Şimdi Ara

İstediğiniz Transferler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrSp4m

Şuan paramız yok klüp batmak üzere neyin transferi bu?

Kulübün parasından sana ne? Görmek istediğimiz transferleri yazıyoruz. Sadece istiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

quote:

quote:

Sergio Ramos
    Raul Meireless
    Van Persie

meireles alınsın, başka hiç bir yere transfer yapılmasın, razıyım

haci demiroren londra'ya gitti deyolar

eğer doğruysa ve eğer transfer amaçlı gittiyse; bence bosingwa için gitmiştir. yani gerek menajerinin mendes olması, gerekse devre arasında gönderiliceğinden bahsedilmesi, onu düşünüyor bilmiyorum, hilbert nolucak

Olan hilbert'e olucak desene

Aslinda hazir londra'ya gitmisken arsenal'den sol bek kieran gibbs'i alsalar asrin transferi olur , andre santos'un gelisinden sonra fena cizik yedi ve fizigi epl'ye musait degil yoksa inanilmaz bi yetenektir kendisi.defansif yonu biraz eksik ama zamanla halleder dusuncesindeyim.eger bu takim uefa'da final hedefliyosa 1-2 curuk yumurtayi elemek zorunda.ismail'e curuk yumurta demiyorum yanlis anlasilmasin ama adam 1,5 senedir mac kacirmiyo ve koskoca besiktas'ta mevkisinde rakibi yok bu bence cok buyuk bi sorun.ha kendisi bana gore cok iyi idare etti , arada kotu oynasada istikrarli en azindan ama tekrar ediyorum bu takim hem uefa'da final hemde ligde sampiyonluk istiyosa kadro kalitesini 1 seviye daha yukari tasimak zorundadir.cogu kisi zenci bi orta saha istemis ama ben ofansif orta saha alinmasi gerektigini dusunuyorum.4-3-3 ortasahasinin en arkasina atlet defansif ortasaha necip onunde fernandes ve cift yonlu ama ofansif ozelligi daha guclu olan bi ortasaha.hani ferdi'den iki tane olsa super olurdu

• isimlerin hepsi iyi güzelde; egosu yüksek futbolcu alınmasın abi, tek şart bu olmalı...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sergio Ramos
    Raul Meireless
    Van Persie

eğer doğruysa ve eğer transfer amaçlı gittiyse; bence bosingwa için gitmiştir. yani gerek menajerinin mendes olması, gerekse devre arasında gönderiliceğinden bahsedilmesi, onu düşünüyor bilmiyorum, hilbert nolucak

Aslinda hazir londra'ya gitmisken arsenal'den sol bek kieran gibbs'i alsalar asrin transferi olur , andre santos'un gelisinden sonra fena cizik yedi ve fizigi epl'ye musait degil yoksa inanilmaz bi yetenektir kendisi.defansif yonu biraz eksik ama zamanla halleder dusuncesindeyim.eger bu takim uefa'da final hedefliyosa 1-2 curuk yumurtayi elemek zorunda.ismail'e curuk yumurta demiyorum yanlis anlasilmasin ama adam 1,5 senedir mac kacirmiyo ve koskoca besiktas'ta mevkisinde rakibi yok bu bence cok buyuk bi sorun.ha kendisi bana gore cok iyi idare etti , arada kotu oynasada istikrarli en azindan ama tekrar ediyorum bu takim hem uefa'da final hemde ligde sampiyonluk istiyosa kadro kalitesini 1 seviye daha yukari tasimak zorundadir.cogu kisi zenci bi orta saha istemis ama ben ofansif orta saha alinmasi gerektigini dusunuyorum.4-3-3 ortasahasinin en arkasina atlet defansif ortasaha necip onunde fernandes ve cift yonlu ama ofansif ozelligi daha guclu olan bi ortasaha.hani ferdi'den iki tane olsa super olurdu

bilmiyorum bek konularında duyglarım ve mantığım birbirine çok ters düşüyo. hani daha yedeklerde tanju ile ekrem var, hiç bilmiyorum yani kafam karışık; yönetim ne yaparsa kabulüm ofansı ağır basan çift yönlü bir orta saha lazım, dediğin gibi bir fernendes daha gerekli. defansif de lazım ama onun acelesi yok, devre arası bide ona abanılırsa zararlı çıkılabilir, o sene sonunda da halledilir; aurelio ile ernst götürür bu sene (hatta belki 1 sene daha)... bide q7 ve simao alternatifi gerek. yabancı alınmamalı, alınabilirse olcan alınsın, yoksa burak'ı takıma kazandırsınlar kararsız olduğum diğer bir konu ise forvet...

• Hasan Ali Kaldırım

Olcan Adın

Bosingwa ( Yada sağ bek alternatif başka biri)

Orta sahada ofansif bir oyuncu ( Tümer benzeri)
  • Daha geçenlerde Uefa klübün hesaplarının incelenmesi için birilerini yolladı Türkiyeye...Ferrari davasını kaybetti yönetim...8-9 milyon € oraya ödenecek...Vergi borcunu Demirören cebinden ödedi...Demirörene olan borç 120milyon tl...Önümüzdeki sezon belki transfer yasağı yiyeceğiz...Hala ne transferiymiş bu?...
  • Messi

Ronaldo

Bide Türk kontenjanından Özil'in faydalı olacağını düşünüuyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sergio Ramos
    Raul Meireless
    Van Persie

bilmiyorum bek konularında duyglarım ve mantığım birbirine çok ters düşüyo. hani daha yedeklerde tanju ile ekrem var, hiç bilmiyorum yani kafam karışık; yönetim ne yaparsa kabulüm ofansı ağır basan çift yönlü bir orta saha lazım, dediğin gibi bir fernendes daha gerekli. defansif de lazım ama onun acelesi yok, devre arası bide ona abanılırsa zararlı çıkılabilir, o sene sonunda da halledilir; aurelio ile ernst götürür bu sene (hatta belki 1 sene daha)... bide q7 ve simao alternatifi gerek. yabancı alınmamalı, alınabilirse olcan alınsın, yoksa burak'ı takıma kazandırsınlar kararsız olduğum diğer bir konu ise forvet...

Defansif ortasahadan bol bisey yok bizde aga , orelyo olmak icin 3 tane cigere ihtiyac yok tecrubeli ve akilli olmasi yeter.tanju bence yetersiz ekrem'i soylemiyorum bile..forvet konusuna gelirsekte bence tayfur hoca mehmet akyuz'u yavas yavas takima kazandirir cunku cok tutuyodu onu bencede kazandirmasi lazim.a2'de en begendigim 1-2 adamdan birisiydi hala oyle.ozellikle atletico'yu 2-1 yendigimiz macta oynamisti ve 45 dk boyunca hic durmadan pres yapti(mecazi anlamda degil gercek anlamda)

• Soldado hayalim şuan. Ama bize 2 tane bek yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bass strings

quote:

Orijinalden alıntı: MrSp4m

Şuan paramız yok klüp batmak üzere neyin transferi bu?

Kulübün parasından sana ne? Görmek istediğimiz transferleri yazıyoruz. Sadece istiyoruz.

Hocam neden kızıyorsun ki. O zaman alabileceklerimizi söyliyim. Bosingwa Ambramat
  • sabri

hakan balta

selçuk şahin
  • Şu Everton'da oynayan sağ bek oyuncusu Coleman'ı alsak başka bişey istemem ama
  • 1-Bosingwa

2-Giovinco

3-Agbonlahor

4-Mervan Çelik (sol kanat oynuyor gurbetçi diye gidip veli gibi kazmaları alacağımıza böyle adamları takip edip alsak ya)
  • gökhan töre
    aduriz
    iyi bi yerli sağ bek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekşi Gözlük

1-Bosingwa

2-Giovinco

3-Agbonlahor

4-Mervan Çelik (sol kanat oynuyor gurbetçi diye gidip veli gibi kazmaları alacağımıza böyle adamları takip edip alsak ya)

Veli kazmaysa sen bi daha futbol izleme.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10.5

quote:

1-Bosingwa

2-Giovinco

3-Agbonlahor

kanat performansı tartışılır ama veli çok iyi bir orta saha... bedavaya aldık resmen ve adam takımın askerlerinden biri oldu, bence senenin en iyi transferlerinden.

• quote:

quote:

quote:

1-Bosingwa

2-Giovinco

3-Agbonlahor

kanat performansı tartışılır ama veli çok iyi bir orta saha... bedavaya aldık resmen ve adam takımın askerlerinden biri oldu, bence senenin en iyi transferlerinden.

Usta adamın alınmasını istediği adamlar Bosingwa hariç hep Football Manager'den takıntı adamlar. Gerçi Bosingwa da bi ara FM de kraldı ama neyse.

• Onu bunu bilmemde Premier Liginden zenci süratlı bir forvet alalımda o yeter bize. Böyle rakip defansı alt-üst edecek biri olsun.
  • O değilde ben 2 maçtır Edu'yu çok beğeniyorum.Oyunu çok iyi okuyor.İnanılmaz bi sol ayağı var.Almeida ile ikili forvet oynarlarsa Almeida'yı tamamlayabilir Edu.

Ayrıca bi tane sağ bek alınmalı.Holosko ilk fırsatta gönderilmeli.Holosko'yu görür görmez cinlerim tepeme çıkıyor valla.Bu kadar yeteneksiz bi futbolcu yoktur dünya üzerinde.
  • quote:

quote:

1-Bosingwa

2-Giovinco

3-Agbonlahor

Veli kazma değil diyorsan kafana sıkmalısın dostum bu adamın sadece vbeşiktaşta oynadığı maçlardan bir video yapsam yüzyılın kazması seçilir

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.