Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.643
Cevap
37
Favori
1.785.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu fiyata alanlar vites secenegi ne? otomatikmi 42000 e anlasan arkadasımız? ayrıca hayırlı olsun
  • Arkadaşlar sport model ile cosmo model araasında ne fark var internet sitesinden bakıyorum hiç bir teknik bilgi veya donanım bilgisi yok
  • cosmonun en önemli farkı AFL... Deri koltuklar, alarm, elektrikli katlanır aynalar, ön park sensörü, 18" jantlar gibi farkları var... Birkaç tane daha vardı ama hatırlayamadım şimdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nous_docky

cosmonun en önemli farkı AFL... Deri koltuklar, alarm, elektrikli katlanır aynalar, ön park sensörü, 18" jantlar gibi farkları var... Birkaç tane daha vardı ama hatırlayamadım şimdi...

Deri koltuklar ergonomik spor koltuk mu normalmi? 1-2 ay önce hepsini ezberlemiştim şimdi unutmuşum hemen =)
  • O değil ... Normal koltuğun deri kaplamalısı ve ısıtmalısı... Çünkü cosmonun opsiyonlarında da ergonomik spor deri koltuk yazıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdenizmavis -- 17 Mart 2010; 13:07:18 >
  • cosmoda ne 18 lık jantlar war ne de derı koltuk sadece koltugun kenarları derı ortası gene kumas ayrıca bunları merak edıosanız forumun 54. sayfasına bakmanız doru deıl gecmıs sayfalarda ozellıklerı yazıyor bu arada benım aracım uretılelı 1 hafta oldu hala gemıye yuklenmemıs bunun hakkında bılgısı olan warmı yuklenmesı gerekmıyormuydu sımdıye kadar daha once ozel sıparısle opel alan varmı varsa asamalarını takıp ettınızmı yukleme nekadar suruyor yol ne kadar suruyor ?
  • comrade 62 arac kod 42 olmuş yani gemiye yuklenmiş ama gemının adını ögrenemedım!satış temsılcısının verdıgı bılgıye gore kod 42 gemıde demekmiş dogrumu?
  • [size=3]Arkadaşlar merhaba,
    bende yeni kasa opel astra sahibiyim..
    1,6-115 beygir beyaz
    aracın tek kusuru(kusur sayılırsa) benzin yakıt tüketiminin ortalama 100km de 12lt'de seyretmesi... Aracı 1ay önce aldım sadece 700km de.. belki yakıt tüketimi için yorum yapmak erken olabilir..ama 8-9 lara inebileceğini de sanmıyrm..

bilgilerinize
  • caglar 52 kodlar hakkında pek bılgım yok fakat saglama yapmak acısından sunu yapabılırız satıs temsılcını ara kullandıkları programda hedeflenen teslım tarıhı yazıyor onu solesın sana benım nısan 20 sı yazıyor bakalım senın kac oldu
  • Kod 42 gemiye yüklendi demek .. İnsignia formunda bi ara yazılmıştı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Furkan61~ -- 17 Mart 2010; 18:54:40 >
  • comrade 62 15 nisan bayi teslim dıye gözukuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AiR_WoLF44

[size=3]Arkadaşlar merhaba,
    1,6-115 beygir beyaz
    aracın tek kusuru(kusur sayılırsa) benzin yakıt tüketiminin ortalama 100km de 12lt'de seyretmesi... Aracı 1ay önce aldım sadece 700km de.. belki yakıt tüketimi için yorum yapmak erken olabilir..ama 8-9 lara inebileceğini de sanmıyrm..

bilgilerinize

walla arkadaşım dogru söluyor...Aynı araçlara sahıbız ki benım araç bırde active select siyah (sport) olan model.Şu an yol bılgısayarındakı ıbare 12.1 L /100 Km

Daha dün akşam depoyu fulledım tam 205 tlye doldu deposu.Yol bılgısayarından yakıt menzılıne baktıgımda 490 km yazıdıgını gorunce,bu aracın ocagıma incir ağacı dikecegine artık kesin gözuyle bakıyorum

Bu gidişat ile (umarım değişir) 1 seneye kalmaz bu aracı yawaş yawaş elden cıkarmayı düşünürüm artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathburn -- 17 Mart 2010; 19:45:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathburn

quote:

Orijinalden alıntı: AiR_WoLF44

[size=3]Arkadaşlar merhaba,
    1,6-115 beygir beyaz

bilgilerinize

walla arkadaşım dogru söluyor...Aynı araçlara sahıbız ki benım araç bırde active select siyah (sport) olan model.Şu an yol bılgısayarındakı ıbare 12.1 L /100 Km

Daha dün akşam depoyu fulledım tam 205 tlye doldu deposu.Yol bılgısayarından yakıt menzılıne baktıgımda 490 km yazıdıgını gorunce,bu aracın ocagıma incir ağacı dikecegine artık kesin gözuyle bakıyorum

Bu gidişat ile (umarım değişir) 1 seneye kalmaz bu aracı yawaş yawaş elden cıkarmayı düşünürüm artık...

Gerçekten bu kadar güzel bir arabanın bu kadar fazla yakması çok kötü.Umarım bu durum geçicidir veya bir çağre bulunabilir...

• kardesler yakıt tammada bırde aracın ıc sesızlıgınden yol tutsundan ıcerdekı plastıklerın yada kaplamaların ses yapıp yapmamasından kullanım detaylarından bahsedersenız kullanan arkadaslar daa ıyı olacak sanırım
  • araç çok güzel iç dış dizayn falan ama o havayı katan navigasyon ekranı deri koltukları koydunmu 60 a vuruyo bence baz araç fiyatı çok yüksek tutulmuş 4 çeker tiguan fiyatına 2 çeker astra
  • quote:

Orijinalden alıntı: çağlar 52

comrade 62 15 nisan bayi teslim dıye gözukuyor...

caglar 52 sen dun bana aracımın uretımı daha bıtmemıs yazdın bugunse gemıye yuklendı dedın bı garıplık war ya dun aldıgın bılgı yanlıs yada bugunkunde
  • arkadaslar depoyu fulleyip manuel olarak yakiti hesaplayan var mi hic?
  • belcika forumunda bir arkadas 1.7 dizelin su andaki tuketiminin 5.7 oldugunu soyluyor. ama epeyce problem yasamis bu arkadas. bagaj su aliyormus on cam hataliymis AFL sensorleri tamamen hataliymis ve degismis hersey.

aracini alan arkadaslarda boyle hatalar varmi?

bu arkadas aralikta aracini almis sanirim ilk serilerden belki bu yuzden olabilir ama insallah bizim de basimiza gelmez boyle seyler.
  • Aracın tabiki yol tutusu ve iceriye dısarının hic sesini vermeyisi, ayrıca vitesin altında yanan kırmızı aydınlatması :) cok guzel ozellikleri ...
    Ozellikle arkadan ve yandan gorunusu cok guzel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiamol

belcika forumunda bir arkadas 1.7 dizelin su andaki tuketiminin 5.7 oldugunu soyluyor. ama epeyce problem yasamis bu arkadas. bagaj su aliyormus on cam hataliymis AFL sensorleri tamamen hataliymis ve degismis hersey.

aracini alan arkadaslarda boyle hatalar varmi?

bu arkadas aralikta aracini almis sanirim ilk serilerden belki bu yuzden olabilir ama insallah bizim de basimiza gelmez boyle seyler.

benim araçta o dediğin sorunlar oluşmadı. oluşmazsa inşallah. adamda bathsız bedevi şansı varmış
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.