Şimdi Ara

İşte Suarez'in savunması!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> İşte Suarez'in savunması!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2110 Mesaj
    Giorgio Chiellini'yi ısırdığı gerekçesiyle 9 maç ceza alan ve 4 ay futboldan men edilen Uruguaylı yıldız Luis Suarez, FIFA'ya verdiği savunmada olayın kasıtlı olmadığını belirtti.

Uruguay'ın İtalya'yı 1-0 yendiği maçta Giorgio Chiellini'yi ısıran, bu nedenle 9 maç ceza alan ve 4 ay futboldan men edilen Uruguaylı yıldız Luis Suarez'in FIFA disiplin jürisine yaptığı savunmanın detayları ortaya çıktı.

Associated Press'te yer alan habere göre; Luis Suarez, İtalyan savunma oyuncusu Giorgio Chiellini'yi kasten ısırmadığını iddia etti.

Suarez, "Olay, sizin tanımladığımız gibi ısırma ya da ısırmaya niyetlenme şeklinde meydana gelmedi. Darbeden sonra dengemi kaybettim, vücudumu sabit tutamadım ve rakibimin üstüne düştüm. O anda yüzümü oyuncuya çarptım, yanağımda küçük bir morarma ve dişimde şiddetli bir ağrı meydana geldi" ifadelerini kullandı.

7 kişilik jüri ise ısırığın kasti, bilerek ve provokasyon olmadan gerçekleştiğine hükmetti.

|
    |

• Yüzbaşı
    843 Mesaj
    Özrü kabahatinden büyük.

İnsanları salak yerine koymaya çalışıyor birde.

1 Joe Hart 3 Bacary Sagna 4 Vincent Kompany(C) 5 Pablo Zabaleta 6 Fernando Reges 7 Raheem Sterling 8 Samir Nasri 10 Sergio Kun Agüero 11 Aleksandar Kolarov 13 Willy Caballero 14 Wilfried Bony 15 Jesús Navas 17 Kevin De Bruyne 18 Fabian Delph 20 Eliaquim Mangala 21 David Silva 22 Gaël Clichy 25 Fernandinho Luiz 26 Martin Demichelis 29 Richard Wright 30 Nicolas Otamendi 42 Yaya Toure 72 Kelechi Iheanacho

MCFC
  • Yarbay
    19636 Mesaj

tek kelimeyle pisligin teki.. Liverpool - City macinda kendini yere atmaktan 5 sari kart almaliydi bu kadarda pislik igrenc olunmaz

bir futbolcu 90 dk hakemi kandirmaya penalti almaya calisir mi ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 28 Haziran 2014; 17:59:27 >
    |
    |
    David Hoffmann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Iyice sıvamış bir de.

|
    |
    |
    |
    Biz de yedik. Daha önce de hiç ısırmamıştın zaten. Ruh hastası.
    |
    |
    Suarez'in mesajı: "Herkese merhaba. Bu mesajı bana destek olanlara teşekkür etmek için atıyorum. Hem ben, hem de ailem desteğinize minnettarız. Yanımda olduğunuz için teşekkür ediyorum. Kolombiya maçında da arkadaşlarımın yanında olacağınızdan şüphem yok"

2002 deki Türkiye cafulu ronaldolu carloslu rivaldolu brezilyaya son anda 2:1 yenilmişti
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: vinsenty

tek kelimeyle pisligin teki.. Liverpool - City macinda kendini yere atmaktan 5 sari kart almaliydi bu kadarda pislik igrenc olunmaz

bir futbolcu 90 dk hakemi kandirmaya penalti almaya calisir mi ya ?

Hemen City'liler doluşmuş konuya, hoşunuza gitti galiba

Liverpool şampiyon olsaydı acaba şu yorumun nasıl olacaktı merak ediyorum, kesin küfür falan ederdin.
    |
    |

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Emekli Yönetici
    1396 Mesaj
    cool story
    |
    |

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.