Şimdi Ara

İşte Roketsan’ın uydu fırlatma aracından ilk tasarım görüntüsü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
3.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bana roketsan şeması değil;tarım ve hayvancılıkla gelin.

Roket şemasıymış.

Dibine Not: Temel geçim kaynaklarında güçsüz olan bir ülkenin bu gibi projelerde bırakın şemayı, iddiasın da bile bulunması tam bir komedidir.

İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 8 Ağustos 2017; 22:23:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan6161

Ak partiden önce niye yapmadın ? erdoğan'nın bu konuda ne kadar hassas olduğunu bilmeyen yok sen uydu fırtlatma rampası yapacaksın TF-X savaş uçağı yapmaya kalkacaksın silahlı iha'lar yapmaya kalkacaksın seni 6 ağazı bahane ederek kendi vatandaşına astırırlar savunma sanayide gelinen nokta herşyden önce erdoğa'nın başarısıdır

Hayır Erdoğan ın başarısı değil o yerlerde çalışan mühendislerin başarısı ve o mühendislerde genelde cehape zihniyetinden (! ) insanlar bu ülkeyi muhalefetin (CHP MHP ) okumuş insanları ileri götürecek adımlar atıyor sizinki ler hoşaf la ilgileniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin hayırlı olsun demesi çok güze bir şey.Lakin seçimlerden önce kamufılajlı elektirikli YERLİ Cadillac otomobilimizin Seçimlerden sonra en az 3 senesi var lafı çıkınca insan inanamıyor.
  • muratai kullanıcısına yanıt
    sen git kullandığın icadın üzerindeki made in .... yazısına inan

Ama ülkede yerli araba için belli seviyedeki teknoloji ve telif haklarını satın aldığında ama böyle de olmaz ki diye yırtın :)

Senin gerçek dediğin beynin içindeki yalanlar

Daha öğrenmen gereken çok şey var abisi :)

sende büyüyeceksin sakin ol :)
  • LeonEyes L kullanıcısına yanıt
    Sen malum medyanın çok övmesine bakma manşetleri dünyada ilk, bunu yapan başka yok tarzında tamamen gazlama amacıyla yapılmış yada biraz iyi niyetli bakayım bilgi seviyesinden dolayı bu şekilde yapılmış diyelim.

Diğer taraf medya da ne gerek vardı buna zaten daha ucuzunu israilden,abd'den alıyorduk diyor.

Bize düşen göreve senin son söylediklerin gibi ilk başta doğru ile yanlışı ayırıp sonrasında doğru olana gerekli morali ve saygıyı göstermek.

Saygılar diliyorum hocam yazılarımı yanlış anlamadığın için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahnksqualt

sen git kullandığın icadın üzerindeki made in .... yazısına inan

Ama ülkede yerli araba için belli seviyedeki teknoloji ve telif haklarını satın aldığında ama böyle de olmaz ki diye yırtın :)

Senin gerçek dediğin beynin içindeki yalanlar

Daha öğrenmen gereken çok şey var abisi :)

sende büyüyeceksin sakin ol :)

Yaş 15 herhalde? Pek poliyanna gördüm seni.

Devlet 1.5 milyar tl lik satın almayı yapsın, yandaşa bedava versin platformu. Eee hani ortada araba yok? Ulan herşey hazır, hani araba nerde? 2019, yok yok 2023 de.

Sen git AHaber izlemeye devam et.

Doğduğunda iktidarda AKP olan çocuk gelmiş bana büyüyeceksin diyo, şimdi ağzımı bozucam ama bozmuyorum.
  • %1000000 yerli hayırlı olsun.
  • güzel haber. bir vatandaş olarak temennim, tasarım ve proje olarak kağıt üzerinde kalmasın. bir an önce hayata geçirilsin. uzay çağındayız ve teknolojinin çok gerisinde kaldık. en azından arayı biraz kapatalım.

• Emeğinize yüreğinize sağlık, ALLAH yâr ve yardımcımız olsun. Başarılarınızın devamını diliyorum. Ümmetin gözü kulağı yüreği sizlerle

• ben 16 senedir akpartiliyim ondan öncede erbakan hocayı yani gene bu adamları takipediyordum ben bu kurumların dedikodusundan bıktım cek cak yapan yok ortada kominisler bize gülüyor hoşaf ediyorlar kominislere mazeme veriyorlar devletin hepsini içeri atması gerekiyor
  • Temsili görüntü, kuru gürültü...

• Aramizda genc arkadaslar var o yuzden gercekleri hatirlatma geregi duydum.

Bugun uygulamasini gercek hayatta gordugunuz projelerin tamamina yakini iktidar partisi daha ortada yokken, kurulmamisken baslanan projelerin sonucudur, meyvesidir.

Kaldi ki bu savunma sanayi firmalarimizda calisan memleketimizin guzide unuversitelerinde okuyup mezun olmus kisilerin hangi partiye oy verdigini de az cok tahmin edebiliyor olsaniz gerek. :)

Bugun iktidar partisi olmadan once de var olan projeler iktidar partisi kapanip gittigi zamanda var olmaya yasamaya devam edecektir.

Bu makamlar, partiler, kişiler fani, geçici, aslolan Devlettir. Bunu asla unutmayin. Gerisi Laf'ı güzaf!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 10 Ağustos 2017; 7:59:49 >
    Kendi yaş seviyeni belli etmişsin zaten :)

1,5 milyar'ı alıp yandaşa bedava verdiğini bize kanıtlamazsan karakterin ortaya çıkmış olur.

İkincisi öyle bir platform alma ile bir kaç yılda araba üretilseydi senin bile araba fabrikan vardı. Kaza testi için bile nasıl standart olduğundan bir habersin çocuk :)

Ahaber de izlemiyorum yine her zaman ki gibi bilemedin :) :)

Doğduğumda iktidarda onlar yoktular

Yani ne desen yanılıyorsun. Bilemiyorsun tıpkı ilk iletinden son iletine kadar :)

Hadi uzaaaa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahnksqualt -- 10 Ağustos 2017; 8:29:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahnksqualt

Kendi yaş seviyeni belli etmişsin zaten :)

1,5 milyar'ı alıp yandaşa bedava verdiğini bize kanıtlamazsan karakterin ortaya çıkmış olur.

İkincisi öyle bir platform alma ile bir kaç yılda araba üretilseydi senin bile araba fabrikan vardı. Kaza testi için bile nasıl standart olduğundan bir habersin çocuk :)

Ahaber de izlemiyorum yine her zaman ki gibi bilemedin :) :)

Doğduğumda iktidarda onlar yoktular

Yani ne desen yanılıyorsun. Bilemiyorsun tıpkı ilk iletinden son iletine kadar :)

Hadi uzaaaa :)

Ben niye kanıtlayayım, aksini sen kanıtla.

Türkiye yıllardır başkalarına araba üretiyor, yeteri kadar tecrübesi var. Platformu alınca araba yapmak kolay, hemde çok kolay. Kaza testine gelene kadar önce araba bi çıksın meydana!

Ahaber'den başka haber kanalı izlemiyorsun sen, zihniyetin apaçık ediyor bunu.

Açık net söylüyorum AKTR0LLsün sen. Ama maaşlı cinsinden değil, hobi amaçlı çalışan cinsindensin.

puahahahahahhah :)

Hukuk bilgin varsa hatırlatayım. Eğer ki bir isnatta bulunduysan onu kanıtlamak ile yükümlü olan kişi iddia da bulunan kişidir. ;)

Çocuk kayışları yaktı bilmediği şeyler hakkında kesin kanılara varıyor :)

sayende çok güldüm bugün :)
  • elektronik komponent geliştirme ve üretme, malzeme biliminde ilerleme sağlama ve endüstriyel elektronikte gelişme sağlamadıkça birçok şey güdük kalır.

• 1.Kendi mamulümüz mü.

2.Nereden fırlatılmış.(Meraktan bu)
  • Uzay araçlarının motorlarında ve tank mühimmatlarında sıklıkla kullanılan tungsteni işlemeyi beceremiyoruz İsrail'den alıyoruz. İnşallah hayalden öte geçer bu proje.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.