Şimdi Ara

İşte Radeon HD 7000 serisinin çıkış tarihi [özel röportaj]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
94
Cevap
0
Favori
43.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 81
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 11 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (5 mesaj) ckaracar (4 mesaj) emrebo (3 mesaj) aragorn22 (2 mesaj) Şahi_13 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> İşte Radeon HD 7000 serisinin çıkış tarihi [özel röportaj]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    221 Mesaj
    7000 serisinin o kadarda ahı şanı yok yahu. :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj
    röportaj iyide görüntü bulanık .arkadaki görüntüler çok net kişiler bulanık
    |
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    videoda sorun var hd ve sd her ikisinde de uyarı alıyorum.
    |
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    ati cephesinde his ve sapphire varken powercolorun sadece fiyat anlamında daha ucuz oldugundan satabilecegine inanıyorum en azından türkiyede. ancak pasif sogutmada iyi olduklarını duymustum gercekten. 6850 pasif sogutma gercekten cok iddalı olmus. keske yük altındaki sıcaklık degerlerinden de bahsetseymis o kadar reklam yaptı:)))
    |
    |
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    oha yoruma bak ya yalakalikta son nokta : )
    |
    |
  • Binbaşı
    1044 Mesaj
    kadın uluslar arası satış sorumlusu ancak, giyimi duruşu hiç iş kadınıa benzemiyor .demekki kadın işini iyi yapıyor :))
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    67568 Mesaj
    Ikisininde ingilizcesi birbirinden kirik.

Kadinin oyunla alakasi yok ingilizce desen yerlerde, bunun sattigi kart'dan neolucak
    |
    |
  • Yarbay
    2907 Mesaj
    %1.5 performans artışı olacak nedir? Kadın orada 1.5 oranında artış olacak diyor; ki bu %50 performans artışı demek.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    578 Mesaj
    alıp bi CF yapmak lazım bunlarla :)
    |
    |

PSN ID: Shyuuheii
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Bu ekran kartlarına merak saran kafalar sizin aklınız çarçuramı çalışıyor.Sırf 100/5-10 fark performans elde edeceğim diye delice her çıkan ürünün peşindenden ahmakça koşuyorsunuz hiç bunun sonu uçurum diyen yok.Paranız bolsa sonsuz ahiret hayatına yatırım yapında Allahu Tealada size günahlarınızdan dolayı size merhamet etsin!...
  • Yarbay
    5479 Mesaj
    nvidia nın benim gözümde en büyük handikapı hala güç tüketimi. güç tüketimini kepler de yenebilirse amd yi zor günler bekleyebilir. zira birçok kişi güö tüketimi konusunda başarısı ve biraz daha makul fiyatlar nedeniyle amd yi tercih ediyor. eğer güçlü bir mimari gelmesse amd den fiyat konusunda zor zamanlar bekleyeiblir tüketiciyi
    |
    |
    Roportajin ilk 1 dakikasi welcome, do you like siskebap? 5. dakikadan sonra 6xxx serisine , atlayarak gidip baktigimda en son 5xxx serisi islemcilere gecmislerdi. 7xxx icin 1-5 dakika arasini seyredin, gerisini izlemeye gerek yok. :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    489 Mesaj
    tamm güzel her şeyde arkadaşlar bu nasıl müdür arkadaş anlayamadım ki giyinişe bakınız tabi ki de düşünce olarak nasıl bilgisi var bilemem ancak sokakdan geçen birinin önüne çıkılıp oraya konulmuş gibi inanılacak gibi değil :S
    |
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj
    bu temizlikçi kılıklı karı kim :D
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Ekonomi
Canlı Tv izle
Gülüş Tasarımı
Cancer Clinical Trials
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,440
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.