Şimdi Ara

İstediğim : Xbox Series S , Karşılığında vereceğim : Nintendo Switch Fortnite Edition V2 Sürüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Takaslık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 İstediğim : Xbox Series S , Karşılığında vereceğim : Nintendo Switch Fortnite Edition V2 Sürüm

İstediğim ürün : Xbox Series S oyun konsoludur

Vereceğim ürün ise : Nintendo Switch V2 model Fortnite Edition'dır.

Garantisi : GND Teknolojiden 2 ay önce alınmıştır. 22 ay mağaza garantilidir.

Kutusu : Vardır.

Model : V2'dir. Kırılamaz.

Ne kadar kullanıldı: Zelda oynandı . 2 ay'ın son 1 ayı kullanıldı . İlk 1 ay PS5'le birlikte aldığımdan oyun alamadım. PS Plus vs aldığım için yetmedi.

Kutu içeriği : Eksiksiz ve sapasağlamdır. Ekstra harici bir depolama , aksesuar vs yoktur. Dahili gelen her şey de içindedir.

Takas düşündüğüm yer : Gel - gör - takasla mantığı olacaktır. Lütfen teklifi buna göre yapınız.

Satmayı düşünüyor muyum ? : Mantıklı fiyat verene kapım açık. Takas öncelik bile olsa satış düşünebilirim. Satarsam zaten Series S alacağım.

Neden satıyorum ? : Series S ile gamepass kullanarak oyun oynayacağım. Switch'te kardeşlik ve oyun almayı beceremiyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

• O çöpe xs verecek enayi varsa forumda yazık gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceninGölgesi1982

O çöpe xs verecek enayi varsa forumda yazık gerçekten

Belli ki terbiyesiz yetişmiş çocuksun. Milletin ürününe çöp demen doğru değil. Ayrıca ben kafakafaya vericem gibi bir şey yazmadım. Hem okuma becerisi hem de terbiye eğitimi şart.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.