Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.643
Cevap
37
Favori
1.785.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumdaki yeni yapılanma ile birlikte Markaların Modellerine ait yeni forumlar açıldı.
    Bu forumlardan biride "Astra" forumu. Bundan sonra tek bir başlığa gerek kalmadan Astra ile ilgili her türlü paylaşımı o bölümde yapabileceksiniz.
    Tek bir ana başlığa bağlı kalmadan Astra bölümünde her türlü başlığı açabilecek her türlü konuyu konuşabileceksiniz.
    Ayrıca bu bölümlere sizin istediğiniz arka planlardan oluşan temalar eklenebilecek.
    Üstelik tüm bunlar yine Markalar başlığından ayrılmadan olacak. Açtığınız başlıklar yine markalardaki Opel altında görünebilecek.
    Opel bölümünde Astra Başlığına tıklayanlarda tamamen Astra ile ilgili yepyeni bir foruma geçmiş olacak.

Umarım hepimizin katkıları ile çok daha kaliteli paylaşımlar yapmak dileğiyle...
  • Beyler bi sorum olacak bu aracın 115 bg lik active selecti kullanan arkadaşlar arabanın çekişi nasıl bizde astra classic var çekişi iyide bunun teknik verileri pek parlak değil bide otomatiği nasıl acaba , çok sarsma oluyor mu , bide tepkileri nasıl easytronic gibi kötü mü yoksa dsg ye yaklaşabilir mi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firazor007 -- 14 Mart 2010; 21:59:33 >
  • buick compact sedan (yeni astra sedan)

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

• quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Herkese Selamlar
    Forumdaki yeni yapılanma ile birlikte Markaların Modellerine ait yeni forumlar açıldı.
    Bu forumlardan biride "Astra" forumu. Bundan sonra tek bir başlığa gerek kalmadan Astra ile ilgili her türlü paylaşımı o bölümde yapabileceksiniz.
    Tek bir ana başlığa bağlı kalmadan Astra bölümünde her türlü başlığı açabilecek her türlü konuyu konuşabileceksiniz.
    Ayrıca bu bölümlere sizin istediğiniz arka planlardan oluşan temalar eklenebilecek.
    Üstelik tüm bunlar yine Markalar başlığından ayrılmadan olacak. Açtığınız başlıklar yine markalardaki Opel altında görünebilecek.
    Opel bölümünde Astra Başlığına tıklayanlarda tamamen Astra ile ilgili yepyeni bir foruma geçmiş olacak.

Umarım hepimizin katkıları ile çok daha kaliteli paylaşımlar yapmak dileğiyle...

güzel bir uygulama, tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JHooN_ReaL -- 15 Mart 2010; 1:55:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: livaneli0008

buick compact sedan (yeni astra sedan)

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

eğer böyle çıkacaksa,şimdiden opele geçmiş olsun diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FcbAYERN

hayırlı olsun, bu el freni olayına girersen kafadaki soru işaretleride kalkmış olur ben aracı henüz göremedim dediklerine göre tuş sisteliymiş biraz acıklayabilirmisin kullanımı vs.
    quote:

Orijinalden alıntı: JHooN_ReaL

SIĞAMAYANLARA

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

çok kolay hemen alışırsınız.
    birileri mutlaka anlatmıştır ama yine de anlatayım biraz.

cam açma tuşu gibi bir tuş. yukarı çekiyorsun el frenini çekiyor, aşağı ittiriyorsun el frenini indiriyor.
    şimdi komik geliyor insana ''tabii öyle olcak daha nasıl olcak ki?'' diyor içinden ama ilk başlarda karıştırıyor insan
    elektronik el frenini aktive etmek veya indirmek için asıl fren pedalına basılı durumda olmanız lazım ki aksi halde araç sizi uyarıyor.
    olaki kalkış anında elektronik el frenini indirmeyi unutunuz, araç biraz zorlandıktan sonra otomatik olarak el frenini kendisi indiriyor zaten.
    elektronik el frenini aktive ettikten sonra bir kez daha aktive ederseniz, frenler daha sert tutucak şekilde bir kademe daha ilerliyor. max. yüklü veya arkada römork takılı bir durumda yokuşta park etmek gibi bir durumda kullanmak amaçlı.
    hareket halinde elektronik el frenini aktive ederseniz, arabanın arka kısmı hafif aşağı iniyor yani frenler tutar gibi oluyor, sonra otomatik olarak devre dışı kalıyor.

şimdi burda bilmediğim, aslında birazcık ucundan denediğim ama sonradan arabaya kıyamayıp yapmadığım bir durum var:
    hareket halinde elektronik el frenini çekili pozisyonda tutarsam manuel el frenleri gibi aracı kaydırabilir miyim? kaydırabiliyorsam elektronik el frenine bir zararı olur mu acaba?
    insignia kullanıcısı arkadaşlar veya insignia kullanıcısı arkadaşları olan arkadaşlar veya konuyla daha önceden ilgilenenler varsa bu konuya açıklık getirerek bu elektronik el freni meselesine de son noktayı koyarlarsa sevinirim.
    iyi sürüşler.

• peki seyir halindeyken kaza ile elimiz carpsa veya ona benzer bir durum olsa el freni hemen devreye girermi? bu el freni olaya çok önemli dogru
    quote:

quote:

hayırlı olsun, bu el freni olayına girersen kafadaki soru işaretleride kalkmış olur ben aracı henüz göremedim dediklerine göre tuş sisteliymiş biraz acıklayabilirmisin kullanımı vs.
    quote:

SIĞAMAYANLARA

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

cam açma tuşu gibi bir tuş. yukarı çekiyorsun el frenini çekiyor, aşağı ittiriyorsun el frenini indiriyor.
    şimdi komik geliyor insana ''tabii öyle olcak daha nasıl olcak ki?'' diyor içinden ama ilk başlarda karıştırıyor insan
    elektronik el frenini aktive etmek veya indirmek için asıl fren pedalına basılı durumda olmanız lazım ki aksi halde araç sizi uyarıyor.
    olaki kalkış anında elektronik el frenini indirmeyi unutunuz, araç biraz zorlandıktan sonra otomatik olarak el frenini kendisi indiriyor zaten.
    elektronik el frenini aktive ettikten sonra bir kez daha aktive ederseniz, frenler daha sert tutucak şekilde bir kademe daha ilerliyor. max. yüklü veya arkada römork takılı bir durumda yokuşta park etmek gibi bir durumda kullanmak amaçlı.
    hareket halinde elektronik el frenini aktive ederseniz, arabanın arka kısmı hafif aşağı iniyor yani frenler tutar gibi oluyor, sonra otomatik olarak devre dışı kalıyor.

şimdi burda bilmediğim, aslında birazcık ucundan denediğim ama sonradan arabaya kıyamayıp yapmadığım bir durum var:
    hareket halinde elektronik el frenini çekili pozisyonda tutarsam manuel el frenleri gibi aracı kaydırabilir miyim? kaydırabiliyorsam elektronik el frenine bir zararı olur mu acaba?
    insignia kullanıcısı arkadaşlar veya insignia kullanıcısı arkadaşları olan arkadaşlar veya konuyla daha önceden ilgilenenler varsa bu konuya açıklık getirerek bu elektronik el freni meselesine de son noktayı koyarlarsa sevinirim.
    iyi sürüşler.

• quote:

peki seyir halindeyken kaza ile elimiz carpsa veya ona benzer bir durum olsa el freni hemen devreye girermi? bu el freni olaya çok önemli dogru
    quote:

quote:

iyi sürüşler.

• ilginc sorular :))) biri cevaplasın bu arada sedanın casus resimleri gercekse astranın muhendisleri tum yıl HB e calısmıs :)
  • bıde aksesuar lıstesınde ınfınıty ses sıstemı yok fkat kendı katalogunda var bu opsıyon daha sonra eklenırmı acaba?
  • quote:

peki seyir halindeyken kaza ile elimiz carpsa veya ona benzer bir durum olsa el freni hemen devreye girermi? bu el freni olaya çok önemli dogru

Aslında JHooN_ReaL'ın mesajının içinde bunun cevabı var.
    O anda frene basmıyorsanız devreye girmeyip sizi uyarıyor demiş.
    Yani seyir halinde iken (ayağınız frende olmayacağı için) devreye girmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çağlar 52

Wir leben autos yazısını ben yapıştırdım.samsun reıs otomobıldeki enjoy plus paketlı aractı.bınıp ınceleme sansım olmuştu.o sırada satış temsılcısı tarafından yapıştırılırken yardımcı olmuştum.o aracı ben alıcaktım fıyatta anlaşamadık...

güzel yapıştırmışşın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emreasker
    Resimler için sağol.Nazar değmesin...Arkaya Wir leben autos,u kondurtmuşun:D

saol arkadaşım, cosmosu senin olur umarım
    zamanım olsa filmini bile çekerim de zamanım yok, kusura bakmayın.
    2 haftadır araba çamura büründü, düne kadar yıkatamadım.

Teşekkürler...

• Beyaz opel astra 1.6 Turbo

• Yurtdışında Astra forumu olarak şürekli güncel İtalyanwww.astraclubj.it sitesi var.Bu forumda bir çok kişi 1.4 140 hp aracını teslim almış.Bende 5-6 kişiye 1.4 140 hp ortalama yakıt tüketimi ile ilgili mesaj yazdım.Ve ilk gelen cevaplar ;

quote:

its says 12lt/100km but it will lower after some kilometers

Edit:Gelen 2. mesaj ;
    Hızımı alamayıp corsa kullanan kişiye bile mesaj atmışım:)))))
    quote:

i don't know because now I've Corsa OPC... But i know that astra 1.4 140hp do 11-12 km

Bu şekilde ise gerçekten büyük hayal kırıklığı olur benim açımdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 16 Mart 2010; 2:13:47 >

• Arkadaşlar Opel Astra 1.6 Sport modelini manuel 42,750 tl. satın aldım fiyat nasıl sizce....ayrıca bu araca sahip olan arkadaşlar tam depo kaç km yaptılar..teşekkür ederim..
  • Sipariş mi verdiniz yoksa bayide varmıydı araba ? ayrıca 17 İnç Hafif Alaşımlı Jantlar dahil mi ?
  • 17 ınc jantlar benim bildiğim standart
  • Evet sport modelinde hafif alaşım jant standartı sanırım.Kusura bakmayın.Fiyat İyi sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 15 Mart 2010; 22:36:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaandogru

Arkadaşlar Opel Astra 1.6 Sport modelini manuel 42,750 tl. satın aldım fiyat nasıl sizce....ayrıca bu araca sahip olan arkadaşlar tam depo kaç km yaptılar..teşekkür ederim..

bence cokpahalı almıssınız sport active select otomatik vitese bile 44.5 dediler telden
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.