte olsa hiç kod yok değil mi arkadaşlar
  • Barty uygulaması 150-30 indirim kuponu veriyor uygulamayı indirip davet kodumla üye olursanız 240 puan kazanıyorsunuz

Davet kodu: 6t05mzn
    İndirme linki:https://go.barty.app/

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.