Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.643
Cevap
37
Favori
1.785.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sno-p

paran çoksa ,çok yakıt yakan araç alıyorsan ne yaktıgını hiç konuşmayacaksın,paran yoksa yada yakıta para vermek istemiyorsan 1,3 cdti alıp yakıt hesabı yapmadan bineceksin,ben de ikinci seçenegi tercih ettim....

• quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

bu yeni arac alanların vites secenegi ne? active select sport donanım secenekli opel icin bana 44600 lire fiyat verildi ve vites secenegi olarakta otomatik vites dendi bu secenege o fiyat nasıl? 1.6 115 hp
    bide bamka kredileride baya uygun geldi
    9 pesin geri kalanı 24 ay vade 1730 toplamda 41500 toplamda 50 50500
    60 ta 850
    20 pesin 25 binde 24 ayda 1200
    36 ayda 850

sizin bu aldiginiz fiyat gayet güzel herkes liste fiyati üzerinden birşeyler konuşuyor şuan aldıgınız teklif 4binTL indirimli 48binlik arac size 44bine geliyor gayet iyi bir indirim hangi bayi'den aldığınızıda belirtirseniz alacak kişiler içinde klavuz olabilir demek oluyorki liste fiyatindan 3,4 bin daha ucuza alınırsa araç gayet güzel fiyat öyle söylenildiği gibi fiyat yüksekmiş konusuda ortadan kalkmış olur...

• BALKONDAN BAKANLAR ÜŞÜMESİN!

• BİRAZ DA BİZ DÜŞMAN ÇATLATALIM

• BU DA ARABAYA SIĞAMIYORUM DİYENLERE.
    BENİM BOYUM 1.81m

• quote:

Orijinalden alıntı: FcbAYERN

quote:

bu yeni arac alanların vites secenegi ne? active select sport donanım secenekli opel icin bana 44600 lire fiyat verildi ve vites secenegi olarakta otomatik vites dendi bu secenege o fiyat nasıl? 1.6 115 hp
    bide bamka kredileride baya uygun geldi
    9 pesin geri kalanı 24 ay vade 1730 toplamda 41500 toplamda 50 50500
    60 ta 850
    20 pesin 25 binde 24 ayda 1200
    36 ayda 850

sizin bu aldiginiz fiyat gayet güzel herkes liste fiyati üzerinden birşeyler konuşuyor şuan aldıgınız teklif 4binTL indirimli 48binlik arac size 44bine geliyor gayet iyi bir indirim hangi bayi'den aldığınızıda belirtirseniz alacak kişiler içinde klavuz olabilir demek oluyorki liste fiyatindan 3,4 bin daha ucuza alınırsa araç gayet güzel fiyat öyle söylenildiği gibi fiyat yüksekmiş konusuda ortadan kalkmış olur...

mersindeki gedizleri aradım kadına dedimki bizim arkadasa baya indirim yapmıs diger bayi orda durdu hesap yaptı sonra bana bu fiyatı verdi hemde telden yani yuz yuze olsa biraz daha indirilir

• quote:

Orijinalden alıntı: JHooN_ReaL

BU DA ARABAYA SIĞAMIYORUM DİYENLERE.
    BENİM BOYUM 1.81m

bide arabanın gogsununde resimlerini eklesen

• SIĞAMAYANLARA

• KLİMA MESELESİ

• KLİMA MESELESİ

• quote:

KLİMA MESELESİ

Resimler için sağol.Nazar değmesin...Arkaya Wir leben autos,u kondurtmuşun:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emRe15422 -- 14 Mart 2010; 18:43:05 >
  • bu kadarcıkmı resimler :D bide aksam cekilmis ic goruntu resimleirnide eklesen teşk ederiz bu arada
  • Wir leben autos yazısını ben yapıştırdım.samsun reıs otomobıldeki enjoy plus paketlı aractı.bınıp ınceleme sansım olmuştu.o sırada satış temsılcısı tarafından yapıştırılırken yardımcı olmuştum.o aracı ben alıcaktım fıyatta anlaşamadık...
  • quote:

bu kadarcıkmı resimler :D bide aksam cekilmis ic goruntu resimleirnide eklesen teşk ederiz bu arada

bu msjı okumadan çektim bu foto.ları. başka bir şey isteseydin olacakmış bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreasker
    Resimler için sağol.Nazar değmesin...Arkaya Wir leben autos,u kondurtmuşun:D

saol arkadaşım, cosmosu senin olur umarım
    zamanım olsa filmini bile çekerim de zamanım yok, kusura bakmayın.
    2 haftadır araba çamura büründü, düne kadar yıkatamadım.

bir de arkadaşlar soruyor, insanların tepkileri nasıl diye, ben de bir olay anlatayım:
    quote:

iş yerinde bir kaç işlem için, tesadüfen başka bir bölüme uğramam gerekti. hiç de işim olmaz aslında o bölümde.
    işleri hallediyorum; birileri kavga ediyor zannettim, kulak kabarttım dışarıya, 2-3 bayan bağırışıyor birbirine:

''o araba buraya gelmiiiiiiiiiş, çabuk çabuk, gel gel gel, bak işte bu araba. ayyyy çok güzel yaaaaaa!!!''
    ''ayy kııız gerçekten güzelmiş, kiminmiş pekii?''
    ''bilmiyorum, dur bi soralım! pardon dışardaki astra sizin mi?......... pardon dışardaki astra sizin mi?......''
    diye sora sora geldiler yanıma.
    açtım arabayı, içine dışına altına üstüne baktılar, oturdular, hopladılar, zıpladılar arabada
    sonra öğrendim ki bayanlardan, benden önce arabanın dedikodusu sarmış iş yerini de bizim haberimiz yokmuş. bizim bölüm biliyor benim olduğunu ama diğer bölümler kuduruyorlarmış kimin bu diye

bu arada yıkamaya verdiğim gün almaya gittim arabayı, hoş beş gidiyordum, gözüme led ekranda (bilgi ekranı) bir acayiplik takıldı.
    sonra durdurdum arabayı, tam iniceğim bir baktım; ekranın arka köşelerinden geçme yerleri var, yıkamadaki eleman nasıl bastırdıysa çıkartmış yerinden ekranı, bir tarafı sallanıyor geri doğru.
    içim gitti, hemen servise götürdüm, dedim
    ''arabanın bir güncellemesi varmış onu yaptıracağım, bir de led ekranda bir acayiplik var bakar mısınız?''
    sırf ekranı yerine takmak için konsolu söktüler mecbur.
    ''bastırmayla kırılır bu ekran, yerinden çıkmaması lazım aslında'' gibi bir şey söyledi usta.
    ''ilk baştan bir hata gibi duruyor, düzelttik'' dedi.
    neyse ki bir şey olmamış.
    bizim arabanın da özürü buymuş demek ki, nazardı çıktı dedim
    aradan da güncellemesini çıkartmış olduk.

• o sırada arabayada taliptim :D
  • Resimler için teşekkürler.
  • bugun bende opel astraya bakmak ıcın plazaya gıttım,, arac bekledıgım gıbı guzeldı,on konsol ıc tasarım gayet basarılı , dıs tasarım cok guzel, cosmo paketı ıle enjoy paketı arasında cok fark var ,,arka oturma alanı cok genıs dız mesafesı , ,, tek sevmedıgım taraf ise gostergelerın bombelı yuvarlak olarak tasarlanması ,,test surusu yapamadım ama en kısa zamanda yapıcam,,hersey cok guzel olmus gercekten hele cosmo pakettekı gumus metal çıtalar cok sık duruyordu,,hersey ıyı guzelde fıyat pahalı geldı bana bıraz 58-60 cıvarı bır fıyat geldı onume :( ,, o sırada cruze ınceledım full ulene otomatık vıtes 41 cıvarı ıstenıyordu,, gercekten guzel tasarım yapmıslar ama guney kore yapımı oldugu ıcın dusundurucu ,, ,,ya golf ya astra alacaktım ama bu fıyattan sonra golf 1.4 ts 122 hp dsg comfortlıne alıcam gıbı bısey (48500) e alabılıyorum,,, son bısey eskı astralar 31 mılyara kadar dusmus :),, sayın opel yetkılılerı su fıyatları 50 cıvarına cekınde bızde astra keyfını yasayalım
  • gordugum kadariyla bu sefer ayri bir klima acma kapama dugmesi koymuslar. resimler icin tesekkurler.
  • hayırlı olsun, bu el freni olayına girersen kafadaki soru işaretleride kalkmış olur ben aracı henüz göremedim dediklerine göre tuş sisteliymiş biraz acıklayabilirmisin kullanımı vs.
    quote:

SIĞAMAYANLARA

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.