Şimdi Ara

İşte Yeni Opel Astra Sedan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
29.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski kasası gibi sedanı kötü.Lastikler biraz büyüseymiş gösterili olabilirmiş.Aynı focus sedan gibi.Ama içi güzel küçük olsa da astranın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar.

Su Opel 1.6 120 lik Dizel motor yapamiyor mu? Yapsada otomatik sanzumanda aktaramayacak.

Fiat'a biraz daha yalvarsalar belki alabilirler 1.6MJet'i .

Opel'in yeni tasarımlarını beğeniyorum ama dizel motoru kendi üretememesi ve Fiat'a bağlı olması beni Opel markasından soğutuyor.

+1

• tüp takılsın da.
  • ben 2 yıl daha sedanı opeli çıkarmaz diye düşünüyordum, hem şaşırdım hemde beğendim güzel olmuş
  • Hbde on-arka uyumu var, sedanda hic olmuyor. Arka tarafi onune gore daha bi agir duruor. Onden b sinifi arkadan d sinifi araba gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egebuca

tüp takılsın da.

Yeni bir motor teknolojisi ile çıkacak diyor, umarım 115 lik ecotec leri itelemezler. Şu 1.3 dizel beni de sarmıyor, umarım lpg uyumlu veya ekonumik seçenekli motorlu olur.
  • Normalde sedan arabalari pek sevmem hele onceki kasanin sedani bana gore rezaletti(hb ise bir o kadar guzel),bu kasada da yine hb tartismasiz bence cok guzel ama adamlar sedaninida cok guzel yapmislar bu sefer

• 50-60 lıra para verırsın dızelını alırsın klıma acıkken stop eder satıs danısmanıda ama dıze bu arac der
  • Bu sefer olmuş
  • HB' den çevirme sedan araçlar tipsiz oluyorlar arkadaş.Bu araçta böyle olmuş.Jetta, Corolla gibi ayrı model üretmeleri lazım hatların orantılı olması için.Aracın iç döşeme rengi olarak bej döşeme seçilebilecek sanırım.HB' de böyle bir seçenek yoktu maalesef.
  • güzel gibi bakalım canlısını görmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrem_015 -- 6 Haziran 2012; 21:56:43 >
  • zaten böyle bir şey bekleniyordu hoş olmuş ne diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

50-60 lıra para verırsın dızelını alırsın klıma acıkken stop eder satıs danısmanıda ama dıze bu arac der

her aracın debriyaj kavraması farklı dizellerde daha farklı.stop ettiriyorsan manuel kullanma otomatik vites al bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikoli88 -- 6 Haziran 2012; 22:52:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fastdriver.

Japoncular yine herzamanki gibi konuyu basmış avutun kendinizi Yeni çift kavrama ve 1.6 dizel motordan haberiniz yok galiba. opelin 1.3 dışında 1.7- 2.0-2.2 cc motorlarıda mevcut ve avrupada iyide satıyor. sorun opel de değil bizim VERGİ sistemimizde.

• arkası birşeye benzemiş sonunda
  • güzel olmuş...
  • iş yapar
  • eşke konu açmadan önce biraz araştırsaydınız yuzun zamandır açılan konu vardı zaten

konunun linki

http://forum.donanimhaber.com/m_57122071/mpage_1/key_astra+sedan/tm.htm
  • Adamların 1.7 litre 125ps güzel bir dizel motoru var zaten. Emisyonu ve tüketimi düşük.
    Yani Avrupa'da düşük vergi diliminde.

Sırf bizim ülkemiz icin özel bir motor üretmesini beklemek hayalcilik olur. Opele kızmak yerine başındakilere kiz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.