Şimdi Ara

işte yeni corolla (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
0
Favori
17.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sedanı çok kötü ama bu hb fena değil.ama içi dehşet olmuş.şuda varki bu araç ne pejo ne reno ne opel nede başka bi marka.bu toyota.kalitesi ortada olan bi firma.
  • canlı görmek lazım diyorum
  • canlı gorme fikrine katılıorum,
    acaba arabanın diger ozellikleri nasıl?
    yol tutusu,frenlmesi,0-100,...
  • çok üzülerek söylüyorum isim degişti. auris diye salak bişey oldu. çok acı kayıp
  • ben de çok üzülerek haber veriyorum
    hb olanın adı auris olarak deişti
    sadece station modelinde corolla ismi kullanılacak
    sedanının ismi de auris le benzer bi isim
    toyota da nissanla aynı hatayı yaptı ve teknoloji adına çirkin araçlar tasarladı ve bunu adlardaki oynamayla da sağlamlaştırıo yazıkkk
  • arkadaşlar ne yapıyorsunuz yaa, her yerde bangır bangır duyuruyorlar, Auris yeni bir model ve şu anda konsept, yani henüz seri üretimine karar verilmiş değil, 40 yıllık corolla adını değiştirirlermi hiç
  • evet fabrika üretime hazır.bantlar yapıldı adapazarı fabrikada üretim olcak.adıda HB COROLLA DEĞİL AURİS.corolla sedanın adıda AXİO olarak kesin değişiyo.artık yok.ancak şöyle olabilir COROLLA AURİS şeklinde lansman yapılabilir
  • Adapazarında ne üretileceğini bimiyorum ama corolla artık güney afrikada üretilecek. Axio farklı bir model ve şu anda amerikada falan var, auris henüz concept
  • arkadaşlar ben toyota fabrikasında çalışıyorum İSİM DEGİŞTİ son nokta AURİS
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakamoz54

arkadaşlar ben toyota fabrikasında çalışıyorum İSİM DEGİŞTİ son nokta AURİS

O zaman elimizdeki corolla'ların kıymetini bilelim çünkü onlar ''son corollalar'' efsanenin son temsilcileri
  • bildigim kadarı ile sedan ve wagon afrikadan gelecek
  • Arkadaşlar buraya yazayım dedim, belkide yazılmıştır ama bir ingiliz sitesinde Auris'in önümüzdeki şubat ayında ingiltere de satışa çıkacağı yazıyor. Fiyatı 12000 sterlin den başlayacak (büyük ihtimalle 1.4 benzinlinin baz fiyatı bugünki kurla 33000 YTL yapıyor). Motorlar 1.4 benzinli 96 BG, 1.6 benzinli 122 BG, 1.4 D-4D 89 BG, 2.0 D-4D 124 BG ve 2.2 D-4D 175 BG.

Sitenin linki bu:http://www.autoexpress.co.uk/news/motoringpreviews/203699/toyota_auris.html
  • auris in içi baya güzel.böyle bir aracın adapazarında üretilcek olması çok önemli bişey bence.
  • dediğinin doğruluğundan şüpem yok ama toyota niye ısrarla auris in concept model olduğunu söylüyor. diyelimki seri üretilecek bu durumda yeni modelmi yoksa corollanın yerinemi üretim yapılacağı ile ilgili niye açıklama yapılmıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: yakamoz54

arkadaşlar ben toyota fabrikasında çalışıyorum İSİM DEGİŞTİ son nokta AURİS
  • SABAH GAZETESİ 30-11-2006 TARİHLİ HABERİDİR
    [size=1]Toyota Türkiye'de Auris'in hatcback modelini üretecek

Japon Toyota, Adapazarı Fabrikası'nda Corolla'nın yerine geçecek Auris'ı üretmeye hazırlanıyor. Şu anda Corolla'nın sedan modelini üretildiği Adapazarı tesisleri, yapılan düzenlemeyle Auris Hatcback modelinin İngiltere'den sonra ikinci üretim merkezi haline gelecek. Yılda toplam 200 bin adet Auris üretiminin planlandığı, bunun 50-60 bin adedinin Toyota Adapazarı tesislerinde üretileceği konuşuluyor. İki yıldır üst üste en fazla ihracat yapan firma olan Toyota Türkiye'nin Auris hatcback'le birlikte ihracatının daha da artacağı tahmin ediliyor. İlk kez Paris Otomobil Fuarı'nda vitrine çıkan Corolla'nın yerini alacak Auris, kısa bir süre önce de İstanbul Auto Show'da tanıtılmıştı. Latince'de 'altın' anlamına gelen Auris, farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Ön bölümüyle yeni Yaris'i andıran Auris'in üretiminin 2007 yılı başında başlayacağı söyleniyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: rahmi2253

SABAH GAZETESİ 30-11-2006 TARİHLİ HABERİDİR
    [size=1]Toyota Türkiye'de Auris'in hatcback modelini üretecek

Japon Toyota, Adapazarı Fabrikası'nda Corolla'nın yerine geçecek Auris'ı üretmeye hazırlanıyor. Şu anda Corolla'nın sedan modelini üretildiği Adapazarı tesisleri, yapılan düzenlemeyle Auris Hatcback modelinin İngiltere'den sonra ikinci üretim merkezi haline gelecek. Yılda toplam 200 bin adet Auris üretiminin planlandığı, bunun 50-60 bin adedinin Toyota Adapazarı tesislerinde üretileceği konuşuluyor. İki yıldır üst üste en fazla ihracat yapan firma olan Toyota Türkiye'nin Auris hatcback'le birlikte ihracatının daha da artacağı tahmin ediliyor. İlk kez Paris Otomobil Fuarı'nda vitrine çıkan Corolla'nın yerini alacak Auris, kısa bir süre önce de İstanbul Auto Show'da tanıtılmıştı. Latince'de 'altın' anlamına gelen Auris, farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Ön bölümüyle yeni Yaris'i andıran Auris'in üretiminin 2007 yılı başında başlayacağı söyleniyor.

Konuşuluyor, söyleniyor, tahmin edeiliyor....söylenti

• 20 adet auris üretildi ve test ediliyor önümüzdeki hafta 38 adet daha auris üretilecek ve testler devam edecek. şubat planlamasında seri üretim gözüküyor. Arabanın 176 hp lik versiyonunu kullandım çok manyak bişi 1.6 mmt'de ise direksiyondan kumandalı otomatik vites seçenegi var vitesin altında (petli) F1 gibi
  • toyota da mı çalışıyorsun nasıl kullandın?
  • arkadaslar bu yeni arabanın verilerini(0-100,benzin tuketimi) yazabilirmisiniz...
  • yakamoz54:
    quote:

20 adet auris üretildi ve test ediliyor önümüzdeki hafta 38 adet daha auris üretilecek ve testler devam edecek. şubat planlamasında seri üretim gözüküyor. Arabanın 176 hp lik versiyonunu kullandım çok manyak bişi 1.6 mmt'de ise direksiyondan kumandalı otomatik vites seçenegi var vitesin altında (petli) F1 gibi

ya yakamoz arkadaşım hep bişey söyleyip adamı böle merak ettiriyosun yaw toyotada çalışıyosun tamam
    da bari biraz bizi aydınlat bu 176hp kaç litre motora sahip? 1.6 litre nasıl performans ve tüketim olarak?
    donanım olarak neler var????
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.