Şimdi Ara

İşte Sony'nin yeni amiral gemi telefonu; Tasarım değişiyor! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Turkcell t50 bile bundan çok daha şekil duruyor yazıklar olsun sony çin firmadan bile aşağı kalmışın tasarımda.Z2 gibi bir sana başyapıttan sonra sony bitti bence.Z3 te zaten rekabetsizliğini gösterdi.Samsung a kötü diyen arkadaş samsung en azından ucube gibi telefonlar çıkarmıyor orta ve üst segmentte .İlla ki bir albenisi oluyor. S5 in bile kendine özgü bir tipi var ve kılıf ile güzel duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony cihazlarının daha üzerinde uğraşmalı. Fazla sabit fikirli davranıyorlar tasarım konusunda, çok yalın duruyor. Neden çabalamıyorlar merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 20 Temmuz 2016; 18:36:38 >
  • Sony telefon işinde aşırılığa kaçmayan ihtiyaca göre çalışan ve devamlı telefonunu destekleyen bir firma. Telefonlarında öne bakan hoperlorler yüzünden olduğunu düşündüğüm ekran gövde oranı biraz fazla gibi gözüksede bu rahatsız etmeyecek bir husus. Kamera konusunda megapikseli arttırarak rakiplerinden (samsung, apple, htc) ayrılıyor. Fotoğraflarda detay isteyenler için oldukça işe yarayan kameraları mevcut. sony nin güzel telefon yaptığını düşünüyorum kullanımı keyif veren sağlam telefonlar ürettiğini düşünüyorum. Fark ettiniz mi bilmiyorum led flashların üstünde bir boşluk var o lazer otofokus olabilir mi acaba?

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    her sony forumunda tıpa tip aynı yorumları görmekten bıktım arkadaş yeter yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarıma hayran olmamak elde değil... Sony çözmüş bu işi, kusursuz tasarım bu olsa gerek...
    Hemen çıksada alsak, resimlerde bu kadar kusursuz gözüküyorsa birde canlı görmek lazım... Allahım inanılmaz olmuş...

• Hayatımda kullandığım en güzel telefonu Sony yaptı.
    Xperia P'den bahsediyorum tabii ki.
    Sonrasında Z'ye geçtim , havuza da soktum , denize de.
    HTC One M9e'ye geçtim şimdi de , Z'ye gire daha güçlü olsa da kesinlikle multitasking ve animasyonlarda Z'ye yaklaşamaz.
    Ve bir şey daha var.
    Sony'nin yaptığı bağımlılığı kesinlikle ne HTC'de gördüm ne de ara ara kullandığım Note 5'de.

• Sony nin yaptığı bütün telefonlar oyuncağa benziyor. Kötü arayüz ve aptal sanal tuşlarda cabası. Güzel bir telefon yapsalar alacağım ama yok yapamıyorlar.

• şu çerçeveleri ne zaman küçültecekler acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Sony nin yaptığı bütün telefonlar oyuncağa benziyor. Kötü arayüz ve aptal sanal tuşlarda cabası. Güzel bir telefon yapsalar alacağım ama yok yapamıyorlar.

Hiç sony kullanmayan samsung kullanıcısı Bu cihazın tasarımı kötü ancak arayüze ne hadle laf atabiliyorsunuz sony nin arayüzü kadar özelleştirilebilen başka bir orjinal arayüz yok kullanımı çok rahat ve eğlenceli ve en stabil Android arayüzü ayrıca samsung htc 1 lg 2 güncellemeden sonra telefonu yüz üstü bırakıyor sony nin kendi albüm walkman gibi uygulamaları ve Android yazılım desteği kesinlikle en iyisi amiral gemi sınıfı cihazı asla üzmez tabiki ikinci el satmayacak için

• Sade bir tasarım ve diğer cihazlara benzerliği gözlerden kaçmıyor.
  • Nerede o Xperia arc tasarımı, ericsson ile ortaklığı bitti sony de bitti. O müthiş telefonu yapan demek ericssonmuş, logosunu özlediğim tekrar ortak olun yav.

Bu mesaja eklenen görseller:

İşte Sony'nin yeni amiral gemi telefonu; Tasarım değişiyor!

• salvatore18 kullanıcısına yanıt
    Aynen o zaman gerçekten de oyleydi

• Çerçeveler :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.