Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.643
Cevap
37
Favori
1.785.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ubeceren

Acaba dizeli de mi çok yakıyor bu aracın?yurtdisi forumlarinda alan olmus mu acaba?

Yurtdışında dizel alan var.

• quote:

Acaba dizeli de mi çok yakıyor bu aracın?yurtdisi forumlarinda alan olmus mu acaba?

alan var da daha binip de surebilen yok maalesef

bu arada unutmusum balkonda sogukta bekleyen arkadasi. ben astrayi 320d bmw mi satarak aldim.belcikadaki yeni kasa c serisi 2.el araclarin tabi dizel olanlarin hepsine baktim 1 aydan fazla sureyle. yeni kasalarin ilk cikanlari sanirim 2007 modelleri bile 25.000 eurodan basliyor ki en bos modelleri. 2001 model bmwmi(orjinal m paket, full deri, 140.000 km) 7.600 euroya sattim bunu niye soyluyorum turkiyeyle burasi arasindaki 2.el fiyat farkini anla diye. burda bile dedigin araclar 27.000 euro civari giderken sen 30.000 euroya turkiyede nasil aliyorsun merak ettim.

http://www.nnc.be/nnc/details.asp?SUBSITE=&isAVan=0&PageIndex=1&l=NL&VEH_ID=380425

saglam mercedes satan bir garajin en ucuz 2.el 2009 model c180 mercesedesinin sitesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiamol -- 12 Mart 2010; 20:56:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serkaf
    ne güzel yazmışsın

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiamol

quote:

alan var da daha binip de surebilen yok maalesef

bu arada unutmusum balkonda sogukta bekleyen arkadasi. ben astrayi 320d bmw mi satarak aldim.belcikadaki yeni kasa c serisi 2.el araclarin tabi dizel olanlarin hepsine baktim 1 aydan fazla sureyle. yeni kasalarin ilk cikanlari sanirim 2007 modelleri bile 25.000 eurodan basliyor ki en bos modelleri. 2001 model bmwmi(orjinal m paket, full deri, 140.000 km) 7.600 euroya sattim bunu niye soyluyorum turkiyeyle burasi arasindaki 2.el fiyat farkini anla diye. burda bile dedigin araclar 27.000 euro civari giderken sen 30.000 euroya turkiyede nasil aliyorsun merak ettim.

http://www.nnc.be/nnc/details.asp?SUBSITE=&isAVan=0&PageIndex=1&l=NL&VEH_ID=380425

saglam mercedes satan bir garajin en ucuz 2.el 2009 model c180 mercesedesinin sitesi.

Katılıyorum arkadaşa.

• zaten 62000tl lik c180 fiyatını veren balkon gözlemcisi arkadaş ortalıktan kayboldu:)
  • balkondadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyalcin

zaten 62000tl lik c180 fiyatını veren balkon gözlemcisi arkadaş ortalıktan kayboldu:)

• bu arada forumda arac alan kac kısı oldu kac tne resım gorduk ltfen arkadaslar herks kendıne musluman cıktı merak edıyoruz degısık acılardan fotolar beklıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: comrade62

balkondadır

• quote:

bu arada forumda arac alan kac kısı oldu kac tne resım gorduk ltfen arkadaslar herks kendıne musluman cıktı merak edıyoruz degısık acılardan fotolar beklıyoruz

ben elimdeki hepsini koydum sanırsam foruma. şu anda araçtan uzağım , istesem de resim ekleyemem. diğer alan arkadaşlardan resimleri bekliyoruzzzz
  • opel artık kendine özgü bi çizgi olusturdu
  • quote:

bu arada forumda arac alan kac kısı oldu kac tne resım gorduk ltfen arkadaslar herks kendıne musluman cıktı merak edıyoruz degısık acılardan fotolar beklıyoruz

• quote:

arac elime bir gecsin istemediginiz kadar fotograf koyacam buraya soz arkadaslar.
  • aynen gecsın elıme foto manyagı yapacam sızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiamol

quote:

arac elime bir gecsin istemediginiz kadar fotograf koyacam buraya soz arkadaslar.

İnşallah.Klima düğmelerinin bile fotoğrafını çek
  • Astra'yi showroom'lardan sonra ilk kez bugun yolda gordum; siyah renk, alasim jant opsiyonlu, 1.6/115, Enjoy idi.
  • benimkinin tıpkısnın aynısının siyahı
  • Bu ara bayiye gidip dizellerin gelişi hakkında güncel bilgi alan var mı ?
  • paran çoksa ,çok yakıt yakan araç alıyorsan ne yaktıgını hiç konuşmayacaksın,paran yoksa yada yakıta para vermek istemiyorsan 1,3 cdti alıp yakıt hesabı yapmadan bineceksin,ben de ikinci seçenegi tercih ettim....
  • Ben Yeni Astrayı Cok basarılı Bır cizim olarak nitelendiriyorum!
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.