Şimdi Ara

İşte ROKETSAN'ın uzaya çıktığı anlar: Yörüngeden müthiş Dünya görüntüsü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
11.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mütiş bir şey emeği geçenlere çok tşkr.

• 13 kasım da olan olayı bu forum sayesinde daha yeni öğreniyorum. Bu adamlar ya reklam yapmayı bilmiyorlar ya da muhalefet yaptırtmıyor. O kadar haber sitesi gezdim kaç gündür, hiç denk gelmedim,sadece burada denk geldim çok ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atını Öpen Kovboy -- 16 Kasım 2020; 10:22:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok tebrikler...ivmelenerek devam edecek

• Civatası Türkiye de mi yapılıyor muhalefet araştırsın pislik atmamız lazım

• Amerikada bir komşum bodrum katında hobi olarak ilgileniyordu bu işlerle ...adam baştan sona yapıp gönderiyordu kameralı olarak ..sonra oturup izliyorduk ..sonunda komşuya yetiştik İşte ROKETSAN'ın uzaya çıktığı anlar: Yörüngeden müthiş Dünya görüntüsü 

• Oyuncak roket göndermişler ya la. Bende sevindim başlığı görünce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cengiz7 kullanıcısına yanıt

sende süper zekisin. ne eskideni roketsan uzaya roket çalışmaları 2014 yılında başlıyor.

bişeyi ezberlemişsin samanda saman

• Heralde teknolojide öncü olan büyük bir devletten yardım alıyoruz. Ülke resmen birkaç yıl içinde patır patır teknoloji üretiyor. Ülke menfaatine bu atılımları yapanları tebrik etmek lazım

• Dünya düzdür la böyle şeylere innanmayın ! İşte ROKETSAN'ın uzaya çıktığı anlar: Yörüngeden müthiş Dünya görüntüsü 

• Dünya düzdür, uzay diye bir şey yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmtygld

Çiftçilik ile ilgili bilgin yoksa yorum yapma. Saman nedir ne için kullanılır nasıl üretilir? Çiftçi para kazanmak için ne yapar ne üretirsek ithal edip daha çok kazanırız?

Senin de ithal nedir, ihraç nedir pek bilgin yok. Ürettiğin şey ithal edilmez, ihraç edilir. Bence sen de yorum yapma.

• quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Şu bir gerçek ki dolar 1 TL de olsa Erdoğan’ı sevmeyeceksiniz, Dolar 50 TL ‘de olsa biz de ondan vazgeçmeyeceğiz. Şu haberi eleştirenlere cevabım budur

Doları 2-3 lira seviyelerinde tutsunlar ve şeffaf olsunlar, %90 sesini çıkarmaz. Sen sorunu anlayamamışsın daha. Halkla kavga eden, Devletin kasasını kendi kasası gibi görüp hesap vermem demesinden kaynaklanıyor sorun. 2012-2013lere kadar Erdoğan nefreti asla bu kadar değildi. İyi kötü bir yönetim vardı ve göze batmıyorlardı.

Mevzu Erdoğan değil. Erdoğan'ın kişiliği ve halka karşı cephe alması. Kendisinden olmayana terörist diyip halkı ayrıştırması. Muhsin Yazıcıoğlu %2 aldığında "canları sağolsun" demişti. Mevzu devlet adamı olabilmekte. Yoksa herkes yönetir ülkeyi.

• Gıda da silah kadar mühimdir..

Silah üretmek ne kadar elzem se kendi gıdamızı üretmek de o kadar elzemdir..

Birileri yazıyor düşmana savaşta taşmı atalım diye bu insanlar karnını ucuz yollu doyurmak için ne yiyicek peki...

Gıda ve su ilerinin büyük dünya savaşı zaten bu iki şey üstüne dönücek..

O yüzden gıdada mühim silahda..

Savaş teknolojilerimizi geliştirelim tabikii ama bu tek taraflı olmaz şu anda savaş falan yok öncelik insanların sofralarına yemek götürmesi ailesinin karnını doyurmak çocuklarının ihtiyaçlarını karşılaması.. yaşam kalitesi kısaca ekonomi....

• quote:

Orijinalden alıntı: Fevkelade1i

Ak Parti'ye muhalif olanlar bu firmaların ipini çekeceğini söylüyor.

Kim söylüyor?

Bir takım organlardan uydurma şeyler bunlar.

Roketsan zaten kamu firması. Muhalefet batırsa batırsa, Kolin, Cengiz, Limak gibi AKP finansorü firmaları batırmak ister, Roketsan'ı AKP kurmadı ki, muhalefet batırmak istesin.

Roketsan, Aselsan, TUSAŞ, TAI, Havelsan, MKEK ve diğerleri...

Bunların hiç birini AKP kurmadı, AKP iktidara gelmeden 20-30 yıl önce hatta Cumhuriyetin ilk döneminde (MKEK) kurulmuş kamu şirketi bunlar.

Hiç birini AKP'ye borçlu değiliz.

Sanırım seni de bloklayacağım ama önce oku şu mesajı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fevkelade1i

Eğitim alanında ilerliyoruz bence. Şimdiki Millî Eğitim Bakanı çok başarılı. Bunu, revize ettiği Meslek Liselerinden anlayabilirsiniz.

Erdoğan'da, eğitime köklü bir reform getirileceğini söyledi. Tüm eğitim sistemini ihyâ edeceğine inanıyorum.

Oha lan, AKP iktidarında eğitimin içine s*çıldı, hala eğitimde ilerlediğimizi düşünenler var.

Blok üstüne blok.

• quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Helal olsun sanırım kimse bunu eleştirmez uzayla ilgilenmiyoruz samanı bile ithal ediyoruz diyenler nerede?

Aktroll tespit edildi.

Blok prosedürleri işleme geçirildi...

Blok prosesi başlatıldı...

BLOK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torlak Kemal -- 16 Kasım 2020; 19:18:33 >
  • Yahu ne bereketli konu çıktı be!

Ağır çomarlar basmış konuyu.

Ben de verdim bloğu,

Verdim bloğu...

En az 15 çomar bloklamışımdır.

Arada böyle konular açılsın ki, blok butonu bi işe yarasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Roketsan roket firlatmadan önce: millet uzaya çıkıyor biz başörtüsü tartışıyoruz.
    Roketsan roket firlattiktan sonra: roket, uzay karın doyurmuyor millet aç aç

Çıkacak mı böyle cumleler görecez

Bknz: kendi kendine gelin guvey olmak

• Drakoid D kullanıcısına yanıt
    Çıkacak mı görecez demişim ama
    Hic bakmadım da dendi mi denmedi mi
    Edit İşte ROKETSAN'ın uzaya çıktığı anlar: Yörüngeden müthiş Dünya görüntüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 16 Kasım 2020; 15:12:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

uzaya roket göndererek mi savaşacağız? o zaman roketsan'a değil aselsan'a bütçe versinler.

roketsan füze üreticisi. aselsan aviyonik sistem üreticisi. ikisi de farklı alanlarda devlete hizmet etmekte.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.