Şimdi Ara

İşte Radeon HD 7000 serisinin çıkış tarihi [özel röportaj] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
43.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 7000 serisinin o kadarda ahı şanı yok yahu. :)
  • röportaj iyide görüntü bulanık .arkadaki görüntüler çok net kişiler bulanık
  • videoda sorun var hd ve sd her ikisinde de uyarı alıyorum.
  • ati cephesinde his ve sapphire varken powercolorun sadece fiyat anlamında daha ucuz oldugundan satabilecegine inanıyorum en azından türkiyede. ancak pasif sogutmada iyi olduklarını duymustum gercekten. 6850 pasif sogutma gercekten cok iddalı olmus. keske yük altındaki sıcaklık degerlerinden de bahsetseymis o kadar reklam yaptı:)))
  • oha yoruma bak ya yalakalikta son nokta : )
  • kadın uluslar arası satış sorumlusu ancak, giyimi duruşu hiç iş kadınıa benzemiyor .demekki kadın işini iyi yapıyor :))
  • Ikisininde ingilizcesi birbirinden kirik.

Kadinin oyunla alakasi yok ingilizce desen yerlerde, bunun sattigi kart'dan neolucak
  • %1.5 performans artışı olacak nedir? Kadın orada 1.5 oranında artış olacak diyor; ki bu %50 performans artışı demek.
  • alıp bi CF yapmak lazım bunlarla :)
  • Bu ekran kartlarına merak saran kafalar sizin aklınız çarçuramı çalışıyor.Sırf 100/5-10 fark performans elde edeceğim diye delice her çıkan ürünün peşindenden ahmakça koşuyorsunuz hiç bunun sonu uçurum diyen yok.Paranız bolsa sonsuz ahiret hayatına yatırım yapında Allahu Tealada size günahlarınızdan dolayı size merhamet etsin!...
  • nvidia nın benim gözümde en büyük handikapı hala güç tüketimi. güç tüketimini kepler de yenebilirse amd yi zor günler bekleyebilir. zira birçok kişi güö tüketimi konusunda başarısı ve biraz daha makul fiyatlar nedeniyle amd yi tercih ediyor. eğer güçlü bir mimari gelmesse amd den fiyat konusunda zor zamanlar bekleyeiblir tüketiciyi
  • Roportajin ilk 1 dakikasi welcome, do you like siskebap? 5. dakikadan sonra 6xxx serisine , atlayarak gidip baktigimda en son 5xxx serisi islemcilere gecmislerdi. 7xxx icin 1-5 dakika arasini seyredin, gerisini izlemeye gerek yok. :D
  • tamm güzel her şeyde arkadaşlar bu nasıl müdür arkadaş anlayamadım ki giyinişe bakınız tabi ki de düşünce olarak nasıl bilgisi var bilemem ancak sokakdan geçen birinin önüne çıkılıp oraya konulmuş gibi inanılacak gibi değil :S
  • bu temizlikçi kılıklı karı kim :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.