Şimdi Ara

Istegelsin Algida %40 indirim + ilk alışverişte 20 TL düşüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
8.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhalif13

İlk siparişim ya visa yada ilk sipariş indirimi düşüyor. İkisi birleşir mi?
    birleşmiyor. siparişiniz 100 lira üzeriyse visa indirimini kullanmanızı tavsiye ederim.
  • Doldurdum dondurmaları. Küçük magnum 6 lılar heryerde 19,90. burada 5 küsüre geldi. Şaka gibi.
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Ben de 60/40 ile 8 tl ye getirdim, bu fiyata nasil getirdiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayalperestbea

birleşmiyor. siparişiniz 100 lira üzeriyse visa indirimini kullanmanızı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Kimisine 60/40, kimisine 60/20 vermiş.. Neye göre bu oranlar değişiyor? Atıyorum muhit fakir bi muhitse indirim oranı daha mı çok oluyor?
  • beyler kaçırmayın 5kutu magnum mini+3 nogger+oreo disk 50lira ödedim. dün verdim sipariş bugün getirdiler üstüne pril bulaşık deterjanı 400küsür ml hediye ettiler en kötü 5lirası vardır.
    migrosta minilerin 2si kampanyayla 24e fln geliyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahçelievler e gelirmi sipariş

• ciceros kullanıcısına yanıt
    gelir

ertesi gün teslim oluyor
  • aksoft kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 😉

• Fatih ede varmış dağıtımları,ben yok sanıyordum
  • Kullandım,teşekkürler.
    Keşke azami getirme tutarı 60 TL olmasaymış, getire alternatif olarak güzel bir uygulama olurdu. Fiyatları getir kadar uçuk değil çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Kimisine 60/40, kimisine 60/20 vermiş.. Neye göre bu oranlar değişiyor? Atıyorum muhit fakir bi muhitse indirim oranı daha mı çok oluyor?

Alıntıları Göster
    60/40 indirim alan birini görmedim daha önce, 60/20 indirimini 2 kere kullanabildiğiniz bir indirim var.Bu sayede toplamda 40 lira indirim alabiliyorsunuz. Üye olurken bir kod girmeniz gerekiyor bunun için. Pm gönderirseniz kodu verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayalperestbea -- 10 Nisan 2019; 0:17:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukko

Kullandım,teşekkürler.
    Keşke azami getirme tutarı 60 TL olmasaymış, getire alternatif olarak güzel bir uygulama olurdu. Fiyatları getir kadar uçuk değil çünkü.
    hedefleri getir'e rakip olmaktan çok süpermarketlere rakip olmak gibi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayalperestbea

60/40 indirim alan birini görmedim daha önce, 60/20 indirimini 2 kere kullanabildiğiniz bir indirim var.Bu sayede toplamda 40 lira indirim alabiliyorsunuz. Üye olurken bir kod girmeniz gerekiyor bunun için. Pm gönderirseniz kodu verebilirim.

Alıntıları Göster
    üye olduktan sonra bu kod geçerli mi? ayrıca getirme ücreti keserler mi?
  • algida'ya para mı verilir yahu? bildiğin sütlü buz. magnum'un bile tadı yok
  • Teslimat saatleri çok uzun, 14-18 arası 18/22 arası mı herkeste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar iş bilmez ... Geçen yine konusu açıldı ilk alışveriş indirimi diye market alışverişi aldık . Elemanları gitmiş carefoura beni ariyor. Sizin çayı aldığınız fiyatla marketteki fiyat farklı markette daha pahalı dedi. Nolacak dedim ya farkı vereceksiniz ya da siparişi iptal edeceksiniz dedi . Ben de iptal et dedim .
    Böyle sacma iş mi olur .
    Getirin rakibiymis .
    Önce fiyatları ve müşteriye nasıl davranilacagini öğrenin

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

üye olduktan sonra bu kod geçerli mi? ayrıca getirme ücreti keserler mi?

Alıntıları Göster
    Üye olduktan sonra geçerli davet kodunu girebileceğiniz bir menü yok. İlk alışverişte getirme ücreti alınmıyor. İkinci alışveriş için saat 17'ye kadar olan teslimatlarda sonra 5 veya 6 lira gibi bir ücreti vardı tam hatırlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: GlamourSS

Teslimat saatleri çok uzun, 14-18 arası 18/22 arası mı herkeste
    Genelde 1 saat aralıklarla teslimat seçenekleri çıkıyor. Bulunduğunuz bölge yeni hizmet verilmeye başlanmış bir bölge ise böyle bir durum olabilir diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

Adamlar iş bilmez ... Geçen yine konusu açıldı ilk alışveriş indirimi diye market alışverişi aldık . Elemanları gitmiş carefoura beni ariyor. Sizin çayı aldığınız fiyatla marketteki fiyat farklı markette daha pahalı dedi. Nolacak dedim ya farkı vereceksiniz ya da siparişi iptal edeceksiniz dedi . Ben de iptal et dedim .
    Böyle sacma iş mi olur .
    Getirin rakibiymis .
    Şuan tüm ürünlerini kendi depolarından getiriyorlar. Bulunduğunuz bölgedeki depoda istediğiniz ürün yoksa uygulamada önünüze çıkmıyor bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

Adamlar iş bilmez ... Geçen yine konusu açıldı ilk alışveriş indirimi diye market alışverişi aldık . Elemanları gitmiş carefoura beni ariyor. Sizin çayı aldığınız fiyatla marketteki fiyat farklı markette daha pahalı dedi. Nolacak dedim ya farkı vereceksiniz ya da siparişi iptal edeceksiniz dedi . Ben de iptal et dedim .
    Böyle sacma iş mi olur .
    Getirin rakibiymis .
    senin bahsettiğin glovo. istegelsinden 10kere falan alışverişim oldu, söylediklerin yalan.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.