Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.643
Cevap
37
Favori
1.785.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayirli ugurlu olsun serkaf gule gule zevkle kullan. benzin gostergen hararet gostergenden hep yuksek olur insallah
  • hayırlı, uğurlu olsun serkaf..

Allah kazasız, cezasız sürmek nasip eylesin..
  • çok teşekkür ederim arkadaşlar. arabasını bekleyenlerin kavuşması, arabsı olmayanların da daha iyilerini temenni ediyorum

araç enjoy plus. gerçekten çok güzel sürüş keyfi var. resmen bir daha aşık oldum araca.

araca istemememize rağmen jest olrak sensor takmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkaf

çok teşekkür ederim arkadaşlar. arabasını bekleyenlerin kavuşması, arabsı olmayanların da daha iyilerini temenni ediyorum

araç enjoy plus. gerçekten çok güzel sürüş keyfi var. resmen bir daha aşık oldum araca.

araca istemememize rağmen jest olrak sensor takmışlar.

Turkiye de oyle bayii kalmısmı hayret !!!

Gule gule kullan... Allah kazadan beladan korusun...

Birde astra h kullanmısmıydın arada fark varmı onu merak etmisdim!?
  • bu kullandığım ilk astra. onun için ikisii arasında pek bir yorum yapamayacağım. ama aracın içine geçince çok güzel bir duygu kaplıyor insanı. hele o insignia benzeri ön konsol süper olmuş.

normalde diyarbakır opel bayisi teknik servis yönünden ve müşteri hizmeti yönünden kaliteli bir bayiidir. ama benim aracı hazırlanması biraz geç sürdü. belki ondan dolayı bir jest düşündüler.
  • Şimdi çok ayrıntı birşey soracağım...

Kataloglarda fotoğraflarda yolcu koltuğunun altında çekmece var görünüyor... Bu hangi donanımla verilecek biliyor musunuz?
  • bakın burada ne var

http://www2.opel.de/astra/?section=gallery_ar

açılan sayfada 1-2-3-4-5 diye liste göreceksiniz, 1 numaranın yanından printer çıktısı alın,
    sonra o maddelerin en altında software heruntan.... diye giden bir cümle var, oradan programı indirin,
    bulamazsanız buraya tıklayın;http://www2.opel.de/astra/data/downloads/Opel-Astra-AR-Setup-de.exe

sonra bu yaptıklarınızın nasıl çalıştığını görmek için sağ üstte siyah Astra resmi var, oraya tıklayıp videoyu izleyin.
    ardından yüklediğiniz programı çalıştırıp siz yapın

• quote:

bu kullandığım ilk astra. onun için ikisii arasında pek bir yorum yapamayacağım. ama aracın içine geçince çok güzel bir duygu kaplıyor insanı. hele o insignia benzeri ön konsol süper olmuş.

normalde diyarbakır opel bayisi teknik servis yönünden ve müşteri hizmeti yönünden kaliteli bir bayiidir. ama benim aracı hazırlanması biraz geç sürdü. belki ondan dolayı bir jest düşündüler.

yol tutuş her zaman ki gibi muhteşemdir

• quote:

Orijinalden alıntı: dctcagri

bakın burada ne var

http://www2.opel.de/astra/?section=gallery_ar

açılan sayfada 1-2-3-4-5 diye liste göreceksiniz, 1 numaranın yanından printer çıktısı alın,
    sonra o maddelerin en altında software heruntan.... diye giden bir cümle var, oradan programı indirin,
    bulamazsanız buraya tıklayın;http://www2.opel.de/astra/data/downloads/Opel-Astra-AR-Setup-de.exe

sonra bu yaptıklarınızın nasıl çalıştığını görmek için sağ üstte siyah Astra resmi var, oraya tıklayıp videoyu izleyin.
    ardından yüklediğiniz programı çalıştırıp siz yapın

Henüz kendim denemedim ama demoyu izledim, çok hoşuma gitti.
    Paylaşım için teşekkürler Çağrı

Opel Avrupa'da tanıtım için her türlü teknolojiyi kullanırken, biz Opel Tr sitesinde Yeni Astra'nın donanım listesini hâla göremiyoruz.
    GM Türkiye'nin kulaklarını bir kez daha çınlatıyorum buradan...

• sadece Astra için değil, diğer ülkeler sitelerini tamamen yeniledi, artık galeri düzeni var,
    araçlar galeri içerisinde gözüküyor, kamera seçtiğin arabanın yanına gidiyor açıklama yapıyor vs.
    biz eski düzene devam =)

ayrıca konfigüratör olayı da başka ülkelerin sitelerinde var, sadece Almanya değilmiş.
    ah keşke birgün bayide bölge müdürü denk gelse yada fuarlarda Özcan Keklik denk gelse de ağzımıza geleni saysak
  • biz onlar için 2. sınıf hatta 3. sınıf tüketici konumundayız.bize öyle cafcaflı galeri siteleri yapmamaları gayet doğal arkadaşlar.fakat fiyatlara gelince de en kallavi fiyatlar bizde.tam sömürmeye yönelik bir politika.bu politikayı uygulayanlar elbet geri atacak yoksa eski satışlarını çok arayacaklar.2011 ocakta görüşmek üzere bakalım kampanya üstüne kampanya yapmayacaklar mı..
  • Bugün ilk defa yolda opel astra gördüm:) İstanbuldan sakarya ya giderken Fatih Sultan Mehmet köprüsünde gişelere gelmeden siyah sanırım cosmo 180 hp astra yı bir bayan kullanıyordu.Yolda çok daha güzel gözüktü araç

Ayrıca aynı yolda İstanbula gelen yaklaşık 3 tır dolusu opel astra geliyordu.Sİyah ve gri ağırlıklı olmak üzere ayrıca içinde beyaz da vardı.Birgünde bu kadar fazla opel astra görmek insanı sevindiriyor.Yani İstanbulda araç bekleyenler varsa araçları büyük ihtimal gelmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 26 Şubat 2010; 20:20:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

Bugün ilk defa yolda opel astra gördüm:) İstanbuldan sakarya ya giderken Fatih Sultan Mehmet köprüsünde gişelere gelmeden siyah sanırım cosmo 180 hp astra yı bir bayan kullanıyordu.Yolda çok daha güzel gözüktü araç

Ayrıca aynı yolda İstanbula gelen yaklaşık 3 tır dolusu opel astra geliyordu.Sİyah ve gri ağırlıklı olmak üzere ayrıca içinde beyaz da vardı.Birgünde bu kadar fazla opel astra görmek insanı sevindiriyor.Yani İstanbulda araç bekleyenler varsa araçları büyük ihtimal gelmiştir

ben daha buralarda yeni astrayi goremedim maalesef. hatta dun opel bayini aradim ve mumkunse alarm da ekletmek istiyorum dedim. opeli arayip sormasi gerektigini soyledi. yani beni ararda tamam ekleyecekler derse benim aracin gelmesinin en az 1 bucuk ayi var demektir.

• en merka ettiğim araç tiamolun aracı
  • serkaf sen baska resım koymayacaksın galıba oyle 2 fotoyla kurtaramassın yakanı
  • quote:

en merka ettiğim araç tiamolun aracı

serkaf inan ben de cok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: comrade62

serkaf sen baska resım koymayacaksın galıba oyle 2 fotoyla kurtaramassın yakanı

aynen:)
    Resim manyağı yapmanız lazım bizi
    Ayrıca hocam ortlama yakıt tüketimi nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 27 Şubat 2010; 18:24:19 >
  • ortalama yakıt tüketimi şu an 12.1. en son kasko için gittiğimde 4 araç daha gelmişti bayiye. hepside 1.6 115 hp motorlu astralardı. bir cosmo 2 enjoy plus vardı. biride özel engelli aracı idi.

ama abim 100 km kullandı ortlama 7 yi geçmiyordu. sonra ben 2 gün boyunca kullanınca ve aracı zorlayınca epey 17 lere kadar çıktı. araçtan 1.5 ay uzak kalacam mecburen. ama bu akşam kasko için çektiğimiz fotoları eklerim foruma.
  • kasko ücreti ne kadar istediler acaba? yeni astra olduğu için çok düşük olmaz diye düşündüm de
  • 26 plaka olduğu için 980 lira

21 plakası 1600 lira
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.